امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی برنامه مطالعاتی تابستان 94
Big Grin 
سلام بچه ها .. من فرزانه جانکی پور هستم رتبه 64 مرحله اول برنامه ریزی شهری سال 94 . 
در رابطه با درس های تاریخ و مباحث و آمار میخواستم بهتون مشاوره بدم ولی با نحوه سوالای کنکور ترجیح دادم مبانی نظری رو هم تو برنامه مشاوره ای قرار بدم.
برای شروع از تابستون که خیلی زمان مهم و مفیدی هست براتون برنامه ریختم که  در اختیارتون میذارم و اگه مایل باشید ادامه بدیم ، تا آخرین روزهای باقی مونده به کنکور همراهتون هستم. 67
اینم بگم که چون شما نیاز دارید تا آخرین روزها قوی و مصمم به مطالعاتتون ادامه بدید، سعی کردم مطالبی رو که مناسب شروع مطالعه و به اصطلاح گرم کردن موتورتون هست رو اول بذارم.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   برنامه مطالعاتی تابستان 94.pdf (اندازه: 84.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 340)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Sh@bn@m ، shaaabnam
ممنون مهندس فرزانه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۹، ۰۹:۴۵ صبح)الی89 نوشته است: ممنون مهندس فرزانه

خواهش میکنم :)

پاسخ
    منابع مطالعاتی پیشنهادی بنده در فایل زیر موجود می باشد. هر سوال و پیشنهادی داشتید بنده رو در جریان بذارید.

.pdf   منابع کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 95.pdf (اندازه: 76.9 KB / تعداد دفعات دریافت: 224)

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    مممنووووووون فرزانه عززززیزززز

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط farzaan
      سلام دوستان ، برنامه دو هفته دوم اضافه شد.
      موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
      .pdf   برنامه مطالعاتی تابستان 94- دو هفته دوم.pdf (اندازه: 78.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 181)

پاسخ
       سپاس شده توسط haMed #1 ، Brightness
      سلام خانم مهندس عزیز .من دانشجوی ترم 6 هستم و میخواهم از 6ام شروع کنم واسه کنکور..خیلی از برنامه های شما عقبم لطفا راهنماییم کنید.و اینکه کتبی که بیشترین سوال ازش اومده رو معرفی کنید ممنونم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۵۷ صبح)saba.falahi نوشته است: سلام خانم مهندس عزیز .من دانشجوی ترم 6 هستم  و میخواهم از 6ام شروع کنم واسه کنکور..خیلی از برنامه های شما عقبم لطفا راهنماییم کنید.و اینکه کتبی که بیشترین سوال ازش اومده رو معرفی کنید ممنونم

سلام وقتتون به خیر . ببینید تا 6ام دو برنامه باید تمام میشده ولی برای شما که میخواید تازه شروع کنید، برنامه رو یک مقدار تغییر میدم ولی جای نگرانی نیس به دوستان دیگه میرسید .. 
        ششم مرداد برنامه دوهفته سوم رو آپلود میکنم و شما سعی کنید به جای اون برنامه دو هفته اول و نیمی از دوهفته دوم رو تمام کنید .. فایل برنامه رو جداگانه برای کسایی که میخوان تازه شروع کنن میذارم، دانلود کنید و طبق اون پیش برید . موفق باشید.

پاسخ
        با سلام، برنامه مطالعاتی تابستان دوهفته سوم .. و برنامه جبرانی برای دوستانی که تازه میخوان شروع کنند

فایل‌(های) پیوست شده
        .pdf   برنامه مطالعاتی تابستان 94 دو هفته سوم.pdf (اندازه: 77.37 KB / تعداد دفعات دریافت: 83)
        .pdf   برنامه مطالعاتی تابستان 94- جبرانی.pdf (اندازه: 72.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 75)

پاسخ
         سپاس شده توسط taoke
        سلام دوستان . ادامه برنامه مطالعاتی تابستان رو آپلود کردم.

فایل‌(های) پیوست شده
        .pdf   برنامه مطالعاتی تابستان 94-دوهفته چهارم.pdf (اندازه: 76.14 KB / تعداد دفعات دریافت: 63)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,575 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,926 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,893 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: a.rahmani?
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,025 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,295 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: hossink
          من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,992 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
        آخرین ارسال: Yahgmur
          مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,857 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
        آخرین ارسال: zohreziaraty
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,519 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
        آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان