ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21
RE: تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣
سلام
کتاب مکان های عمومی -فضاهای شهری /متیو کارمونا

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: U.D.SG
22
[quote='mojtaba.lz' pid='85480' dateline='1435964854']
سلام. من یه سوال داشتم ، من کتاب فضای شهری راب کریر، شهرسازی شهروند گرا  تیبالدز، رو خوندم . محیط های پاسخده  و  مکان های عمومی و فضااهی شهری  کامونا رو خیلی وقت پیش خوندم اما باید دوباره با خلاه برداری شروع کنم. الان سردر گمم از کدوم کتابا شرو کنم. کارهای  دکتر بحرینی و ... هنوز اصلا نیگاشونم نکردم . الان من چیکار کنم؟
سلام دوست عزیز نگران نباشید اول از همه باید اروم باشید و حس سردرگمی واز خودتون دور کنید دیر نشده کلی وقت هست کار خوبی کردید که قبلا خوندین الان کارتون برای دوره راحت تره کتاب های محیط پاسخ ده کتاب کرمونا از کتبای مهم کنکورن دوباره با دقت بخونید بعد از خلاصه استفاده کنید اما برای کتاب های کریر وخلاصه هم بخونید ایرادی نداره

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: U.D.SG ، Sepehr
23
ممنونم لطف کردین. همینکارو میکنم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: m.fallahdoust
    24
    ببخشید الان این کتابهایی که معرفی کردین رو تا کی باید تموم کنیم ؟؟؟!!!

آخرین ارسال های من :
    25
    (1394-4-21، 09:25 عصر)rizemize_ph نوشته است: ببخشید الان این کتابهایی که معرفی کردین رو تا کی باید تموم کنیم ؟؟؟!!!
    سلام اون كتابهايي كه به عنوان منبع معرفي شده كه تاكنكور اما اگه منظورتون كتاباي تو برنامه است همونجور كه تو برنامه ام گفتم تا انتهاي تير ماه

26
    فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
    منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
    27
    سلام
    آیا برای شروع دیر شده؟ با توجه به اینکه تا به امروز هیچ کدوم از این کتابها رو نه دیده ام و نه خوانده ام و از برنامه پیشنهادی عقبم.... (رشته کارشناسی: عمران) اما از مباحث معماری و طراحی شهری بیشتر لذت می برم.

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: parisa72
      28
      (1394-5-8، 03:00 صبح)mahdi.j نوشته است: سلام
      آیا برای شروع دیر شده؟ با توجه به اینکه تا به امروز هیچ کدوم از این کتابها رو نه دیده ام و نه خوانده ام و از برنامه پیشنهادی عقبم....  (رشته کارشناسی: عمران) اما از مباحث معماری و طراحی شهری بیشتر لذت می برم.
      سلام نه اصلا دير نيست تازه تابستونه شما مهم نيست كه از برنامه عقبيد مهم اينه كه بخواييد اگه شما بخواين ولازم باشه من براتون برنامه جدا ميدم فقط كافيه كه بخواين و عقب موندگي كوچيكي هم كه دارينو جبران كنيد حتما موفق ميشيد

29
      (1394-5-8، 10:41 صبح)m.fallahdoust نوشته است:
      (1394-5-8، 03:00 صبح)mahdi.j نوشته است: سلام
      آیا برای شروع دیر شده؟ با توجه به اینکه تا به امروز هیچ کدوم از این کتابها رو نه دیده ام و نه خوانده ام و از برنامه پیشنهادی عقبم....  (رشته کارشناسی: عمران) اما از مباحث معماری و طراحی شهری بیشتر لذت می برم.
      سلام نه اصلا دير نيست تازه تابستونه شما مهم نيست كه از برنامه عقبيد مهم اينه كه بخواييد اگه شما بخواين ولازم باشه من براتون برنامه جدا ميدم فقط كافيه كه بخواين و عقب موندگي كوچيكي هم كه دارينو جبران كنيد حتما موفق ميشيد

سلام، پس اگه ممکنه یه برنامۀ جداگانه ای بدید تا شروع کنم. (یه چیز دیگه هم اینه که اصلا اسکیس کار نکردم و نمی دونم چیه، آیا لازمه که الان کلاس خاصی برم؟)
      تشکر از زحماتتان.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 45,088 1397-8-30، 01:05 عصر
      آخرین ارسال: arthonn
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 16,494 1395-11-15، 11:51 عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 9,404 1395-8-6، 04:23 عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 21,985 1395-8-6، 04:05 عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 4,375 1394-11-17، 12:19 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 24,882 1394-10-26، 10:52 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 2,753 1394-10-24، 10:58 عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 12,009 1394-10-4، 02:45 عصر
      آخرین ارسال: kelarestagh
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 18,900 1394-8-8، 08:04 عصر
      آخرین ارسال: hossink
        مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 13,777 1394-7-3، 07:28 صبح
      آخرین ارسال: zohreziaraty
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)-بدون پاسخ/آذر 92 دیروز Sahab Venizline سوالات
        چهارمین کنفرانس پژوهش درعلوم ومهندسی و کنگره بین المللی عمران، معماری و شهر... 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        چهارمین همایش ملی معماری و شهر پایدار - دانشگاه شهید رجایی تهران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        سومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین عمران, معماری و صنعت ساختمان ایران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        ?دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی ارشد سال 1398 9-16 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        GIS تهران کامل 9-13 ایلیا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
        مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 8-30 mahshid -jm arthonn مشاوره کنکور
        میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 8-30 alireza arthonn میز گرد
        یه روز یه مهندسه.... 8-30 marziyeh.b arthonn گفتگوی آزاد
        درخواست شمابرای تشکیل گروه شهرسازی-معماری دانشگاهی که درآن درس خوانده اید ی... 8-30 alireza arthonn درخواست شما برای تشکیل گروه شهرسازی و ...
        تجارب گردشگری پایدار در خارج به درخواست یکی از اعضا 8-22 sasan_arzani dhiver1 توسعه پایدار
        معرفی وب سایت چهارراه 8-14 atelieahjam yaldaa60 معرفی سایت های مرتبط باشهرسازی
        نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت 8-8 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
        منابع کامل ارشد معماری-مهم 8-2 mahan alireza سوالات کنکور معماری و عمران
        غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت دوم و پایانی 8-1 0RKIDEH alireza تحقیقات ،جزوات(vip-2)
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل