امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣
سلام مهندس فلاح دوست
خیلی ممنونم از تمکام زحماتی که برای ما میکشین واقعا کمال تشکر رو دارم
ببخشید من یه سوالی داشتم که من دایره لغاتم خوبه ( البته نه در حد عالی بازم روش کار میکنم) فقط مشکلی که من دارم در قسمت ریدینگ هستش که نمیتونم تست ها رو جواب بدم و یه مسئله هم هست که از تست زدن میترسم
لطفا راهنمایی کنین؟؟؟
بازم ممنونم از وقتی که میزارین
انشا لله موفق باشین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و با اجازه همگی
من خودم به شخصه این تجربه را داشتم که لغتهای ۵٠۴ و تافل را مترادف نویسی میکردمو مرورشون میکردم,وقتی لغات کنکور در سالهای اخیرو ببینید متوجه میشید ک این معانی برای لغات پرتکرار چقد زیادن و میتونید با سرمایه گذاری برای این مترادف ها نتیجه خیلی خوبی بگیرید.موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، U.D.SG ، zohreziaraty
    سلام ممنون از راهنماییون خانوم مهندس
    راستشمن زبانم خیلی ضعیفه و قصد دارم از اول مهر به طور جدی شروع کنم به مطالعه. من از منابعی که اعلام شده کتاب 504 و زبان تخصصی حسین فرهادی رو دارم و قصد دارم هر دوی این کتاب رو همزمان بخونمبه نظرتون چکار کنم بهتره تا نتیجه ی خوبی بگیرم
    با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط *saeedzakeri*
      سلام خانم مهندس...من پایه زبانم خیلی خیلی ضعیفه و حتی در خوندن زبان مشکل دارم چه برسه به فهمیدن و معنی کردنش به نظر شما برای منم ایا امیدی هست که بتونم زبان رو بخونم و تو کنکور حداقل یه سوال رو جواب بدم؟؟ ممنونم از زحماتتون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط zohreziaraty

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,661 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,222 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,947 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,948 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره زبان mojtaba.db 0 742 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,218 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,454 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,004 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,675 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان