امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣
(۱۳۹۴-۴-۱۳، ۱۲:۰۲ عصر)mojtaba.db نوشته است: سلام خدا قوت
خام فلاح دوست یه سوال:
کتاب 504 برای هر لغت 3تا جمله آورده که توی هر جمله تغریبا یکی دوتا لغت جدید هست....چیکارش باید بکنم ... اونارو هم بخونم یا نه؟

سلام اقا مجتبی
بله حتما حتما لغات داخل جملاتو بخونید بهتون کمک میکنه تو reading خوندن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mojtaba.db ، U.D.SG
(۱۳۹۴-۴-۱۳، ۱۲:۴۱ عصر)banoosg نوشته است: یک دنیا ممنون. من تقریبا برای همه درسا به همین صورت دارم مطالعه میکنم، فکر میکنم به همین دلیله از همه عقبم.
امروز مطالعه میکنم، اطلاع میدم.
بازم برای راهنماییتون ممنونم

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم که
روشتو یکم عوض کن برای اینکار باید اول ذهنیتتو عوض کنی فکر میکنم یکم وسواسی در درس خوندن عمل میکنی اول ذهنتو اروم کن و بعدش بشین سر درست به نظرم تو درس خوندنت تایم بگیر حالا باساعت یا کورنومتر یا هرچی بعدش که هر یه درسو خوندنی انتهاش بزن چقدر تایم برده حتما حتما توجه کن که تایم دوره همون درس باید کمتر شه البته اینجوریام نباشه که بخوای بخاطر اینکه درستو زود تموم کنی از کیفیت کارت کم بشه موفق باشی دوست عزیزم

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
سلام . تقریبا 45 دقیقه واسه دو درس. مرسی مممنون پس حتما اون کتابو می خونم. بازم مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    [quote='mojtaba.lz' pid='85500' dateline='1436044687']
    سلام . تقریبا 45 دقیقه واسه دو درس. مرسی مممنون پس حتما اون کتابو می خونم. بازم مرسی
    [/اگه واقعا با ٤٥ دقيقه براي دودرس بعدكل مطلبم متوجه ميشيد كه خيلي عاليه من خودمم تو اين تايم نميتونستم دو درسو بخونم توجه كنيد كل ريزه كاريو لغاتو از دست نديدquote]

پاسخ
     سپاس شده توسط Sepehr
    مرسی از راهنماییتون. اما تقریبا من تو همین تایم می خونم. زیادم واسم سنگین نیس. البته من پیش زمینه خوبی داشتم چند سال قبل . اما یهو زبانو ول کردم افتم واسه اون بوده . اما دیگه باید جبران کنم. چشم حتما لغات داخل جملاتو هم خوب خوب می خونم. بازم مرسی. فقط یه سوال، اگه هر روز 2 درس 504 و دو درس لغات ضروری تافلو بخونم و یه ریدینگ از اون کتابی که معرفی کردین خوبه؟؟

پاسخ
    [quote='mojtaba.lz' pid='85550' dateline='1436221898']
    مرسی از راهنماییتون. اما تقریبا من تو همین تایم می خونم. زیادم واسم سنگین نیس. البته من پیش زمینه خوبی داشتم چند سال قبل . اما یهو زبانو ول کردم افتم واسه اون بوده . اما دیگه باید جبران کنم. چشم حتما لغات داخل جملاتو هم خوب خوب می خونم. بازم مرسی. فقط یه سوال، اگه هر روز 2 درس 504 و دو  درس لغات ضروری تافلو بخونم و یه ریدینگ از اون کتابی که معرفی کردین خوبه؟؟
    [/qمعلومه که خوبه خیلیم عالیه ولی حواستون باشه از درسای دیگه غافل نشید ایشالا موفق میشید

پاسخ
    دوستان عزیز اول اینکه معذرت میخوام که یه غیبت چند روزه ای داشتم روزای پایانی تیر ماه و تحویل پروژه دانشگاها ایشالا سال دیگه خودتون تو این شرایط قرار می گیرید
    از امروز تصمیم دارم هر روز یه نکته خوب از درس زبان بهتون بگم که هم تو درس هم تو حالت عادی دونستنش کمکتون میکنه

پاسخ
    نکته امروز 30 تیر ماه
    یکی از موضوعاتی که تو تستای لغت یا اصطلاحتvocabulary باید بهش تو جه کنیم اینه که ما نباید تو جمله دنبال همون لغتایی که بلدیم باشیم چون خیلی وقتا طراح نمیاد 504 باز کنه بشینه ازش سوال در بیاره این کارو تنها تو سوالات ازمون جامع موسسات میبینید طراح معمولا از مترادف های لغات تو جمله استفاده میکنه اگه کلمه ای دیدن که هیچ وقت تا حالا ندیده بودیتش یا هیچ ایده ای هم نداشتین که په معنی میده روش تمرکز نکنین قفل نشین روش یا ازش بگذرین یا در ادامه جمله منتظر مترادفش باشید به این موضوع هم توجه کنید که خیلی وقتا طراح این کلمه هارو میده که شمارو کمراه کنه شما حتی با ندونستن معنی اون کلمه هم میتونید راحت جواب صحیح و پیدا کنید
    other ways to say good
    superb
    marvelous
    fabulous
    terrifc
    از این به بعد هر کدوم از این لغاتو که تو متن دیدین بدونین نویسنده داره از چیزی تعریف میکنه و در کل منظور ش اینه که فلان چیز خوبه
    موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط Sh@bn@m ، maral.msd ، garib94
    ممنون مهندس . خیلی عالی و کاربردی . منتظر پست های بعدیتونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خانم مهندس وقتتون بخیر. من کل 504 رو حفظم ولی فقط لغت. تافل رو هم لغات رو خوندم عین 504. اما چون 1 دور خوندم خیلی چیزی یادم نمیاد. الان هم میخواستم یک بار دیگه تافل و متون شهرسازی و سرچ کنم و بخونم. شما پیشنهادتون واسه من چیه؟ ؟
    ممنونم :-)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,577 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,927 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,895 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره زبان mojtaba.db 0 736 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,177 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,390 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان