امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣
[quote='banoosg' pid='85150' dateline='1435571347']
این لیست منابع برای مطالعه زبان هستش، میشه لطفا راهنمایی کنید کدام را نهیه کنیم ؟
ممنون 

درس زبان عمومی و تخصصی

1. یالپانیان، علی؛ جزوه‌ی درس زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی‌ارشد شهرسازی (برنامه‌ریزی و طراحی شهری)؛ تهران: خانه‌ی شهرسازان ایران؛ 1389.
2. فلاح منشادی، الهام؛ مجموعه زبان تخصصی کارشناسی­ارشد برنامه­ریزی شهری و منطقه­ای و طراحی شهری؛ تهران: پردازش
3. یالپانیان، علی؛ مجموعه سوالات چهارگزینه­ای تالیفی کنکور کارشناسی­ارشد شهرسازی (برنامه­ریزی شهری و منطقه­ای و طراحی شهری)؛ تهران: سیمای دانش؛ 1388.
4. کوآن، رابرت؛ فرهنگ شهرسازی؛ تهران: آذرخش.
5. کوآن، رابرت؛ فرهنگ شهرسازی؛ ترجمه: انجمن مترجمین پارسی؛ تهران: پرهام نقش.
6. فرهادی، حسین؛ انگلیسی برای دانشجویان رشته‌ی شهرسازی؛ تهران: سمت.
7. فرزام، عباس؛ زبان انگلیسی (از دبیرستان تا دانشگاه)؛ انتشارات باستان.

[align=right]
سلام دوستت عزیزم این منابع که شما میفرمایید همگی کتاب های خوبی هستن با تمام احترام به جناب یالپانیان که استاد خودم بودن و هستند اما این جزوات برای افرادی هستند که خیلی اصولی و خیلی زیاد وقت دارند برای خوندن در واقع شاید اینطور بتونم منطورمو بگم که عزیزم خوندن این کتابا زحمتم داره خوندنش زحمتی که اصلا در حد کنکور ما نیست مثلا کتاب رابرت کوان پراز لغات شهرسازیه که شاید شما حتی در حد دکتری هم تو مقاله هایی که میخونید نبینینشون پس زحمت اضافه نکشید کسایی تو کنکور موفقن که زرنگ باشن و منابع کم اما مفید مطالعه کنند پیشنهاد من برای تابستون مرور 2 بار 504 هست تو برنامه ای که به سایت اعلام میکنم میتونید مشاهده کنید موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۱:۲۹ عصر)fereshtehr89. نوشته است: سلام. با اجازه همگی.

504 کتاب خیلی مفیدیه. این دو کتاب رو هم توصیه می کنم. 
حسین فرهادی، انگلیسی برای دانشجویان شهرسازی، انتشارات سمت.
 و cey concept & comments in urban studies
البته این تجربه منه، شاید دیگران بهتر بدونن.

ممنون ازاینکه تجربیا ت خوبو مفیدتونو در اختیارمون میذارید113

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۱:۱۲ صبح)banoosg نوشته است: سلام دانشجوی ترم 4 هستم.
میشه منابع یا مقالاتی که خود شما مطالعه کردید را معرفی کنید؟

عزیزم منابع در این درس گستردهاند اما چندتا از مهمترین ها
1-کندوکاوی در طراحی شهری اقای گلکار
2- کتاب های اقای توسلی
3- مکان های عمومی و فضاهای شهری کرمونا
4- محیط های پاسخ ده  بنتلی
5-طراحی شهری معاصر دکتر بحرینی و ......
حتما همورو تو برنامه میگنچونم

پاسخ
میشه لطفا منابعی که قرار هستش در برنامه قرار بدید به ما اطلاع دهید تا زمانی که برنامه و ارسال کردین ما از همان روز شروع به مطالعه کنیم.
ممنون از حمایت و راهنماییتون.
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
پاسخ
[quote='banoosg' pid='85273' dateline='1435673870']
میشه لطفا منابعی که قرار هستش در برنامه قرار بدید به ما اطلاع دهید تا زمانی که برنامه و ارسال کردین ما از همان روز شروع به مطالعه کنیم.

عزیزم در صورتی که پایه زبان متوسط رو به بالا داری کتاب 504 و کتاب واژگان ضروری برای نافل رو بخونید اول 504 بعد از مرور حداقل 2 بار تا پایان تابستون کتاب بعدی و شروع میکنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG ، Brightness
(۱۳۹۴-۴-۹، ۰۵:۴۷ عصر)banoosg نوشته است: میشه لطفا منابعی که قرار هستش در برنامه قرار بدید به ما اطلاع دهید تا زمانی که برنامه و ارسال کردین ما از همان روز شروع به مطالعه کنیم.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   منابع کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری.pdf (اندازه: 186.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 78)

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
دوستان عزیز برای راحتی شما و  دریافت هر یک از موارد زیر بر روی متن مورد نظر کلیک کنید تا صفحه دلخواه شما باز شود.

1.آشنایی با لغات کتاب Essential Words For The TOEFL و کتاب 504

2.کتاب 504 به همراه ترجمه

3.کتاب 504 لغت ضروری انگلیسی به همراه ترجمه

4. کتاب 504 به صورت کامل (همراه متن و تمرین) مخصوص نصب بر روی گوشی همراه

5.دانلود کتاب 504 همراه با خودآموز و راهنمای فارسی

پاسخ
 سپاس شده توسط sepide s
سلام خسته نباشی مهندس
من ترم 6 رو تموم کردم و تابستونی میخواستم شروع کنم
به نظر شما زبان رو از کجا شروع کنم؟
کتاب فرهادی و 504 و essential و یه کتاب برا زبان عمومی...... این چهارتا بهم پیشنهاد شده
کدوماش از همه مهم ترند و از تابستون بخونمشون بهتره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۵:۴۴ عصر)mojtaba.db نوشته است: سلام خسته نباشی مهندس
من ترم 6 رو تموم کردم و تابستونی میخواستم شروع کنم
به نظر شما زبان رو از کجا شروع کنم؟
کتاب فرهادی و 504 و essential و یه کتاب برا زبان عمومی...... این چهارتا بهم پیشنهاد شده
کدوماش از همه مهم ترند و از تابستون بخونمشون بهتره؟

سلام دوست عزیز هر سه این کتاب ها از جمله منابع مهم برای این درس به شمار میروند من همیشه گفتم برای زبان باید اول به خودتون و پایه ای که دارید نگاه کنید اما برای شروه کتاب 504 توصیه میکنم کتاب سبک اما مفیدی هست که تقریبا باید تمام داوطلبین به جای خوندن بخورنش(اصطلاحی که همیشه استاد خودم به کار میبرد) پس شروع به خوندن 504 کنید من خودم زمان کنکورم تا پایان تابستون 2 بار تمومش کردم من در حال اماده کردن یک فایل هستم که روشی که برای خوندن 504 باید به کار ببرید و براتون توضیح میده امیدوارم این روش براتون کارامد باشه
موفق باشید

پاسخ
سلام دوست عزیز هر سه این کتاب ها از جمله منابع مهم برای این درس به شمار میروند من همیشه گفتم برای زبان باید اول به خودتون و پایه ای که دارید نگاه کنید اما برای شروه کتاب 504 توصیه میکنم کتاب سبک اما مفیدی هست که تقریبا باید تمام داوطلبین به جای خوندن بخورنش(اصطلاحی که همیشه استاد خودم به کار میبرد) پس شروع به خوندن 504 کنید من خودم زمان کنکورم تا پایان تابستون 2 بار تمومش کردم من در حال اماده کردن یک فایل هستم که روشی که برای خوندن 504 باید به کار ببرید و براتون توضیح میده امیدوارم این روش براتون کارامد باشه

موفق باشید

وقت شما بخیر

عااالیه آقای فلاح دوست.
 متاسفانه سرعت مطالعه ام در زبان بسیار ضعیفه.
بی صبرانه منتظرم.
ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,577 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,184 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,927 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,895 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 736 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,177 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,391 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان