امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣
[quote='banoosg' pid='85150' dateline='1435571347']
این لیست منابع برای مطالعه زبان هستش، میشه لطفا راهنمایی کنید کدام را نهیه کنیم ؟
ممنون 

درس زبان عمومی و تخصصی

1. یالپانیان، علی؛ جزوه‌ی درس زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی‌ارشد شهرسازی (برنامه‌ریزی و طراحی شهری)؛ تهران: خانه‌ی شهرسازان ایران؛ 1389.
2. فلاح منشادی، الهام؛ مجموعه زبان تخصصی کارشناسی­ارشد برنامه­ریزی شهری و منطقه­ای و طراحی شهری؛ تهران: پردازش
3. یالپانیان، علی؛ مجموعه سوالات چهارگزینه­ای تالیفی کنکور کارشناسی­ارشد شهرسازی (برنامه­ریزی شهری و منطقه­ای و طراحی شهری)؛ تهران: سیمای دانش؛ 1388.
4. کوآن، رابرت؛ فرهنگ شهرسازی؛ تهران: آذرخش.
5. کوآن، رابرت؛ فرهنگ شهرسازی؛ ترجمه: انجمن مترجمین پارسی؛ تهران: پرهام نقش.
6. فرهادی، حسین؛ انگلیسی برای دانشجویان رشته‌ی شهرسازی؛ تهران: سمت.
7. فرزام، عباس؛ زبان انگلیسی (از دبیرستان تا دانشگاه)؛ انتشارات باستان.

[align=right]
سلام دوستت عزیزم این منابع که شما میفرمایید همگی کتاب های خوبی هستن با تمام احترام به جناب یالپانیان که استاد خودم بودن و هستند اما این جزوات برای افرادی هستند که خیلی اصولی و خیلی زیاد وقت دارند برای خوندن در واقع شاید اینطور بتونم منطورمو بگم که عزیزم خوندن این کتابا زحمتم داره خوندنش زحمتی که اصلا در حد کنکور ما نیست مثلا کتاب رابرت کوان پراز لغات شهرسازیه که شاید شما حتی در حد دکتری هم تو مقاله هایی که میخونید نبینینشون پس زحمت اضافه نکشید کسایی تو کنکور موفقن که زرنگ باشن و منابع کم اما مفید مطالعه کنند پیشنهاد من برای تابستون مرور 2 بار 504 هست تو برنامه ای که به سایت اعلام میکنم میتونید مشاهده کنید موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG

پیام‌های داخل این موضوع
RE: زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣ - توسط m.fallahdoust - ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۳:۳۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,860 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,321 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,975 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,040 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 752 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,267 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,053 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,592 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,030 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,691 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان