امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣
فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام خانم مهندس.
ممنون بخاطر همراهیتون.
من از اردیبهشت شروع کردم اما سرعت پایینیدارم در خوندن و تا الان هم اصلا زبان نخوندم.
پایه زبانم متوسط هست اما وقتی میخوام شروع کنم کلماتو بخونم خیلی استرس میگیرم جوری که کلا کتابو میبندمو میذارم کنار.
زبان برام شده یه غول.لطفا راهنماییم کنید تا بتونم این غول رو بشکنم .
ممنون.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۵-۲، ۱۲:۵۸ عصر)A.rezazadeh نوشته است: سلام خانم مهندس.
    ممنون بخاطر همراهیتون.
    من از اردیبهشت شروع کردم اما سرعت پایینیدارم در خوندن و تا الان هم اصلا زبان نخوندم.
    پایه زبانم متوسط هست اما وقتی میخوام شروع کنم کلماتو بخونم خیلی استرس میگیرم جوری که کلا کتابو میبندمو میذارم کنار.
    زبان برام شده یه غول.لطفا راهنماییم کنید تا بتونم این غول رو بشکنم .
    ممنون.

سلا م عزیزم
    اگه زبان متوسط داری یعنی شما قبلا از این غول به قول خودتون عبور کردین چون وقتی میگی زبان متوسط یعنی بلاخره یه زمانی تونستی به استرست غلبه کنی و زبان بخونی پس مشکل چی میتونه باشه که الان استرس میگیری ؟؟
    من بهت میگم چون اسمش کنکور شده استرس میگیری وگرنه این لغات این گرامر همونایی ان که شما قبلا 10000 جای دیگه باهاشون اشنا شدین پس تو صیه من به شما دوست عزیزم
    اول اینکه از نظر ذهنی خودتو از استرس رها کن این زبان همون زبانه تازه خیلی جاهاش راحتراز قبله چون برات تکراریه تا از نظر ذهنی بر استرست غلبه نکنی موفق نمیشی همش به خودت بگو بابا چیزی نیست که کلا 12 تا کلمه است میخونم یا یادش میگیرم و میرم درس بعد یا یاد نمیگیرمو دوباره می خونم این طوری به ذهنت داری به مفهومو میرسونی که برای من مواجه شدن با شکست هیچم بد نیست و دوباره تکرار میکنم
    ببینی چیزی که تو زبان خوندن خیلی مهمه صبره شما باید صبر داشته باشی و البته تمرین مکرر این دودر کنارهم براتون موفقیت میاره البته اباید به استرستوننم غلبه کنید به این نکته ام توجه کنید که همیشه فقط اولش سخته وقتی هرروز تکرار شه دیگه براتون خوندنش نه تنها استرس نداره بلکه جلبش میشید
    اول از 504 شروع کنید نترسید با اعتماد بنفس در س اولو یکبار بخونید و تموم کنید بعدش برید سراغ درس 2 میدونم که ممکنه حتی 3 تا کلمه هم از درس 1 بلد نباشید اما مهم نیست برید سراغ درس دوم بعدش درس 3 همه رو که خوندین دوباره برگردین درس 1 الان اوضاع خیلی بهتره میدونی چراچون تو ذهنت این اعتماد به نفس کاذب به و جود اومده که من 3 تا درسو بلاخره ازاین کتابی که حتی میترسیدم لاشو باز کنم خوندم پس معلومه که میتونم
    حالااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دیگه استرست از بین میره و خیلی راحت میتونی بقیه درسارو هم بخونی
    بازم سوالی باشه در خدمتونم
    موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط سانGH ، A.rezazadeh ، U.D.SG
    (۱۳۹۴-۴-۳۰، ۱۰:۰۸ عصر)azadeh.arch نوشته است: سلام خانم مهندس وقتتون بخیر. من کل 504 رو حفظم ولی فقط لغت. تافل رو هم لغات رو خوندم عین 504. اما چون  1 دور خوندم خیلی چیزی یادم نمیاد. الان هم میخواستم  یک بار دیگه تافل و متون شهرسازی و سرچ کنم و بخونم. شما پیشنهادتون واسه من چیه؟ ؟
    ممنونم :-)

سلام دوست عزیز کتاب 504 متون نسبتا خوبی داره که لغات پرکاربردی درش استفاده شده اونا رو از قلم نندازید تافل هم گزینه خیلی خوبی هست که باید بهش مسلط بشید برای ریدینگ میتونید از متون کنکور های سال قبل و همچنین کتاب اقای فرهادی استفاده کنید تمتم متنهاش در زمینه شهرسازی هست
    موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط سانGH
    ممنون بخاطر راهنماییتون.

پاسخ
    سلام دوستای گلم
    نکته 31 تیر ماه
    اشتباه در ترکیب کلام
    یکی از اشتباهاتی که معمولا صورت میگیره اینه که ما از حرف اضافه اشتباهی بعداز فعل استفاده میکنیم یکی از رایج تریناش فعا arrive است
    بعد از فعل arrive به معنی رسیدن ما باید از حرف اضافه at استفاده کنیم در صورتی که به اشتباه گاهی از to استفاده میکنیم
    we must say :arrive at
    we do not say : arrive to

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    نکته اول مرداد ماه
    واژه انگلیسی territory برای گروه های مافیایی و حیوانات به کار میروند در واقع نشون دهنده مقعر یا محوطه تحت نفوذ انهاست
    for example: some animals have a ....... into which other animals do not usually go
    1:state
    2:province
    3;territory
    4;limitation
    جواب صحیح گزینه 3 است زد این تست 3 ثانیه هم وقت نمیگیره با دیدن کلمه حیوان تنها کلمه مناسب قلمرو هست

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG ، zohreziaraty
    نکته 2 مرداد
    افعال بی قائده ای که هر سه قسمت انها یکی هست:
    cast ارزش داشتن
    cut بریدن
    hurt صدمه زدن
    let اجازه دادن
    put پوشیدن
    read خواندن
    set غروب کردن

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG ، zohreziaraty
    نکته 3 مرداد ماه
    افعال بی قائده ای که قسمت اول و سوم ان یکی است
    be c o me ////// / be c a me ////// be c o me
    c o me /////// c a me ////// c o me

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    (۱۳۹۴-۵-۶، ۰۳:۰۹ عصر)m.fallahdoust نوشته است: نکته اول مرداد ماه
    واژه انگلیسی territory برای گروه های مافیایی و حیوانات به کار میروند در واقع نشون دهنده مقعر یا محوطه تحت نفوذ انهاست
    for example: some animals have a ....... into which other animals do not usually go  
    1:state      
    2:province
    3;territory
    4;limitation
    جواب صحیح گزینه 3 است زد این تست 3 ثانیه هم وقت نمیگیره با دیدن کلمه حیوان تنها کلمه مناسب قلمرو هست
    سلام 
    اگه بخواهیم زیرمجموعه واژه territory را مشخص کنیم :
    1. Animals
    2.Government
    3.Geography
    به 3تا دسته بالا تقسیم میشن ، پس درست نیست که فقط به 1 چیز خاص نسبت بدین 
    آخرین ارسال های من :

Everybody knows that the boat is leaking
       !!! Everybody knows the captain lied
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,687 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,228 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,950 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,962 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره زبان mojtaba.db 0 746 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,223 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,037 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,460 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,011 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,678 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان