ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.19
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21
RE: زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣
آقای فلاح دوست، من برای درس 1 کتاب 504 ، در طی 2 روز ، روزی 1 ساعت و نیم وقت گذاشتم ، فکر نمیکنم طبق برنامه پیشنهادیتون بتونم زبان و جلو بیام، امکان تغییر در برنامه وجود داره ؟
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
22
(1394-4-10، 11:36 عصر)banoosg نوشته است: آقای فلاح دوست، من برای درس 1 کتاب 504 ، در طی 2 روز ، روزی 1 ساعت و نیم وقت گذاشتم ، فکر نمیکنم طبق برنامه پیشنهادیتون بتونم زبان و جلو بیام، امکان تغییر در برنامه وجود داره ؟

سلام من ملیکا فلاح دوست هستم
پایه زبانتون در چه حدی هست؟؟؟یعنی یک درسو در 2 روز خوندین؟؟اگه لطف کنید مشکلتونو توضیح واضح تری بدید من در خدمتم براتون برنامه مناسب تهییه میکنم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: U.D.SG
23
سلام خانم فلاح دوست
بابت اشتباهم ازتون معذرت میخوام.

شما برای زمان بندی کتاب 504 ، هر روز مطالعه 3 درس و پیشنهاد دادید.
من سرعتم در مطالعه زبان پایینه .
هر درسی متوسط 2 روز زمان نیاز دارم برای مطالعه اش .
تمام سعیم و میکنم تا خودم و با برنامه هماهنگ کنم. اگر هفته دوم نتونستم با برنامه هماهنگ بشم اطلاع میدم.
فکر میکنم چون قصدتون مطالعه 2 دور از کتاب در تابستان هستش یک مقدار فشرده اش کردید. : )
البته کتابی که مطالعه میکنم فقط واژگان نیست .

ممنون از پیگیری و راهنماییتون.

24
[quote='banoosg' pid='85445' dateline='1435934881']
سلام خانم فلاح دوست
بابت اشتباهم ازتون معذرت میخوام.

شما برای زمان بندی کتاب 504 ، هر روز مطالعه 3 درس و پیشنهاد دادید.
من سرعتم در مطالعه زبان پایینه .
هر درسی متوسط 2 روز زمان نیاز دارم برای مطالعه اش .
تمام سعیم و میکنم تا خودم و با برنامه هماهنگ کنم. اگر هفته دوم نتونستم با برنامه هماهنگ بشم اطلاع میدم.
فکر میکنم چون قصدتون مطالعه 2 دور از کتاب در تابستان هستش یک مقدار فشرده اش کردید.  : )
البته کتابی که مطالعه میکنم فقط واژگان نیست .

ممنون از پیگیری و راهنماییتون.[/
مشكلي نيست پيش مياد دوست عزيز
خب مثل اينكه سرعتتون خيلي پايينه حالا سوال اينجاس كه شما به چه نحوي درسو مطالعه ميفرماييد كه ٢ روز طول ميكشه؟quote]
ميشه دقيقا روشتونو برام بگيد؟؟

25
ممنون :) .
یک دور از رو cd تلفظ هارو گوش میدم ، کلماتی که معنیشون رو نمیدونم جست و جو میکنم.
و  اینکه اول سعی میکنم خودم ترجمه کنم بعد ترجمه کتاب و بخونم :)
بله سرعتم خیلی پایینه.

26
(1394-4-12، 11:29 عصر)banoosg نوشته است: ممنون :) .
یک دور از رو cd تلفظ هارو گوش میدم ، کلماتی که معنیشون رو نمیدونم جست و جو میکنم.
و  اینکه اول سعی میکنم خودم ترجمه کنم بعد ترجمه کتاب و بخونم :)
بله سرعتم خیلی پایینه
عزيزم الان بايد سريع باشي اينجوري اصلا كار پيش نميره الان وقت انقدر ريز شدن تو مسايل نيست از فردا روشو عوض كن از هر درسيه هستي شروع كن لازم به گوش كردن تلفظ نيست امتحان listening كه نداري معني هر چي كه تو كتاب هست و خودش نوشته ديگه جستجو نكن هر چيو يبار بخون بعدش كه كل درسو خوندي دوباره برگرد يه نگاه بنداز ببين چند درصدشو يادت ميمونه بمن بگو تا برات يه فكر اساسي كنم مشكلت برطرف بشه

سپاس شده توسط: Sepehr ، U.D.SG
27
سلام خانم فلاح دوست وقتتون بخیر، من زبانو دارم به این نحو می خونم که هر روز دو دزس 504 رو دارم می خونم و با مرور کامل به نوعی کاملا یادم میمونه لغات. و واسه متن هم قصد دارم که یه سری متون شهرسازی رو ( مقاله و ازین جور مطالب) رو بخونم . بنظرتون خوبه اینطوری یا روش دیگه ای باید انتخاب کنم؟ مرسی با تشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
    28
    سلام خدا قوت
    خام فلاح دوست یه سوال:
    کتاب 504 برای هر لغت 3تا جمله آورده که توی هر جمله تغریبا یکی دوتا لغت جدید هست....چیکارش باید بکنم ... اونارو هم بخونم یا نه؟

آخرین ارسال های من :
    29
    یک دنیا ممنون. من تقریبا برای همه درسا به همین صورت دارم مطالعه میکنم، فکر میکنم به همین دلیله از همه عقبم.
    امروز مطالعه میکنم، اطلاع میدم.
    بازم برای راهنماییتون ممنونم

30
    (1394-4-13، 02:30 صبح)mojtaba.lz نوشته است: سلام  خانم فلاح دوست وقتتون بخیر، من زبانو دارم به این نحو می خونم که هر روز دو دزس 504 رو دارم می خونم و با مرور کامل به نوعی کاملا یادم میمونه لغات. و واسه متن هم قصد دارم که یه سری متون شهرسازی رو ( مقاله و ازین جور مطالب) رو بخونم . بنظرتون خوبه اینطوری یا روش دیگه ای باید انتخاب کنم؟ مرسی با تشکر فراوان

بله مناسبه 2درس چقدر ازتون زمان میبره ؟؟ برای متون مرتبط که میخواین از کتاب زبان تخصصی برای شاگردان شهرسازی که اقای فرهادی نوشتن خوبه reading ها همه مرتبط شهرسازین
    حتما حتما لغات جدید تو جملاتم توجه داشته داشته باشید

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 43,107 1397-7-18، 09:21 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 15,823 1395-11-15، 11:51 عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 9,217 1395-8-6، 04:23 عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 21,392 1395-8-6، 04:05 عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره زبان mojtaba.db 837 1395-6-12، 09:45 عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 11,848 1394-11-26، 05:44 عصر
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 4,282 1394-11-17، 12:19 عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 24,167 1394-10-26، 10:52 عصر
      مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 4,556 1394-10-24، 11:11 عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 2,654 1394-10-24، 10:58 عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 7-18 mahshid -jm alireza مشاوره کنکور
      میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 7-18 alireza sazmus7 میز گرد
      درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه 7-18 atelieahjam sazmus7 مشاوره متفرقه
      ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل 7-18 Sahab sazmus7 اخبار دانشگاه
      سوالات سراسری ارشد طراحی شهری از سال 84 تا 97 به همراه پاسخنامه 7-15 alireza alireza سوالات سالهای قبل
      مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      کتاب بازآفرینی و حفاظت از میراث شهری 6-23 alireza alireza کتب فارسی(vip-2)
      اعلام نتایج نهایی دکتری ازاد 97 6-18 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      خلاصه کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک، طراحی شهری: هنر نو کردن سا... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      خلاصه شهرسازی معاصر از نخستین سرچشمه ها تا منشور آتن به نوشته واتسلاف اوستر... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      پلان اتوکدی رستوران dwg 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل