امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣
(۱۳۹۴-۴-۸، ۱۰:۵۴ عصر)الی89 نوشته است: بی نهایت ممنونم

خواهش میکنم عزیزم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگه امکانش هس برای کسانی که به تمامی کتابها دسترسی ندارند اگه چیزی بصورت فایل داشتید در اختیار بگذارید.
ممنون از وقتی که میزارید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۲:۳۴ عصر)sepide s نوشته است: اگه امکانش هس برای کسانی که به تمامی کتابها دسترسی ندارند اگه چیزی بصورت فایل داشتید در اختیار بگذارید.

عزیز اسم کتاب و نویسنده مورد نظرت رو بزار، اگر داشته باشم اسکن میکنم قرار میدهم در قسمت کتب فارسی.
    موفق باشی
    آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۲:۳۴ عصر)sepide s نوشته است: اگه امکانش هس برای کسانی که به تمامی کتابها دسترسی ندارند اگه چیزی بصورت فایل داشتید در اختیار بگذارید.

عزیزم هم من هم سایت و هم دیگر داوطلبین فایل هارو قرار میدن اگه چیز خاصی مد نظرتونه و در سایت نیست اطلاع بدید چشم حتما میزارم

پاسخ
     سپاس شده توسط Sepehr
    ممنون مهندس من ترم شش شهرسازی پیامنورم و وقت زیادی برای کنکور ندارم و به بعضی از منابع هم ئسترسی ندارم خیلی ها رو دارم که بزور و بدبختی پیداشون کردم سوال من اینه که میشه کتابایی معرفی کنین که هم مختصر باشه هم مفید ؟چون من فقط تا شهریور وقت دارم بعد از شهریور برنامم بهم می ریزه و می ترسم نتونم همه رو بخونم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۴-۱۹، ۱۲:۴۹ صبح)fatemehfathi نوشته است: ممنون مهندس من ترم شش شهرسازی پیامنورم و وقت زیادی برای کنکور ندارم و به بعضی از منابع هم ئسترسی ندارم خیلی ها رو دارم که بزور و بدبختی پیداشون کردم سوال من اینه که میشه کتابایی معرفی کنین که هم مختصر باشه هم مفید ؟چون من فقط تا شهریور وقت دارم بعد از شهریور برنامم بهم می ریزه و می ترسم نتونم همه رو بخونم

عزیزم اگه بخاطر این میگی که با شروع ترم 7 دیگه نمیتونی در س بخونی داری اشتباه میکنی چون من و چندتا دیگه از دوستامم با شرایط شما کنکوردادیم هممونم قبول شدیم تو اون زمان هم شما با برنامه ریزی میتونی هم به درسات هم به دانشگات برسی سخت هست اما غیر ممکن نیست در مورد منابع هم بگم بعضی هارو میتونی خلاصه بخونی ولی خیلی هارم نمیشه باید حتما کتابو بخونید اگر که میخواید رتبه خوبی داشته باشید

پاسخ
       سپاس شده توسط fatemehfathi ، U.D.SG
      فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
      منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
      با تشکر
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      سلام
      من دانشجوی ترم 7 شهرسازی هستم و میخوام برای کنکور بخونم اما نمی دونم چه سرفصل ها و کتاب هایی رو از تابستون شروع کنم!!
      ممنون میشم منو راهنمایی کنید
      با تشکر

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۴-۵-۵، ۰۹:۰۷ عصر)shermi نوشته است: سلام
        من دانشجوی ترم 7 شهرسازی هستم و میخوام
        برای کنکور بخونم اما نمی دونم چه سرفصل ها و کتاب هایی رو از تابستون شروع کنم!!
        ممنون میشم منو راهنمایی کنید
        با تشکر
        سلام عزيزم اميدوارم موفق باشي فايل منابع رو تو سايت قرار دادم براي شروع هم ميتوني از برنامه اي كه دادم يجورايي الهام بگيري و يه برنامه مخصوص خودت بنويسي و اجراكني اگه نتونستي من برات اينكارو ميكنم با ارزوي موفقيت

پاسخ
        سلام خانوم مهندس
        من تازه میخام شروع کنم . امکانش هست برنامه هفتگی بذارید ممنون میشم از لطفتون

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,627 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,197 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,921 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,032 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,426 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
          آخرین ارسال: فاطمه70
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,316 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
          آخرین ارسال: hossink
            مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,865 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
          آخرین ارسال: zohreziaraty
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,530 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
          آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان