امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست مشاورین ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری ایران شهرساز در سال 95-ویرایش 2
لیست مشاورین ایران شهرساز-ویرایش 2

درود
اعضایی که میخواهند بعنوان مشاور در سایت شروع به کار کنند در صورتی که رتبه زیر 100 داشته باشند و یا درصد دروس بیش از 70 باشد اعلام کنند تا در گروه مشاورین دعوت شوند تا بدین لحظه 30 نفر از رتبه های برتر کنکور 92 تا 94 به ما پیوستند منتظر نمانید و این فرصت استثنایی را از دست ندهید.معرفی شما به بیش از 90 هزار عضو ایران شهرساز حداقل کاری است که ما در قبال مشاوره های شما انجام خواهیم داد. باتشکر علیرضا دهقان

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط shahab_fallahpour ، U.D.SG

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,927 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,897 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,515 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,328 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,995 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,858 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان