امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 1 مشاوره ایران شهرساز به کنکوری های ارشد 95
درود
امیدواریم از خدمات سایت که با همراهی صمیمانه تعدادی از نخبه های کنکور شکل گرفته و خدمات هم رایگان می باشد تا این لحظه رضایت داشته باشید.
ذکر نکته زیر را لازم میدانم.
دوستان از رتبه 2 تا حدود 100 در سایت مشاوره میدهند ولی امسال ما روی تخصص و تسلط و درصد بالای دروس زوم کرده ایم و تمام مشاورین در دروسی که مشاوره میدهند شماره 1 تا 3 کنکور هستند و درصد آنها بین 75 تا 100 می باشد.
مثلا رتبه 33 فقط 3 درسی را که بالاترین درصد زده و تسلط کامل دارد ارائه داده است که نشان یک حرکت فوق العاده می دهد.
با تشکر
عضوی از سایت علیرضا دهقان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m ، shahab_fallahpour
از نظر بنده هیچ ایرادی نداره که دو یا چند مشاور برای مثلا درسی مثل آمار باشه
تعدادی از داوطلبین با برنامه یک مشاور هماهنگ میشوند و تعدادی با برنامه و روش مشاوره ای دیگر ضمن اینکه قبلا اعلام کرده ام که به صورت آزمایشی است تا روش ها و بازخورد مشاوره مشخص شود تا بتوانیم بهترین مشاور در هر درس را معرفی کنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,680 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,949 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 745 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,221 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,036 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,335 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,334 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,118 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,623 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,014 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان