امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور
سلام خانم مهندس.زهرا شرافتی هستم دانشجوی مهندسی شهرسازی ترم ششم .امسال میخام تو کنکور برنامه ریزی شهری شرکت کنم... از راهنمایی شما ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۱:۲۳ صبح)زهراشرافتی۱۱ نوشته است: سلام خانم مهندس.زهرا شرافتی هستم دانشجوی مهندسی شهرسازی ترم ششم .امسال میخام تو کنکور برنامه ریزی شهری شرکت کنم... از راهنمایی شما ممنون میشم

و دوباره سلام به شما زهرا خانوم عزیز:-)
    برنامه مبانی این هفته
    ابتدا این فایل موضوعات و سرفصل های کلی مبانی رو مطالعه کن تا کلیت موضوعات مبانی رو بدونی
    بعد از بحث اولش شروع میکنیم که بحث ((مفاهیم و تعاریف پایه برنامه ریزی شهری است.
    منابعی که در ااین موضوع باید مطالعه کنی اینهاس:
    کتاب مبانی وتکنیک زیاری...........فصل اول
    طرح ها و برنامه های بهزاد فر.........فصل اول تا صفحه 43
    کتاب سبز شهرداری ها..........جلد اول

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۱:۲۳ صبح)زهراشرافتی۱۱ نوشته است: سلام خانم مهندس.زهرا شرافتی هستم دانشجوی مهندسی شهرسازی ترم ششم .امسال میخام تو کنکور برنامه ریزی شهری شرکت کنم... از راهنمایی شما ممنون میشم

فایل سرفصل دروس مبانی:-)
    پس از اتمام مطالعه این بخش اطلاع بده تا بریم سراغ منبع بعدی
    موفق باشی:-)

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   سرفصل دروس مبانی برنامه ریزی شهری.pdf (اندازه: 180.84 KB / تعداد دفعات دریافت: 191)

پاسخ
    من کتاب مبانی ندارم
    شما فایلشو دارین؟

پاسخ
    سلام .مهندس یعنی دیگه شما در مورد مبانی مشاوره نمیدین؟برنامه ریزی هفتگی بهمون نمیدین؟
    آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۳، ۰۱:۴۴ صبح)زهراشرافتی۱۱ نوشته است: من کتاب مبانی ندارم
    شما فایلشو دارین؟

کتاب مبانی و تکنیک؟؟؟
    نه من فایلشو ندارم
    کتاب حجیمی هست به نطرم یا بخریدش یا از کتابخونه بگیرید ،بعید میدونم فایلش باشه

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۵:۰۳ عصر)Sh@bn@m نوشته است: سلام .مهندس یعنی دیگه شما در مورد مبانی مشاوره نمیدین؟برنامه ریزی هفتگی بهمون نمیدین؟

سلام عزیزم :-)
    چرا ،هم مباحث و هم مبانی مشاوره میدم
    برنامه جامع مباحث رو ریختم به نتفکیک منابعش به زودی قرار میدم در سایت :-)
    برنامه مبانی هم ایشالا بعد مباحث میریزم قرار میدم :-)

پاسخ
    لطفا يه دوره زمان مشخصي واسه مطالعه برنامه پيشنهاديتون به ما ارائه بدين كه بدونيم مثلن كتاب سبزو تو چن ساعت يا چنروز بايد بخونيم تا به برنامه هاي بعدي برسيم
    تشكر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۴-۱۷، ۱۲:۲۹ صبح)Morteza123987 نوشته است: لطفا يه دوره زمان مشخصي واسه مطالعه برنامه پيشنهاديتون به ما ارائه بدين كه بدونيم مثلن كتاب سبزو تو چن ساعت يا چنروز بايد بخونيم تا به برنامه هاي بعدي برسيم
      تشكر

سلام حتما :-)
      برای مباحث رو برنامه زمان بندیش رو الان در صفحه خودش ارائه میدم
      برنامه مبانی هم به زودی:-)

پاسخ
      خیلی ممنون از زحماتتون
      لطف می کنید منابع و کتابهایی که باید راجع به مبانی بخونیمو لیستشو بگید؟ چون فردا میخوام برم انقلاب بگیرم کتابارو.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,680 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,226 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,949 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,710 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: a.rahmani?
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,404 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,036 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,456 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,010 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,677 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,535 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: kelarestagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان