امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۱ عصر)mahshid -jm نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۲۹ عصر)Sh@bn@m نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۱۵ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: میشه لطفا فایلشو برای منم بزارید ممنونم
جناب شهاب ازین لینک کتاب رو دانلود کنید  Ws17
http://s2.picofile.com/file/7337172903/AMAR.rar.html

مرسی شبنم جان:-)آفرین 67

خوب تصحیح میکنم...
من الان دو تا فایل دارم..یکی 275 صفحه که شما معرفی کردین و یکی هم 161 صفحه میگم دوتاش باشه که با هم تطبیقش بدیم...
اینم فال اون یکی
http://mosamam.ir/1389/05/%D8%AC%D8%B2%D...%B3%D9%87/
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
 سپاس شده توسط shahab_fallahpour
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۶ عصر)Sh@bn@m نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۱ عصر)mahshid -jm نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۲۹ عصر)Sh@bn@m نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۱۵ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: میشه لطفا فایلشو برای منم بزارید ممنونم
جناب شهاب ازین لینک کتاب رو دانلود کنید  Ws17
http://s2.picofile.com/file/7337172903/AMAR.rar.html

مرسی شبنم جان:-)آفرین 67

خوب تصحیح میکنم...
من الان دو تا فایل دارم..یکی 275 صفحه که شما معرفی کردین و یکی هم 161 صفحه میگم دوتاش باشه که با هم تطبیقش بدیم...
اینم فال اون یکی
http://mosamam.ir/1389/05/%D8%AC%D8%B2%D...%B3%D9%87/

این خوب کامل تره ، به نظرم خودت فصل یک رو با همون قبلی شروع کن کلیت فصل دستت بیاد بعد برای دوره ش بیا ازین استفاده کن که نکاتی رو که ممکنه اونجا نداشته اینجا بخونی
اما بازم میگم امار شهرسازی خیلی راحت تر از اینی هست که شما تو کتاب میبینی

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط Sh@bn@m ، shahab_fallahpour
سلام مهندس من تازه عضو سایت شدم.
ببخشید به نظر شما برای درس آمار، کتاب آقای طورانی کافیه؟

آخرین ارسال های من :
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۹:۴۶ صبح)parsa1373 نوشته است: سلام مهندس من تازه عضو سایت شدم.
    ببخشید به نظر شما برای درس آمار، کتاب آقای طورانی کافیه؟

سلام به شما خوش اومدین، آره نه تنها کافیه بلکه زیادم هست،قبلا به دوستان هم گفت کتاب آمار طورانی چون به جز شهرسازی برای چند تا از رشته های دیگه هم تدوین شده خیلی بیشتر از سطح مورد نیاز ما برای شهرسازی توش توضیح داره:-)
    شما همین کتابو بخونین تست هاش رو هم کامل بزنید مطمین باشید موفق میشید در آمار
    البته آمار یک بخش دیگه هم داره به نام فنون و مدل ها که برای اون منابع دیگه ای رو باید مطالعه کنید

(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۲:۴۰ عصر)mahshid -jm نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز و داوطلبین گرامی
    مهشید جمشیدی هستم رتبه 13 کنکور برنامه ریزی شهری سال 94
    از امروز در خدمتتون هستم تا ایشالا بتونیم با هم با یک برنامه مشخص تا روز کنکور پیش بریم
    کنکور شهرسازی کنکور آسونی هست اگر فقط ما بدونیم از کجا شروع کنیم، چه مطالبی رو بخونیم و
    اینکه بدونیم بین این همه کتاب و جزوات تو فرصتی که داریم بهترین منابع رو انتخاب کنیم و با یک برنامه مشخص پیش بریم 67
    در مورد درس آمار باید بگم که به راحتی شما میتونید درصد بسیار خوبی رو در آمار کسب کنید، چون تنها درسی هست ک منابعش کاملا مشخصه و کتابی که باید براش بخونید فقط یک کتابه ، و وقت کمتری رو نسبت به سایر درس ها ازتون میگیره :-)
    هر کاری شروعش کمی سخته پس کار سختو زودتر انجامش بدین تا روال کار دستتون بیاد :-)
    دوستانی ک مایل هستند مشاوره شون هر چه زودتر آغاز بشه خودشون رو معرفی کنن و اعلام امادگی کنن تا کار رو با هم شروع کنیم  67
    موفق باشید

سلام. من میخوام امسال کنکور شرکت کنم اما اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم از منابع هم به طور دقیق آگاه نیستم 
    اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۰:۴۱ عصر)f.ed نوشته است:
      (۱۳۹۴-۴-۷، ۰۲:۴۰ عصر)mahshid -jm نوشته است: با سلام خدمت دوستان عزیز و داوطلبین گرامی
      مهشید جمشیدی هستم رتبه 13 کنکور برنامه ریزی شهری سال 94
      از امروز در خدمتتون هستم تا ایشالا بتونیم با هم با یک برنامه مشخص تا روز کنکور پیش بریم
      کنکور شهرسازی کنکور آسونی هست اگر فقط ما بدونیم از کجا شروع کنیم، چه مطالبی رو بخونیم و
      اینکه بدونیم بین این همه کتاب و جزوات تو فرصتی که داریم بهترین منابع رو انتخاب کنیم و با یک برنامه مشخص پیش بریم 67
      در مورد درس آمار باید بگم که به راحتی شما میتونید درصد بسیار خوبی رو در آمار کسب کنید، چون تنها درسی هست ک منابعش کاملا مشخصه و کتابی که باید براش بخونید فقط یک کتابه ، و وقت کمتری رو نسبت به سایر درس ها ازتون میگیره :-)
      هر کاری شروعش کمی سخته پس کار سختو زودتر انجامش بدین تا روال کار دستتون بیاد :-)
      دوستانی ک مایل هستند مشاوره شون هر چه زودتر آغاز بشه خودشون رو معرفی کنن و اعلام امادگی کنن تا کار رو با هم شروع کنیم  67
      موفق باشید

سلام. من میخوام امسال کنکور شرکت کنم اما اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم از منابع هم به طور دقیق آگاه نیستم 
      اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

سلام به شما تو همین سایت من در مورد سه درس مباحث ، مبانی و امار مشاوره میدم
      در مورد مباحث و مبانی که میتونید تو موضوع مربوط به خودش که کامل همه توضیحات رو به بچه ها دادم دنبال کنید اگر بازم سوالی داشتین همونجا پیام بذارین من کمکتون کنم:-)
      در مورد امار کتاب دکتر تورانی انتشارات پارسه رئ تهیه کنید ، اگر هم مایل بودین بچه ها تو همین صفحه لینک کتاب رو گذاشتن
      بخش اصلی منابع امارتون همین کتاب و اصلا نیازی نیست بین کتاب های مختلف سردرگم بشین :-)
      فقط میمونه بحث مربوط به مدل ها و فنون که اون هم بسیاری از منابعش با منابع درس مبانی برنامه ریزی یکسانه که تو پیج مبانی اعلام میکنم بهتون:-)
      بازم هر سوالی داشتین بپرسین:-)
      موفق باشین

دوستان عزیز کنکوری:-)
      امیدوارم تا الان مطالعه امار رو شوع کرده باشین:-)
      البته میدونم هنوز زوده و فصل یک امار هنوز جای کار داره :-)
      دوستانی که به اتمام رسوندن مطالعه این بخش رو اطلاع بدن تا ایشالا بریم سراغ فصل مهم دیگه این کتاب
      موقع مطالعه از فصل یک هم هر جا سوالی داشتین بپرسین:-)
      موفق باشین :-)

سلام خانم مهندس جمشیدی ... منم میخام با برنامه شما درس بخونم...ممنونم

آخرین ارسال های من :
        (۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۵:۰۶ عصر)زهراشرافتی۱۱ نوشته است: سلام خانم مهندس جمشیدی ... منم میخام با برنامه شما درس بخونم...ممنونم

سلام دوباره دوست عزیز :-)
        برنامه ی امار برای بچه ها هم گفتم :-)
        منبع اصلی امار کتاب طورانی هست
        و فصل یکش هم مهترین فصله و هم اسونترین
        فعلا قراراه فصل یک کتاب طورانی مطالعه بشه و هر جا هم سوالی بود بپرسین :-)
        بچه ها لطف کردن پی دی اف این کتاب رو قرار دادن در سایت میتونی استفاده کنی و دیگه نخریش:-)
        موفق باشی

خیلی ممنونم...شروع کردم

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,664 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,223 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,948 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,950 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره زبان mojtaba.db 0 742 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,401 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,218 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,454 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,675 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان