امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94
سلام ببخشید شما گروهی در تلگرام دارین؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ببخشید ما که تازه شروع کردیم مبانی و تکنیک بخونیم یا الفبای شهر و تراکم؟کتاب مبانی و تکنیک نویسنده اش کیه؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۱۳، ۰۴:۵۰ عصر)پریسا جون نوشته است: ببخشید ما که تازه شروع کردیم مبانی و تکنیک بخونیم یا الفبای شهر و تراکم؟کتاب مبانی و تکنیک نویسنده اش کیه؟

شما از ابتدا برنامه رو پیش برین یعنی از مبحث تراکم شروع کنید
      سه فصل اول تراکم رو مطالعه کنید بعلاوه فصل سه مبانی و تکنیک که امروز لینکش رو قرار میدم
      مبانی و تکنیک برنامه ریزی شهری کرامت الله زیاری

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۱۳، ۰۴:۴۴ عصر)maryam_arab73 نوشته است: سلام ببخشید شما گروهی در تلگرام دارین؟

سلام به دوستان عزیز
      باتوجه به لطف بی اندازه شما به بنده که دیروز به طور جداگونه در تلگرام پیشنهاد ایجاد دوباره گروه در تلگرام رو میدادین
      اول اینکه بسیار خوشحالم که برنامه بنده شمارو تونسته کمک کنه و شما انقدر ازش راضی بودین و ازین بابتت خداروشکر میکنم
      و بحث دوم اینکه برنامه ای ک من برای تشکیل گروه داشتم برای این بود ک بتونم برنامه شما رو به صورت گروه بندی شده براتون پیگیری کنم چون واقعا امکانش برای من در سایت نیست که تک تک برنامه هاتون رو پیگیری کنم و در ضمن بتونم نکات هر کتاب رو به صورت جداگونه بهتون بگم ، وظیفه بنده در سایت مشاوره هست
      اما در کلاس تدریس و مشاوره تخصصی فقط در همون درس(مباحث
      در نتیجه با توجه به درخواست شما عزیزان ک دیروز عنوان کردید با شرایط زیرامکان برگذاری مجدد کلاس خواهد بود
      بیست جلسه 1.5 ساعته ،برای فقط 30 نفر و فقط برای یک گروه، 25 هزار تومن
      دوستانی که تمایل داشتن فقط تمایل خودشون رو اعلام کنند تا ابتدا گروه تشکیل بشه با حضور اون سی نفر بدون دریافت وجه و بعد از تشکیل گروه با سی نفر قطعی، هزینه دریافت خواهد شد
      فقط خواهش بنده این هست فقط دوستانی ک قطعا کلاس رو میخان اعلام کنند تا گروه براشون تشکیل بشه چون دیگه تا الان اکثرتون با روند کار بنده اشنایی پیدا کردین
      و خاهش دوم اینکه فقط تمایل یا عدم تمایل خودتون رو اعلام کنید نظراتتون رو بعد از تشکیل گروه حتما با هم هماهنگ میکنیم
      دوستانی هم ک تمایل ندارن از همینجا مشاوره رو پیگیری کنند
      موفق باشین :-)

پاسخ
      ببخشيد كجا بايد براي شركت در اين گروه اعلام امادگي كرد ؟ و اينكه اون گروه درس مباني و مباحثه يا فقط مباحث ؟ بنظرم جفتش باشه خيلي بهتره

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۲:۳۰ عصر)azin_94 نوشته است: ببخشيد كجا بايد براي شركت در اين گروه اعلام امادگي كرد ؟ و اينكه اون گروه درس مباني و مباحثه يا فقط مباحث ؟ بنظرم جفتش باشه خيلي بهتره

همینجا اعلام کنید کافیه:-)
        ابتدا برای مباحث تشکیل میشه اگر راضی بودین از روند کار برای مبانی هم تشکیل میشه

پاسخ
        (۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۰:۴۱ صبح)mahshid -jm نوشته است:
        (۱۳۹۴-۵-۱۳، ۰۴:۵۰ عصر)پریسا جون نوشته است: ببخشید ما که تازه شروع کردیم مبانی و تکنیک بخونیم یا الفبای شهر و تراکم؟کتاب مبانی و تکنیک نویسنده اش کیه؟

سه فصل اول تراکم رو مطالعه کنید بعلاوه فصل سه مبانی و تکنیک که امروز لینکش رو قرار میدم
        ما هنوز کتاب مبانی و تکنیک های برنامه ریزی شهری رو پیدا نکردیم.
        فرمودید فصل3 رو میذارید. میشه اگه کلشو دارید، مثل کتاب الفبای شهر تو سایت قرار بدید؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۴-۵-۱۶، ۱۱:۳۳ عصر)samon نوشته است:
          (۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۰:۴۱ صبح)mahshid -jm نوشته است:

ما هنوز کتاب مبانی و تکنیک های برنامه ریزی شهری رو پیدا نکردیم.
          فرمودید فصل3 رو میذارید. میشه اگه کلشو دارید، مثل کتاب الفبای شهر تو سایت قرار بدید؟

بابت تاخیر برای کتاب مبانب و تکنیک عذر میخام
          چون بچه ها گفتن گویا نرم افزار تبدیل به پی دی اف مشکل داشته ،به محض اینکه مشکل اون نرم افزار حل شد لینک مبانی و تکنیک رو هم قرار میدم براتون (کلش رو)

پاسخ
           سپاس شده توسط Brightness ، masoom
          سلام خانم مهندس خسته نباشید
          برنامه چیه؟

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            (۱۳۹۴-۵-۲۱، ۱۰:۴۸ عصر)Morteza123987 نوشته است: سلام خانم مهندس خسته نباشید
            برنامه چیه؟

سلام
            کتاب ایین شهرسازی پایدار از مصطفی بهزادفر
            با توجه به حجم کم کتاب به نظرم چهار روز کافی باشه حواستون باشه کتاب بسایر بسیار مهمی هست که سوال ازش زیاد میاد پس با دقت بخونیدش
            موفق باشین

پاسخ
             سپاس شده توسط azin_94

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,195 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
            آخرین ارسال: Yas_moradimehr
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,911 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              مشاوره زبان mojtaba.db 0 740 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
            آخرین ارسال: mojtaba.db
              با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,397 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,187 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
              منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,031 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
              مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,421 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
              مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
            آخرین ارسال: فاطمه70
              مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,523 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
            آخرین ارسال: kelarestagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان