امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۱۸ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: مهندسی شهرسازی-ترم شش-هنر اصفهان درس میخونم-در روز حدود 6 الی 8 ساعت میتونم بخونم

این فایلی ک گذاشتم صرفا یک کلیتی از درس مباحث رو در اختیارتون میذاره برای اینکه از اول که میخاد شروع کنید کل رو بدونید بعد جز به جز هر مبحث رو شروع کنید به خوندن برنامه ی پیشنهادی من برای کسایی که بخان مباحث رو شروع کنند همین ترتیبی هست که توی فایل قرار داده شده
یعنی از بحث تراکم شروع کنیم و گام به گام با هم پیش بریم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   سر فصل دروس مباحث شهرسازی.pdf (اندازه: 147.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 74)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۶:۴۰ عصر)garib94 نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۲:۲۹ عصر)mahshid -jm نوشته است: با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز و داوطلبین گرامی
مهشید جمشیدی هستم رتبه 13 کنکور برنامه ریزی شهری سال 94
از امروز در خدمتتون هستم تا ایشالا بتونیم با هم با یک برنامه مشخص تا روز کنکور پیش بریم
کنکور شهرسازی کنکور آسونی هست اگر فقط ما بدونیم از کجا شروع کنیم، چه مطالبی رو بخونیم و
اینکه بدونیم بین این همه کتاب و جزوات تو فرصتی که داریم بهترین منابع رو انتخاب کنیم و با یک برنامه مشخص پیش بریم 67
درس مباحث هم مهمترین درس کنکور هست چون ضریب 3 داره ، اما درس شیرینی هست و به راحتی شما میتونید درصدتون رو در این درس بالا ببرین:-)
هر کاری شروعش کمی سخته پس کار سختو زودتر انجامش بدین تا روال کار دستتون بیاد :-)
دوستانی ک مایل هستند مشاوره شون هر چه زودتر آغاز بشه خودشون رو معرفی کنن و اعلام امادگی کنن تا کار رو با هم شروع کنیم  67
موفق باشید
سلام خیلی ممنونم از زحماتتون
هاشمی هستم دانشجو ترم 8 شهرسازی
اگه خدا بخواد امسال شهریور درسمو تموم میکنم

فایلی که قولش رو داده بودم بهتون:-)

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   سر فصل دروس مباحث شهرسازی.pdf (اندازه: 147.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 101)

پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m ، garib94
ممنون از مهندس مهشد عزیز.
حالا قدم بعدی چیه؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
سلام خانم جمشیدی
ممنون از وقتی که میگذارید.
بنده برای ارشد طراحی میخواستم ادامه بدم با برنامه شما جلو بیام مشکلی پیدا نمیکنم؟
یا اینکه مباحث عمومی برای ارشد طراحی با برنامه ریزی متفاوت هستش؟
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۹:۴۰ عصر)banoosg نوشته است: سلام خانم جمشیدی
ممنون از وقتی که میگذارید.
بنده برای ارشد طراحی میخواستم ادامه بدم با برنامه شما جلو بیام مشکلی پیدا نمیکنم؟
یا اینکه مباحث عمومی برای ارشد طراحی با برنامه ریزی متفاوت هستش؟

سلام به شما دوست عزیز :-)
نه درس مباحث برای برنامه ریزی و طراحی یکسانه و منابعش تفاوتی نداره:-)
اگر دوست داشتین با برنامه که اینجا میذارم پیش برین هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد :-)
خوشحال میشم بتونم بهتون کمک کنم :-)

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
سلام
الهام هستم
دانشجوی ترم 8شهرسازی
انشالله تا شهریور هم تموم میکنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۶:۲۲ عصر)Sh@bn@m نوشته است: ممنون از مهندس مهشد عزیز.
    حالا قدم بعدی چیه؟

خواهش میکنم:-)
    قدم بعدی اینه که بحث تراکم رو پیش برین جلو به همون ترتیبی که توی پی دی اف براتون فرستادم برای شروع این منابعی رو که بهتون میگم بخونید در مورد بحث تراکم
    کتاب دکتر عزیزی به نام تراکم در شهرسازی
    فقط سه فصل اول رو مطالعه کنید
    تاکید میکنم خصوصا فصل 2 رو خیلی با دقت بخونید
    موفق باشی:-)

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۰:۱۷ عصر)الی89 نوشته است: سلام
    الهام هستم
    دانشجوی ترم 8شهرسازی

سلام به شما:-)
    خوش اومدین:-)
    من تا اینجا ی کلیتی از درس مباحث رو برای بچه ها گفتم تا ذهنشون اماده موضوع درس مباحث بشه بعد کم کم و جز به جز ،مبحث به مبحث من منابع رو بهتون معرفی میکنم و شما میخونید :-)
    نکته اینکه بهتون میگم چ صفحه هایی مهمتره و نیازی نیست شما همه کتاب رو بخونید:-)

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۰:۲۴ عصر)mahshid -jm نوشته است:
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۰:۱۷ عصر)الی89 نوشته است: سلام
    الهام هستم
    دانشجوی ترم 8شهرسازی

سلام به شما:-)
    خوش اومدین:-)
    من تا اینجا ی کلیتی از درس مباحث رو برای بچه ها گفتم تا ذهنشون اماده موضوع درس مباحث بشه بعد کم کم و جز به جز ،مبحث به مبحث من منابع رو بهتون معرفی میکنم و شما میخونید :-)
    نکته اینکه بهتون میگم چ صفحه هایی مهمتره و نیازی نیست شما همه کتاب رو بخونید:-)
    اینم فایل سرفصل دروس مباحث :-)
    موفق باشین

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   سر فصل دروس مباحث شهرسازی.pdf (اندازه: 147.52 KB / تعداد دفعات دریافت: 59)

پاسخ
    واقعا ممنونم ازتون

پاسخ
     سپاس شده توسط azam ha

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,199 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,924 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره زبان mojtaba.db 0 741 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,398 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,190 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,033 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,430 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,527 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان