امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی زبان عمومی و تخصصی - مهران عزتی - رتبه 16 سال 94
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۹ عصر)mehran_ezzati نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۳:۵۶ عصر)Sh@bn@m نوشته است: زبان رو از رو همون کتابی که معرفی کردید خوندید؟یا منبع دیگه ای هم مد نظرتون بود

شما این هفته (البته اگر علاقه داری باهم پیش بریم) کتاب هایی که واسه درس ها برای شروع بهت معرفی کردم رو تهیه کن تا استارت اولیه رو بزنیم و زمانی از دست نره

پس برای شروع کتاب زهرا اهنگر رو پیشنهاد میدید؟
منبع دیگه ای هم هست؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۵:۲۲ عصر)Sh@bn@m نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۹ عصر)mehran_ezzati نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۳:۵۶ عصر)Sh@bn@m نوشته است: زبان رو از رو همون کتابی که معرفی کردید خوندید؟یا منبع دیگه ای هم مد نظرتون بود

شما این هفته (البته اگر علاقه داری باهم پیش بریم) کتاب هایی که واسه درس ها برای شروع بهت معرفی کردم رو تهیه کن تا استارت اولیه رو بزنیم و زمانی از دست نره

پس برای شروع کتاب زهرا اهنگر رو پیشنهاد میدید؟
منبع دیگه ای هم هست؟
من به شما قول میدم که احتیاج به هیچ کتاب دیگه ای در بخش کلمات ندارید(به غیر از تست
در رابطه با گرامر و متن ها 
گرامر جزوه و کتاب زیر زره بین و تست های تالیفی به مرور بهتون داده میشه
و در رابطه با متن یه تکنیک بهتون میگم که خیلی راحت تر پاسخ بدید بهشون
آخرین ارسال های من :

لیسانس معماری - رتبه 16 برنامه ریزی شهری 94
%زبان -36
%مباحث-54
%مبانی-60
%تاریخ-68
%آمار و فنون-68
شما هم به راحتی می توانید ، در کنار شما هستم
پاسخ
ساعت دوازده امشب برنامه ی زمانبندی ابتدایی ارائه میشه
مشاهده کنید و اگه نیازی بود چیزی تغییر کنه مشورت میکنیم
منتظر باشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,649 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,211 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,945 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,936 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 742 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,215 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,442 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,003 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,673 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان