امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی
نگرانی در تعداد منابع نداشته باشید بنده به غیر از اینکه میگم کجا رو بخونید سعی میکنم تایپ شده های خودم هم در اربان شاپ قرار بدم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، U.D.SG
فقط الان از تمدنهای آزتک،اینکا،مایا،چین و ژاپن شروع کنید.من برنامه هامون با بقیه فرق میکنه چون میخوام به یه صورتی جلو برم که همه چیزو بفهمید و بالای 70 درصد بهتون قول میدم بزنید.زیاد عجله نکنید.بچه ها بنده در تلگرام به غیر از سایت هم همیشه فعال هستم از اونجا هم با من در ارتباط باشید.ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، URBAN 98
فقط وقتی اونایی که گفتم رو خوندید بگید بیایم یه خورده در ابتدا در موردش بحث کنیم و بعد بریم سراغ مطالب بعدی.هیچ استرسی هم نداشته باشید اگه قول درصدای بالا بهتون میدم روش یقین دارم.چون فقط یک درس کار میکنم و مباحث هم میتونستم ولی گفتم تمرکزم رو یک چیز باشه و بچه ها دچار دوگانگی نشن.

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG ، Brightness ، URBAN 98
سلام مهندس منم هستم.
این برنامه قطعا به درد طراحی شهری هم میخوره؟ درسته؟
عنوان تاپیک برای برنامه ریزی شهری هست برای همین سوال کردم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام. بله عزیزم چرا نخوره. شما در هر صورت به تاریخ نیاز خواهید داشت جون در درسهای دیگه تو کنکور تون به دردتون میخوره. چون شما باید به سبکها هم آشنا باشید مثل رم و یونان و رنسانس و غیره.

پاسخ
سلام مهندس جان واقعا منابعی که فرمودید بر حسب تحقیقی که انجام دادم واقعا جامع هستش و با مقاله های پروفسور اشرف دیگه کامل میشه اما 2تا سوال:1- جزوات دکتر مسعود رو هم میگن از منایع بخش تاریخ کنکور هستش و خیلی تعریفشو شنیدم استاد سال بالایی های دانشگاه هنر اصفهان بوده و طراح سوال،اگر با ایشون آشنایی دارید ایا جزواتشون رو توصیه میکنید؟2- مقالات اقای اشرف رو از کجا باید پیدا کنیم و اگر دارید مبشه در اختیار ماهم قرار بدید؟ممنونم موفق باشید
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
پاسخ
دکتر مسعود را زیاد باهاشون آشنایی ندارم.به نظر من تریخ هیچ فرقی با هم نداره یعنی مگه کیشه تاریخ رو عوض کرد.همون منابعی که گفتم کافیه تازه اونم نه همه جاش رو.به غیر از اینکه اینایی رو که میگم رو مطالعه کنید بعدش بگید بیام تا در موردش بحث کنیم خودم هم در حال نگارش تاریخ هستم و با سوالات از سال 1382 ئدر آخر هر تمدن در اختیارتون میزارم.مقاله ی دکتر اشرف هم الان در سایت قرار میدم ولی نوشته هام رو باید از urbanshop تهیه کنید چون من دارم این ترخ رو به عنوان یک کتاب برای ایران شهرساز مینویسم ولی چون فعلا تکمیل نیست به صورت دوره ای به زودی در اختیارتون قرار میدم.

پاسخ
هیچ نگرانی در مورد تاریخ نداشته باشید.اونایی که من در خدمتشون هستم قول درصدای بالایی رو بهشون میدم.فقط طبق این تمدنهایی که میگم بریم جلو.من تاریخ ماد و هخامنشی و سلوکیان هم با هم با شما کار خواهم کرد و بعد میرم سراغ تمدن یونان.شاید بگید چرا از اینا یهو میرم رو تاریخ اروپا.ولی براش دلیل دارم و میگم طبق قرنها و زمانها برم جلو بهتر بهتر بحث رو میفهمید.ولی فعلا اون تمدنهایی که گفتم رو مطالعه کنید و سریعا بهم خبر بدید تا در موردش بحث کنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Sepehr
فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام خسته نباشید
کتاب تاریخ شکل شهر رو تا ابتدای مروری بر اروپا بخونم کافیه یا باید تا ابتدای پیوست ها بخونم !!؟؟
باتشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,575 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,176 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,388 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس مباحث عمومی بهزاد صائب 5 9,596 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: azam ha
      مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,930 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty
      گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری alireza 0 1,507 ۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۲:۳۴ صبح
      مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهرسازی ایران وجهان-آرام ابراهیمی aram ebrahimi 2 1,261 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۷:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان