ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی
نگرانی در تعداد منابع نداشته باشید بنده به غیر از اینکه میگم کجا رو بخونید سعی میکنم تایپ شده های خودم هم در اربان شاپ قرار بدم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
 سپاس شده توسط: Brightness ، U.D.SG
12
فقط الان از تمدنهای آزتک،اینکا،مایا،چین و ژاپن شروع کنید.من برنامه هامون با بقیه فرق میکنه چون میخوام به یه صورتی جلو برم که همه چیزو بفهمید و بالای 70 درصد بهتون قول میدم بزنید.زیاد عجله نکنید.بچه ها بنده در تلگرام به غیر از سایت هم همیشه فعال هستم از اونجا هم با من در ارتباط باشید.ممنون

سپاس شده توسط: Brightness ، URBAN 98
13
فقط وقتی اونایی که گفتم رو خوندید بگید بیایم یه خورده در ابتدا در موردش بحث کنیم و بعد بریم سراغ مطالب بعدی.هیچ استرسی هم نداشته باشید اگه قول درصدای بالا بهتون میدم روش یقین دارم.چون فقط یک درس کار میکنم و مباحث هم میتونستم ولی گفتم تمرکزم رو یک چیز باشه و بچه ها دچار دوگانگی نشن.

سپاس شده توسط: U.D.SG ، Brightness ، URBAN 98
14
سلام مهندس منم هستم.
این برنامه قطعا به درد طراحی شهری هم میخوره؟ درسته؟
عنوان تاپیک برای برنامه ریزی شهری هست برای همین سوال کردم

آخرین ارسال های من :
15
سلام. بله عزیزم چرا نخوره. شما در هر صورت به تاریخ نیاز خواهید داشت جون در درسهای دیگه تو کنکور تون به دردتون میخوره. چون شما باید به سبکها هم آشنا باشید مثل رم و یونان و رنسانس و غیره.

16
سلام مهندس جان واقعا منابعی که فرمودید بر حسب تحقیقی که انجام دادم واقعا جامع هستش و با مقاله های پروفسور اشرف دیگه کامل میشه اما 2تا سوال:1- جزوات دکتر مسعود رو هم میگن از منایع بخش تاریخ کنکور هستش و خیلی تعریفشو شنیدم استاد سال بالایی های دانشگاه هنر اصفهان بوده و طراح سوال،اگر با ایشون آشنایی دارید ایا جزواتشون رو توصیه میکنید؟2- مقالات اقای اشرف رو از کجا باید پیدا کنیم و اگر دارید مبشه در اختیار ماهم قرار بدید؟ممنونم موفق باشید
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
17
دکتر مسعود را زیاد باهاشون آشنایی ندارم.به نظر من تریخ هیچ فرقی با هم نداره یعنی مگه کیشه تاریخ رو عوض کرد.همون منابعی که گفتم کافیه تازه اونم نه همه جاش رو.به غیر از اینکه اینایی رو که میگم رو مطالعه کنید بعدش بگید بیام تا در موردش بحث کنیم خودم هم در حال نگارش تاریخ هستم و با سوالات از سال 1382 ئدر آخر هر تمدن در اختیارتون میزارم.مقاله ی دکتر اشرف هم الان در سایت قرار میدم ولی نوشته هام رو باید از urbanshop تهیه کنید چون من دارم این ترخ رو به عنوان یک کتاب برای ایران شهرساز مینویسم ولی چون فعلا تکمیل نیست به صورت دوره ای به زودی در اختیارتون قرار میدم.

18
هیچ نگرانی در مورد تاریخ نداشته باشید.اونایی که من در خدمتشون هستم قول درصدای بالایی رو بهشون میدم.فقط طبق این تمدنهایی که میگم بریم جلو.من تاریخ ماد و هخامنشی و سلوکیان هم با هم با شما کار خواهم کرد و بعد میرم سراغ تمدن یونان.شاید بگید چرا از اینا یهو میرم رو تاریخ اروپا.ولی براش دلیل دارم و میگم طبق قرنها و زمانها برم جلو بهتر بهتر بحث رو میفهمید.ولی فعلا اون تمدنهایی که گفتم رو مطالعه کنید و سریعا بهم خبر بدید تا در موردش بحث کنیم.

سپاس شده توسط: Sepehr
19
فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
20
سلام خسته نباشید
کتاب تاریخ شکل شهر رو تا ابتدای مروری بر اروپا بخونم کافیه یا باید تا ابتدای پیوست ها بخونم !!؟؟
باتشکر

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 45,097 1397-8-30، 01:05 عصر
    آخرین ارسال: arthonn
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 16,502 1395-11-15، 11:51 عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 4,376 1394-11-17، 12:19 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 24,891 1394-10-26، 10:52 عصر
      مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 3,224 1394-6-31، 11:20 صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty
      گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری alireza 1,679 1394-5-14، 12:34 صبح
      مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهرسازی ایران وجهان-آرام ابراهیمی aram ebrahimi 1,443 1394-4-16، 07:38 عصر
      مشاوره برنامه ریزی دروس زبان، تاریخ و مباحث بهزاد صائب 3,249 1394-4-16، 07:34 عصر
      مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهرسازی برنامه ریزی شهری -فرزانه جانکی پور-رتبه 64 کنکور farzaan 3,579 1394-4-12، 06:48 عصر
    آخرین ارسال: farzaan
      ورکشاپ زبان عمومی و تخصصی شهرسازی (شاه کلید موفقیت در کنکور) alireza 856 1394-4-10، 01:13 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)-بدون پاسخ/آذر 92 دیروز Sahab Venizline سوالات
      چهارمین کنفرانس پژوهش درعلوم ومهندسی و کنگره بین المللی عمران، معماری و شهر... 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      چهارمین همایش ملی معماری و شهر پایدار - دانشگاه شهید رجایی تهران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      سومین کنفرانس بین المللی یافته های نوین عمران, معماری و صنعت ساختمان ایران 9-16 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      ?دریافت دفترچه راهنمای آزمون دوره های کارشناسی ارشد سال 1398 9-16 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      GIS تهران کامل 9-13 ایلیا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 8-30 mahshid -jm arthonn مشاوره کنکور
      میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 8-30 alireza arthonn میز گرد
      یه روز یه مهندسه.... 8-30 marziyeh.b arthonn گفتگوی آزاد
      درخواست شمابرای تشکیل گروه شهرسازی-معماری دانشگاهی که درآن درس خوانده اید ی... 8-30 alireza arthonn درخواست شما برای تشکیل گروه شهرسازی و ...
      تجارب گردشگری پایدار در خارج به درخواست یکی از اعضا 8-22 sasan_arzani dhiver1 توسعه پایدار
      معرفی وب سایت چهارراه 8-14 atelieahjam yaldaa60 معرفی سایت های مرتبط باشهرسازی
      نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت 8-8 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
      منابع کامل ارشد معماری-مهم 8-2 mahan alireza سوالات کنکور معماری و عمران
      غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت دوم و پایانی 8-1 0RKIDEH alireza تحقیقات ،جزوات(vip-2)
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل