امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93
خیلی ممنون از راهنمایی هایی که میکنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط pouya_831
    سلام آقای مهندس. وقتتون بخیر. رو صفحه اصلی زده شما مشاور برنامه ریزی هستین. من میخوام طراحی شهری امتحان بدم. برنامتون برای طراحی هم هست؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام من تازه می خوام شروع کنم ولی خیلی استرس گرفتم خیلی عقبم خدا کنه بتونم بهتون برسم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        [rtl]سلام[/rtl]
        [rtl]خسته نباشيد، من تازه ميخوام با برنامه شما مبحث تاريخ زو شروع كنم ، بنظرتون برنامه شما در ٩ هفته باقي مونده از تابستان قابل خلاصه كردن هست ؟ يا اينكه با چند هفته تاخير طبق برنامه پيش برم ؟ ممنون ميشم كه راهنماييم كنيد :-)[/rtl]

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          (۱۳۹۴-۵-۲، ۰۹:۰۴ صبح)sepide.ta نوشته است: سلام من تازه می خوام شروع کنم ولی خیلی استرس گرفتم خیلی عقبم خدا کنه بتونم بهتون برسم

سلام دوست من، اصلا جای نگرانی وجود نداره، استرس نداشته باشید. برنامه های قبل رو از همین تاپیک دریافت کنید و به جای 7 روز در 4-5 روز مطالعه کنید، به راحتی هم به سایر دوستان میرسید

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط samon
            سلام دوستان خسته نباشید ،برنامه این هفته رو یک مقدار دیرتر در سایت قرار دادیم تا دوستانی که دیرتر به جمع ما اضافه شدن زیاد عقب نیفتن.

برنامه هفته چهارم

.pdf   برنامه هفته چهارم.pdf (اندازه: 132.86 KB / تعداد دفعات دریافت: 251)

پاسخ
             سپاس شده توسط U.D.SG ، Brightness ، samira_22 ، samon ، azin_94 ، zohreziaraty ، azam ha
            سلام. من همه منابع تاریخ ندارم کتاب آقای پاکزاد ندارم. کسی هست که فایلش بذاره تو سایت؟ خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط pouya_831 ، zohreziaraty
            سلام دوستان وقتتون بخیر، امیدوارم تا به امروز تونسته باشید بیشترین بهره رو از تابستان برده باشید.

برنامه هفته پنجم

.pdf   برنامه هفته پنجم.pdf (اندازه: 133.41 KB / تعداد دفعات دریافت: 164)

پاسخ
             سپاس شده توسط زهراشرافتی۱۱ ، samon ، پریسیما ، beny ، azin_94 ، U.D.SG ، zohreziaraty
            سلام خسته نباشید ببخشید من الان دارم بخش روم کتاب جیمز موریس رو می خونم ولی خیلی کلمات و اصطلاحاش سخته می خواستم بدونم این همه اسم و جزئیات ضروریه که حفظ بشه؟من سواالای کنکورو که دیدم از این کلمات عجیب غریب توش نبود اصلا  

پاسخ
             سپاس شده توسط azin_94 ، pouya_831
            سلام ممنونم، ببینید برخی از نظر من تمام این واژگان با اهمیت هستند؛ اما اهمیت برخی از واژه ها بیشتره!
            مثلا کسترا، اینسولا، فوروم، کلنی، میونیسیپا، سیویتاتس، دو نوع مسکن (دومیوس و سناکولا)، پورتی و...
            اسامی مکان ها و شهرهای ارزشمند روم هم بهتره که حفظ بشه

پاسخ
             سپاس شده توسط sepide.ta ، U.D.SG ، zohreziaraty ، azam ha

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,759 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
            آخرین ارسال: tornado26
              ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,272 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
            آخرین ارسال: Yas_moradimehr
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,966 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,002 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,409 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,244 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
              منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,048 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
              مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,684 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
            آخرین ارسال: فاطمه70
              مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,574 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
            آخرین ارسال: kelarestagh
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,373 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
            آخرین ارسال: hossink

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان