امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93
سلام بچه ها، من به مههندس ایمیل زدم، گفتن اگه 5-6 نفر اعلام آمادگی بکنن، فردا اولین برنامه 7 روزه اعلام و کارا شروع میشه........

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehman
    منم ایمیل زدم
    آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۶:۲۷ عصر)Sh@bn@m نوشته است: منم ایمیل زدم

be shoma chi goftan?

پاسخ
    همین گفتن بچه ها بیان تا کارمون رو شروع کنیم.کاش زود بچه ها بیان.

پاسخ
    سلام ،خیلی خوبه که زودتر شروع بشه،ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط parsa1373
      سلام
      منم خیلی خوشحال میشم،ک زودتر شروع کنیم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط parsa1373
        سلام ممنونم هرچه زودتر شروع کنین

پاسخ
        عزیز 5 -6 نفر هستیم.
        من به چند تا از دوستان نیز پیام برای حضور در این کارگروه دادم مطمئنن می آیند.
        آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
        پاسخ
        دوستان به نظر من به صورت هفتگی برنامه رو اعلام کنیم یعنی هر هفته یک هدف رو مشخص کنیم و تلاش کنیم که اون هدف رو محقق کنیم. به امید خدا فردا برنامه این هفته رو خدمتتون ارائه میکنم ، اگه نقدیا نظری داشتید اعلام کنین تا اصلاحات احتمالی انجام بشه.
        اصلا نگران درس تاریخ نباشید، چون هم شیرینه و هم آسون. منم قول میدم مث برادر کوچیکترتون گام به گام باهاتون جلو بیام و تا حصول نتیجه عالی همراهتون بمونم.
        ضمنا فراموش نکنید که برنامه هامون از روز چهارشنبه 10/تیر ماه/1394 شروع میشه

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط U.D.SG ، shahab_fallahpour ، Sh@bn@m ، zohreziaraty
          بی صبرانه منتظریم
          آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
          آخرین ارسال: tornado26
            ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
          آخرین ارسال: Yas_moradimehr
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,898 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
          آخرین ارسال: neginkob
            با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,179 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
            منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
            مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
          آخرین ارسال: فاطمه70
            مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,521 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
          آخرین ارسال: kelarestagh
            مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,299 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
          آخرین ارسال: hossink

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان