امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93
مهندس واقعا خسته نباشی دستت درد نکنه . ممنون از اینکه وقت میذارین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط pouya_831
(۱۳۹۴-۴-۲۷، ۰۳:۴۴ عصر)rizemize_ph نوشته است: مهندس واقعا خسته نباشی دستت درد نکنه . ممنون از اینکه وقت میذارین

خواهش میکنم، وظیفه ست...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط URBAN 98 ، samon ، U.D.SG
    سلااااااااااااااااااااااااااااااااام . من تازه میخوام با برنامه ی شما پیش برم.اما از برنامه های که دادین عقبم. چکار کنم به شما برسم؟ و اینکه من از 8 تا 4 بعدازظهر سرکارم چجوری میتونم خودمو برسونم به برنامتون؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام من کتاب با شهر و منطقه گیرم نیومد کسی می تونه فایلش بذاره ممنون می شم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط zohreziaraty
        سلام مهندس. به خاطر زحمات و لطفی که دارین تشکر میکنم امیدوارم همیشه موفق باشید و خدا یاریتون کنه. من امروز موضوع مشاوره تاریخ دیدم و از همین الان شروع میکنم با آرزوی اینکه تا کنکور با هم پیش بریم....

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط pouya_831
        (۱۳۹۴-۴-۲۹، ۱۲:۳۹ عصر)samira_22 نوشته است: سلااااااااااااااااااااااااااااااااام . من تازه میخوام با برنامه ی شما پیش برم.اما  از برنامه های که دادین  عقبم. چکار کنم به شما برسم؟  و اینکه من از 8 تا 4 بعدازظهر سرکارم چجوری میتونم خودمو برسونم به برنامتون؟؟؟؟؟؟

سلام وقتتون به خیر، برای جبران این موضوع شما باید برنامه ها رو بجای 7 روز در 5 روز تموم کنید. هیچ جای نگرانی نیست... اگر شما روزانه 4-5 ساعت مطالعه مفید داشته باشید به عقیده من میتونید به راجتی قبول شین؛ اما دقت کنین که مطالعه باید پیوسته باشه.

پاسخ
         سپاس شده توسط U.D.SG ، samira_22 ، zohreziaraty
        Smile 
        (۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۴۱ عصر)pouya_831 نوشته است:
        (۱۳۹۴-۴-۲۹، ۱۲:۳۹ عصر)samira_22 نوشته است: سلااااااااااااااااااااااااااااااااام . من تازه میخوام با برنامه ی شما پیش برم.اما  از برنامه های که دادین  عقبم. چکار کنم به شما برسم؟  و اینکه من از 8 تا 4 بعدازظهر سرکارم چجوری میتونم خودمو برسونم به برنامتون؟؟؟؟؟؟

سلام وقتتون به خیر، برای جبران این موضوع شما باید برنامه ها رو بجای 7 روز در 5 روز تموم کنید. هیچ جای نگرانی نیست... اگر شما روزانه 4-5 ساعت مطالعه مفید داشته باشید به عقیده من میتونید به راجتی قبول شین؛ اما دقت کنین که مطالعه باید پیوسته باشه.

ممنوووووووون از راهنمایتون.

پاسخ
         سپاس شده توسط pouya_831 ، pouya_831
        سلام  یه سوال داشتم برای کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران  که شمافصل بندی گفتین تو کتاب فصل بندی نداره.
         الان فصل 1، 2، 3 رو گفتین که بخونیم میشه تا کجا? میشه تا هخامنشیان? 

پاسخ
        نه تا ابتدای اسلام میشه

پاسخ
         سپاس شده توسط U.D.SG ، samira_22
        فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
        منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
        با تشکر
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
         سپاس شده توسط azam ha

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,627 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,198 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,922 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,398 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,188 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,032 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70
          مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,525 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: kelarestagh
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,316 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: hossink

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان