امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر چه میخواهد دل تنگت بگوی / (شما متولد کدوم دهه هستین :) )
سلام دوستان من خودم خودمو ب این چالش دعوت میکنم!!!!!
ولی خودم دعوت خودمو رد میکنم خخخخخخخخ
آخرین ارسال های من :

[font=Tahoma]آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند[/font]

[font=Tahoma]آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند[/font]
[font=Tahoma]
آدم هاي كوچك پشت سر ديگران سخن مي گويند
[/font]
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، atelieahjam ، Brightness
(۱۳۹۴-۲-۱۹، ۱۲:۰۵ صبح)raoof نوشته است: سلام دوستان من خودم خودمو ب این چالش دعوت میکنم!!!!!

درود مهندس سپاس از اینکه گذری فرمودین و خوشحال شدم خودتونو به چالش دعوت کردین 67  اما خوشحال تر میشدم اگر دعوت رو میپذیرفتین 41
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness
sepid_km ، sh.farajzadeh ، unit 1 ، z.s E.Y.I ، faeze92 ، hadii_1992 ، haydariyan ، hero ، javad jamshidi barana amir223 a.rahmani? - kiana7822 ، mahsa khanom ، MHAKBARI ، mostafavi ایلیا ، بهزاد ص ، شاسان ، پریسیما

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، mahan
(۱۳۹۴-۲-۱۵، ۱۱:۲۵ صبح)khansa نوشته است: درود خدمت دوستان Laie_23
مخصوصا ً مهندسان و اعضای تازه وارد ایران شهرساز امیدوارم همیشه به انجمن سر بزنین2cf37ep Welcome1
امیدوارم وقتی این تاپیک و میخونین دلتون شاد و خودتونم خوب باشید 67 
الان که اینجایین فکرتون چیه به چی فک میکنین حستون چیه (امیدوارم حستون خوب باشه اما هرچی هست توی یه فضای دوستانه دوست دارم بنویسین واسمون تا با یه درک مشترک هموندیمون اگر به کمال نمیرسه حداقل این سکوت شکسته شه !!)
میخواستم گزینه ای کنم W58 اما هرچی گشتم پیدا نکردم گفتم خودمونی و پرسشی باشه 17 شاید بهترباشه 29 اینکه اکثرن دغدغه هاBc7 شاید مشخص باشه اما فکر میکنم شاید بتونیم با صحبت کردن سبک تر بشیمThereHanghead
بگین چرا کم پیدایین71TAEL_SmileyCenter_Misc (305)W874Banel_smiley_4Icon_pf (34)

خلاصه دوستای خوب هرچه میخواهد ،دل تنگت  بگوی Ws17 (دلنوشته ،شعر ؛کلمه پذیرفته میشود  Ws3 )
متولد کدوم دهه هستین هم بگین 265262KapHippie4
هرکی و هم دوست داشتین به این چالش دعوت کنین، من برایتنس جون و دعوت میکنم ؛ Bd9
سپاااااس  از توجهتون 247264Onion001

سلام به همه بچه های جغرافیا و شهرسازی و معماری و جامعه شناسی و خلاصه همه دانشجویای مرتبط با رشته های شهرسازی
از این که این تیپک رو ایجاد کردی ازت تشکر میکنم.
نوشتین"بگین چرا کم پیدایین" والا همه میدونن الان موقع امتحانات پایان ترم و میان ترم و خیلی ها باید پایان نامه ها رو تحویل بدن و هزار مشغله کاری و زندگی هست که باعث شده من و سایر اعضا به سایت ایران شهرساز کم تر بیان. و از طرفی هم بجه هایی که کنکور مرحله دو دارن هم خیلی کم میان که این هم طبیعی هستش.
نوشتین"متولد کدوم دهه هستین" من متولد دهه 70 هستم و به افراد دهه 70 هم افتخار میکنم امروزه بچه های دهه 70 میان و در آینده نزدیک باعث پیشرفت و ترقی میشن. فراموش نکنیم که بچه های دهه 60 که مخلص همشون هستم دهه سخت کودکی داشتن به خاطر نبود امکانات و جنگ و ... و با این که همنوز در اوج قرار دارن اما با رسیدن چند سال دیگه جایگزین خوبی اگه خدا بخواد پیدا میکن.
نوشتین "هرچه میخواهد دل تنگت بگوی" حرف که زیاده و نمیشه همش رو با نوشتن گفت . نوشتن یکی از بهترین راه های آرامش و خالی کردن خود هستش ولی به قول طرف که میگه از چی بگم ؟ از بچه های پایین شهر! که غذا واسه خوردن دارن ماهی یه شب! ... گلایه ها زیاده از دشمنان دوست نما و خود فروشان و آدم فروشان که هر چی ازشون انتظار نبود رو به سر ماها آوردن. یا به قول اون یکی که میگه بزار تو حال خودم باشم!....
نوشتین "هرکی و هم دوست داشتین به این چالش دعوت کنین" من مدیر سایت و بچه های اشد و دکتری رو به چالش نه به گفتگوی صمیمی دعوت میکنم.
در آخر آرزوی سلامتی و کامیابی در زندگی مادی و معنوی برای تک تک اعضای سایت دارم.
آخرین ارسال های من :

در میکده آن را به جامی نخریدند، درسی که در مدرسه آموخته بودم. Unit
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، haydariyan ، atelieahjam ، Brightness ، barana
(۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۶:۳۹ صبح)khansa نوشته است:
(۱۳۹۴-۲-۱۹، ۱۲:۰۵ صبح)raoof نوشته است: سلام دوستان من خودم خودمو ب این چالش دعوت میکنم!!!!!

درود مهندس سپاس از اینکه گذری فرمودین و خوشحال شدم خودتونو به چالش دعوت کردین 67  اما خوشحال تر میشدم اگر دعوت رو میپذیرفتین 41

سلام. ممنون از مهندس خنسا بابت تاپیک خوبتون.
عبدالرؤف حقیقی متولد ۶۹ کارشناسی جغرافیا برنامه ریزی شهری استان گلستان گنبد کاووس.
دغدغه من فعلا دانشگاه ازاده ک بتونم تهران قبول بشم. از اونجایم ک سراسری رو خراب کردم و امیدی ندارم امیدوارم ازادو علوم تحقیقات برم از دوستان با تجربه درخواست کمک دارم.دوستون دارم شاد و موفق باشین.

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، atelieahjam ، haydariyan ، Brightness
(۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۸:۵۸ صبح)raoof نوشته است:

عبدالرؤف حقیقی متولد ۶۹ کارشناسی جغرافیا برنامه ریزی شهری استان گلستان گنبد کاووس.
دغدغه من فعلا دانشگاه ازاده ک بتونم تهران قبول بشم. از اونجایم ک سراسری رو خراب کردم و امیدی ندارم امیدوارم ازادو علوم تحقیقات برم از دوستان با تجربه درخواست کمک دارم.دوستون دارم شاد و موفق باشین.
خواهش میکنم
سپاسگزار از پاسختون
مهندس؛ مدیران محترم تقریبن پیگیر این قضیه هستند  و مهندس حیدریان در این تاپیک لینکی گذاشتند که قطعاً مفید خواهد بود براتون برای سال 93 هم پیگیر هستم و در جستجو اگه به پاسخی رسیدم زودتر از شما حتمن همرسانی میکنم :
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid83982
 http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=15971

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan ، Brightness

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، atelieahjam ، hero
سلام دوباره بعد از مدتها من اومدم...
اول ازین مورد بگم چرا این مدت کم میومدم...ازونجایی که من اصن کنکور ندادم (با کمال پررویی) بعد تا یه مدت یه کم احساس عذاب وجدان داشتم ...و با کلی امید دادن از سایرین از حالت افسردگی بیرون اومدم و قرار بر این شد که ما دوباره این پرسه رو از نو شروع کنم...خدا بخیر کنه...
خلاصه اینکه این مدت از همگی بی خبر بودیم....همه بچه ها خوبن و میدونم که همگی درگیر مرحله دوم هستین....اصن نمیخام درباره کنکور بگما گریم میگیرههههه....
خلاصه خنسای عزیزم دیدم یاد ما کردی خوشحال شدم....
بنده متولد 70 هستم و بگم هم اگه کنکور ندادم اما خوب پایان نامه تموم شد راحت شدیم دیگه...باز حرف کنکور دادم
کارشناسی شهرسازی و طالب کنکور شهرسازی برنامه ریزی هستم اگه خدا قسمت کنه...
همین دیگه...
مرسی از همگی
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness ، alireza ، barana ، haydariyan ، khansa ، MHAKBARI
سلام دوستان
من متولد 67 هستم
یادم نمیاد آخرین بار کی تو ایران شهرساز چیزی نوشتم قبلا خیلی فعال بودم
در حال حاضر فارغ التحصیل برنامه ریزی شهری - بدون کار خاصی هستم...
عاشق تحقیق و پژوهش
شاید مهمترین دغدغه ام و تفریح ام الان خوندن زبان انگلیسی و کلاس زبان رفتن باشه.
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، khansa ، raoof ، MHAKBARI ، atelieahjam ، haydariyan
سلام و تشکر از مهندس خنسا بابت تاپیکتون .بنده متولد 1371 و فارغ التحصیل رشته مهندسی شهرسازی هستم . دغدغه اصلی من الان اومدن رتبه هاست امیدوارم همه دوستان به ایده آلاشون دست پیدا کنند...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، khansa ، haydariyan ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نرم افزار حقوق و دستمزد خوب و مناسب چه کارهایی انجام میدهد؟ melisa8 0 368 ۱۳۹۵-۱۲-۱۷، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: melisa8
  دلیل بازدید شما ازسایت چی میتونه باشه؟ Brightness 7 1,931 ۱۳۹۴-۲-۳، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چرا استخدامی های شهرداری ها هر رشته ای لازم دارن بجز شهرسازی و برنامه ریزی و طراحی شه alireza 1 2,214 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  نقاشی‌های دیواری می‌تواند شناسنامه فرهنگی هر محله باشد melika.fallahdoust 0 1,704 ۱۳۹۱-۲-۱۷، ۱۲:۳۶ صبح
آخرین ارسال: melika.fallahdoust

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان