امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((3))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
(۱۳۹۳-۱۲-۱۰، ۰۹:۵۹ عصر)azam ha نوشته است: زبان 5
41 مباحث
مبانی 52
تاریخ 42
امار 61
16.11 معدل
پیش بینی جدید برنامه ریزی:
125-185

با تشکر از کاربر مهندس hero و پیگیری های ایشان

به اطلاع داوطلبین برنامه ریزی می رسانیم که بعد از اشتباهی که در ضرایب بوجود آمده بود این مشکل را در تب دیگر اعمال نکرده بودیم و به همین دلیل تخمین های برنامه ریزی با تغییر جزیی مواجه شده است تمام تخمین های جدید را به مرور حذف می نماییم لطفا برای اطلاع از تخمین جدید در همین موضوع باز شده درصدهاتون را مجددا بزارید.
بابت بروز این مشکل و اشتباه کاملا سهوی از تمام شما پوزش میطلبیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
آقای مهندس عذر میخوام اما من گیج شدم ممکنه دوباره رتبه من رو تخنین بزنید
سپاسگذارم
زبان0
مباحث 72
مبانی 58.88
تاریخ68
امار 41.33
معدل 16.97

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    راستش منم گیج شدم فرمودین همه ی تخمین ها اومده ولی من واسه ارسال خودم هیچ جوابی نمیبینم دوباره درصدامو میفرستم
    برنامه ریزی
    زبان:18
    مباحث:52
    مبانی برنامه ریزی:34
    تاریخ:50
    آمار:20
    معدل:16/75 از دانشگاه غیرانتفاعی
    ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۰، ۱۱:۲۱ صبح)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۰، ۱۰:۵۴ صبح)adele.kb نوشته است: جناب آقای مهندس دهقان
      سلام و خسته نباشید با توجه به اینکه من خیلی وقته که درصدهامو ارسال کردم(ارسال شماره 97)میخواستم بپرسم چرا هنوز تخمین رتبه ی من نیومده؟تا کی باید منتظر بمونم آخه میخوام تو کلاسهای تشریحی شرکت کنم اگه لطف کنین جواب رو بفرستین خیلی ممنون میشم.

تمام تخمین ها زده شده و در ارسال های قبلی میتونید ببینید.
      ارسال 97 که درصدی در اون نیست منظورتان 98 هست؟

بله متاسفانه جوابش رو پیدا نمیکنم

پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۱۲:۱۷ عصر)فروغ شمس نوشته است: آقای مهندس عذر میخوام اما من گیج شدم ممکنه دوباره رتبه من رو تخنین بزنید
      سپاسگذارم
      زبان0
      مباحث 72
      مبانی 58.88
      تاریخ68
      امار 41.33
      معدل 16.97

جدید
      30-70

پاسخ
       سپاس شده توسط فروغ شمس
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۱۲:۲۸ عصر)adele.kb نوشته است: راستش منم گیج شدم فرمودین همه ی تخمین ها اومده ولی من واسه ارسال خودم هیچ جوابی نمیبینم دوباره درصدامو میفرستم
      برنامه ریزی
      زبان:18
      مباحث:52
      مبانی برنامه ریزی:34
      تاریخ:50
      آمار:20
      معدل:16/75 از دانشگاه غیرانتفاعی
      ممنون

پیش بینی جدید برنامه ریزی:
      200-250

با تشکر از کاربر مهندس hero و پیگیری های ایشان

به اطلاع داوطلبین برنامه ریزی می رسانیم که بعد از اشتباهی که در ضرایب بوجود آمده بود این مشکل را در تب دیگر اعمال نکرده بودیم و به همین دلیل تخمین های برنامه ریزی با تغییر جزیی مواجه شده است تمام تخمین های جدید را به مرور حذف می نماییم لطفا برای اطلاع از تخمین جدید در همین موضوع باز شده درصدهاتون را مجددا بزارید.
      بابت بروز این مشکل و اشتباه کاملا سهوی از تمام شما پوزش میطلبیم.

پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۰۲:۵۹ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۱۲:۱۷ عصر)فروغ شمس نوشته است: آقای مهندس عذر میخوام اما من گیج شدم ممکنه دوباره رتبه من رو تخنین بزنید
      سپاسگذارم
      زبان0
      مباحث 72
      مبانی 58.88
      تاریخ68
      امار 41.33
      معدل 16.97

جدید
      30-70

آقای مهندس من سپاسگذارم از شما به خاطر وقتی که برای تخمین رتبه ها میزارین, البته میدونم اصلا نمیشه اعتماد کرد اماچون 3بار برای من تخمین رتبه کردین...
      تو این تخمین اشتباه نشده ؟؟
      راستش ناامید شده بودم از تخمین قبلی اما باز امیدوارم کردین!!!  

پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۰۷:۵۹ عصر)فروغ شمس نوشته است:
      (۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۰۲:۵۹ عصر)AliReza نوشته است:
      سپاسگذارم
      زبان0
      مباحث 72
      مبانی 58.88
      تاریخ68
      امار 41.33
      معدل 16.97

جدید
      30-70

آقای مهندس من سپاسگذارم از شما به خاطر وقتی که برای تخمین رتبه ها میزارین, البته میدونم اصلا نمیشه اعتماد کرد اماچون 3بار برای من تخمین رتبه کردین...
      تو این تخمین اشتباه نشده ؟؟
      راستش ناامید شده بودم از تخمین قبلی اما باز امیدوارم کردین!!!  
      این تخمین دقیق تر از دو تای قبلی است و توضیح داده شد که اشتباهی سهوی باعث اشتباه در تخمین شد

پاسخ
       سپاس شده توسط فروغ شمس
      رتبه من چند میشه:زبان10 مباحث65 مبانی65 تاریخ80 آمار30

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۱۰:۵۰ عصر)mohamad amanolahi نوشته است: رتبه من چند میشه:زبان10 مباحث65 مبانی65 تاریخ80 آمار30

21-61

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,885 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,701 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,532 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,433 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,114 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,153 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 757 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,080 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان