امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی کارشناسی معماریم و تصمیم دارم که تو آزمون ارشد رشته برنامه ریزی شهری شرکت کنم
(۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۰۹ عصر)افسر نوشته است: سلآم و خسته نباشید به همگی ؛
من سال اخر کارشناسی معماریم و تصمیم دارم که تو آزمون ارشد رشته برنامه ریزی شهری شرکت کنم منابعش رو از سایت مدرسان شریف گرفتم البته تو قسمت امار منابعی نبود ولی از سایتهای دیگه پیدا کردم . یه تحقیق کلی کردم و تصمیم دارم دولتی قبول بشم . مصاحبه نفر اول کنکور سالهای پیش رو خوندم ولی با این که رشتم شهرسازی نبوده میخوام بدونم از کجا شرو کنم کدوم کتابا مهمتره که اونا رو بخونم آزمون عملیش رو چیکار کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز. برای مطالعه میتونید از این برنامه هم استفاده کنید: http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8%AF%DB%8C که برای کنکور سال گذشته تدوین شده.
برای آزمون مرحله دوم،باتوجه به اینکه رشته شما معماری هست،تا حدودی به اصول شیت بندی و پرزانته آگاه هستید و این خوبه. اما باید با فرآیند طرح های شهری هم آگاه باشید.که این رو هم برای بعد از گزراندن مرحله 1 میتونید براش وقت بزارید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,925 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,002 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,009 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,867 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,531 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان