ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
خبرهای اولیه حاکی از سختی سوالات درک عمومی معماری - تاریخ معماری - معماری منظر و متوسط و آسان بودن نسبی سوالات زبان - ایستایی و فنی داره
سوالات رو سعی میکنم در همین حا برای دوستان بگذارم.
دوستانی که سر جلسه آزمون بودن هم ممنون میشم اینجا سوالات رو برای بررسی قرار بدهند.
با تشکر و آرزوی موفقیت برای همگی دوستان

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، atelieahjam
2
RE: بررسی سوالات آزمون معمــــــاری ارشد 94
سلام
من به عنوان یک مهندس الکترونیک که زیاد نخوندم و فقط جهت خالی نبودن عرضه شرکت کردم :
سوالات تاریخ خیلی سخت بود ، من تاریخ بیشتر از همه خونده بودم اما واقعا کم زدم
سوالا درک عمومی فوق العاده راحت بود ، اکثرش رو فکر می کنم درست زدم
زبان عمومی سخت ولی تخصصی خیلی راحت بود.
منظر به نظرم سخت بود ، چون دوره اش رو رفته بودم.
فنی هم سخت بود ، البته فنی تقریبا امسال نخونده بودم.
راستی آزمون اسکیس کی هست؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، atelieahjam ، MHAKBARI
3
(2015-02-07، 09:16 AM)ali_tavanaie نوشته است: سلام
من به عنوان یک مهندس الکترونیک که زیاد نخوندم و فقط جهت خالی نبودن عرضه شرکت کردم :
سوالات تاریخ خیلی سخت بود ، من تاریخ بیشتر از همه خونده بودم اما واقعا کم زدم
سوالا درک عمومی فوق العاده راحت بود ، اکثرش رو فکر می کنم درست زدم
زبان عمومی سخت ولی تخصصی خیلی راحت بود.
منظر به نظرم سخت بود ، چون دوره اش رو رفته بودم.
فنی هم سخت بود ، البته فنی تقریبا امسال نخونده بودم.
راستی آزمون اسکیس کی هست؟
سلام ممنون از همکاریتون.
والا پارسال حدودا 22 خرداد بود.امسال هم احتمالا در خردادماه برگزار میشه.
البته 3 برابر ظرفیت مجاز دانشگاه ها اعلام می کنند برای شرکت در اسکیس.

سپاس شده توسط: atelieahjam ، alireza ، ali_tavanaie ، marzirjb
4
من هم لیسانس ریاضی دارم و معماری شرکت کردم و حسابی خونده بودم.زبان تخصصی خوب بود و فنی متوسط رو به سخت بود و درک عمومی که خیلی خوب بود ولی منظر خیلی سخت بود .تاریخ بیشترش برام آشنا بود ولی متاسفانه یادم رفته بود کلا زیاد از خودم راضی نبودم ولی امید وارم

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza ، MHAKBARI ، ali_tavanaie
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 1,956 2016-08-24، 11:55 AM
    آخرین ارسال: omranshel
      دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 997 2016-05-08، 07:18 PM
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 1,018 2016-05-08، 07:17 PM
      مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 1,617 2015-06-20، 07:29 PM
    آخرین ارسال: atelieahjam
      برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 1,274 2015-06-12، 10:06 PM
    آخرین ارسال: soheylnn
      اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 2,659 2015-02-21، 12:44 PM
      راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 5,976 2014-09-14، 11:41 PM
    آخرین ارسال: geo
      تمدید زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و باآزمون دانشگاه آزاد leila 2,459 2014-08-23، 04:36 PM
    آخرین ارسال: leila
      لطفا در مورد ارشد معماری راهنماییم کنید goli۶٢ 2,530 2014-08-09، 06:23 PM
    آخرین ارسال: goli۶٢
      روزهای برگزاری آزمون اسکیس معماری وطراحی شهری و برنامه ریزی شهری 93 leila 2,360 2014-06-18، 10:46 PM
    آخرین ارسال: leila
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      نکاتی در باب آزمون اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری ۱۳۹۷ 3 ساعت پیش alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      اسامی پذیرفته شدگان آزمون دکتری آزاد ۱۳۹۷ جهت حضور در مصاحبه 07-09 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      فراخوان ارسال مقالات نشریه علمی -تخصصی معماری شناسی 06-28 Sahab Sahab اخبار همایش ها
      سقف کشسان چیست؟ 06-27 سقف کشسان لابل سقف کشسان لابل تالار گفتمان معماری
      زمان آزمون مرحله دوم کارشناسی ارشد شهرسازی 1397 06-26 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی دکترای شهرسازی سال 1393 06-21 amindatcom alireza سوالات کنکور
      مقاله  منطقه گرایی - منطقه گرایی نوین 06-16 na.kh na.kh برنامه ریزی منطقه ای
      مبانی برنامه ریزی توسعه منطقه ای - دکتر مظفر صرافی 06-16 na.kh na.kh برنامه ریزی منطقه ای
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1397 06-04 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      اطلاعیه  استخدام نیروی شهرساز - طراحی شهری 06-02 zabasasi1388 zabasasi1388 اخبار استخدامی
      دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد برنامه ریزی شهری و طراحی شهری کنکور سراسری 1... 05-31 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      خلاصه کتاب معماری جهان زارعی 05-31 udesigner alireza جزوات
      VIP  دانلود جزوه مبانی نظری (خلاصه مباحث مبانی نظری معماری) pdf 05-27 atelieahjam alireza اخبار vip ایران معمار
      نقشه اتوکدی آبادی ها خوزستان 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
      توپوگرافی استان خوزستان برای استفاده در GIS 05-21 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل