امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین خبر دو دقیقه پس از آزمون....سوالات طراحی شهری سخت بود
اولین خبر دو دقیقه پس از آزمون....
سوالات طراحی شهری سخت بود
آخرین ارسال های من :

پاسخ
چقدرررر تصویر داده بود نامررررد....
خوب ندادم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سوالات آسون بود منهای سوالات تاریخ بخش ایرانش

آخرین ارسال های من :
پاسخ
خیلی آسون بود 3 4 نفر از رفقا ادعای تک رقمی دارن البته بعد من ;) ;)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
به نظر من سوال ها ی امسال هم اسون داشت هم مشکل.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بنظر منم خیلی راحت بود با درک سطحی از شهرسازی میشد جواب داد.من استرس اینکه واقعا برای چند نفر اینقدر راحت بوده را داشتم
    هرچند عقط سوالاتی را جواب دادم که اطمینان صد درصد داشتم
    اما سطح سوالات پایین بود

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      به نظر من در برابر سوالات ساده سوالات دشوار هم بود...و به نظرم رتبه هاحتی با یک تست هم جا به جا شه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سوالات آسونش زیاد بود منهای زبان البته. وقت هم کم آوردم ! امیدوارم از سر راحتی خراب نکرده باشم.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          طبق دیده و شنیده ها، سوالات امروز(آزمون 94) بسیار تحلیلی تر از سالهای قبل بوده. تصاویر بسیار و بداعت سوالات مقدار زیادی این تئوری که قسمت نظری کنکور هم مثل اسکیس به سمت حل تحلیلی سوالات رفته رو به عمل نزدیکتر کرده. هرچند امکان پیشبینی به سختی در مرحله اول کنکور و سوالات تستی وجود داره، از نظر برخی راه برای بعضی شرکت کنندگان پایان یافته. اما بسیاری معتقدند که روند تحلیلی تر شدن سوالات این نوید رو در اسکیس به دانشجوی پرکار و خلاقی که دست به طراحی شجاعانه میزنه و رویکرد حل سوال رو داره نه فقط کپی کردن، میده که بتونه راهشو پیدا کنه یا محکمتر ادامه بده.
          فقط کافیه حل سوال، کانسپت سازی، فرآیند، تحلیل مولفه ای و ... رو در مرحله دو با بیان تصویری مناسبی همراه کنه تا بهترین نتیجه رو بگیره.

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            بیشتر سوال ها سخت و خیلی هم پیچوندبودنش

آخرین ارسال های من :
              پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,938 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
              آخرین ارسال: mamamama
                چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
              آخرین ارسال: mtr6510
                سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,337 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
              آخرین ارسال: alireza
                سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,289 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
                دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,156 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
              آخرین ارسال: shivashf
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
              آخرین ارسال: udesigner
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
              آخرین ارسال: payam_km
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
              آخرین ارسال: rikhtehgaran
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
              آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان