امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
66 سوال تا این لحظه....دفترچه کنکور ارشد طراحی شهری 94 تاریخ برگزاری 16 بهمن 93
(۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۱:۴۸ صبح)mohandes z.h نوشته است: واقعا حقه منو ضایع کردن !!!!!!!!!!!!!!! من این همه منابع مهم خوندم ولی سوالا از کجا اومده بودن ؟؟؟؟؟؟؟؟خدا میدونه ...
تنها حق شما نیست که ضایع شده..منم واقعا همرو خونده بودم!به نظرم خیلی نامردیه بازم بخوام یه سال دیگه بشینم بخونم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    تصویر کلیسایی هم که داده بود کلیسای جامع استراتزبورگ هست و متعلق به گوتیک فرانسه. من خودم نزدم چون نمیدونستم.

پاسخ
    تصویر پرنده و ماهی میشه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۰:۴۶ صبح)moalyi نوشته است: مطمئنید؟ من شک کردم نکنه میشده زیاده نمایی- مثل صلیبی که در کتاب زیبایی شناسی بود

بله تو کتاب آفرینش نظریه معماری لنگ همین عکس هست و نوشته قانون فضای محصور

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        فکر کنم تصویر ماهی میشده شکل و زمینه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        من سوال کلیسا رو هم اشتباه جواب دادم - گفتم چون نسبتش خیلی بزرگه پس باروکه

پاسخ
        (۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۱:۳۵ صبح)eli_77 نوشته است: من فقط میتونم به حال خودم و به حال این 6 ماهی که این همه مفهومی و عمیق درس خوندم گریه کنم...همین!!!
        متاسفم برا طراحای سوال که منو با اونی که یه ماه درس خونده تو یه سطح قرار میدن...چه بسا که حتی اون رتبه ش از من بهتر بشه!!!
        واقعا متاسفم...

شمایی که 6 ماه عمیق خوندی ، مطمئن باش تو مرحله دوم مهارتت چند برابر کسیه که یه ماه خونده !!نگران نباش و به خدا توکل کن . خدا پاداش کسی رو که سعی و تلاش میکنه ضایع نمیکنه 

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        2 سالی میشه که کنکور طراحی مزخرفترین کنکور شده! از لحاظ سختی آسانی سوال از لحاظ منابع از لحاظ طرح بندی وسال و خیلی چیزای دیگه! 2 ساله 80 درصد بچه ها ناراضی ان ولی متاسفانه کسی جوابگوی این مسئله نیست.تا پای اعتراض هم رفتیم ولی کماکان سنجش و طراحان سوال اصرار دارن که کارشون درسته و به کسی جوابگو نیستن!! امسال هم اینطور که معلومه میانگین بالای 60 درصد هستش و به ضرر خیلی از دوستان که 5 6 ماهه وقت گداشتن و ریز به ریز منابع رو مطالعه کردن اما متاسفانه!!!!!!!!
        وقتی شکل شهر برازیلیا رو میچسبونن وسط صفحه دلیل بر اینه که خیلی از دوستان که واقعا زحمت "نکشیدن "هم سطح کسایی میشن که روزو شبشونو پای کنکور گذاشتن!!
        دوست عزیزی هم که فرمودن مرحله 2 تا یه جاهایی به مرحله 1 و این آزمون مربوط هست ، باید بگم اصلا اینطور نیست!! اسکیس خودش یه عالمه دیگه داره!!! حتی 1 درصد هم به این مرحله 1 مربوط نیست!

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، ne_sh
        به نظرم انقد خودتون و نگران نکنید..من دو سال پیش کنکور دادم و بعد کنکور همه گفتن اوفقد سوالا چرت و بود و وای من یک میشم...اگه یکم بیشتر خونده بودم یه رقمی بودم...نتیجه اینکه خیلی از اون ادما هیچی قبول نشدن و رتبه های سه چهار رقمی اوردن...البته من اسکیس و نتونستم پشت سر بزارم ولی رتبه ام 100 شد..کلا سوالا به نظرم سهل و ممتنع شدن..ینی به ظاهر ساده میان اما جواب اونی که ما فک میکنیم نیستش با این حال ما همه سوالا چه ساده چه سخت و نمیتونیم تشخیص بدیم...اما معنیش این نیس که نگاه ما درسته...بالاخره خوندن کتاب یه نگاه تحلیلی بهمون میده جدای اینکه قبول بشیم یا نه ما نیاز داریم یه سری مبانی نظری بدونیم..در مورد نظریه پردازا اطلاعاتی داشته باشیم..فوق لیسانس هدف نیس..یه ایستگاهی برای رسیدن به هدفه....ضمن اینکه هرکی کتاب بیشتر خونده به نظرم برد بیشتری کرده همه زندگی که توی این لحظه خلاصه نشده...همین دانش یه جایی به دردتون میخوره اصلا باورکردنی نیس...در مورد مطالعه یه جوری صحبت نکنید انگار هرکی درس نخونده برده و ما که نشستیم خوندیم باختیم...کار نیکو کردن از پر کردنه...ایشالله که هر کی به اندازه تلاشی که کرده نتیجه بگیره...الخیر و فی ما وقع...

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط hadii_1992 ، barana
          سلام این تصویر رو از کدوم کتاب گرفتید؟؟؟

آخرین ارسال های من :
            پاسخ

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,946 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
            آخرین ارسال: mamamama
              چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
            آخرین ارسال: mtr6510
              سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,340 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,290 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
              دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,157 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,509 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
            آخرین ارسال: shivashf
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,704 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
            آخرین ارسال: udesigner
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
            آخرین ارسال: payam_km
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
            آخرین ارسال: rikhtehgaran
              مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,565 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
            آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان