امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟
سوال یک عضو:
 من امسال سال آخرم هست که دیگه تموم میشه درسم رشتم شهرسازیه می خاسم بدونم کاری هس برام؟امیدی هست برم سر کار؟‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۱-۸، ۰۳:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: سوال یک عضو:
 من امسال سال آخرم هست که دیگه تموم میشه درسم رشتم شهرسازیه می خاسم بدونم کاری هس برام؟امیدی هست برم سر کار؟‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟

اول مدرکتون رو بگیرین- بعدشم اگه دانشجوی سراسری بوده باشین میشه گفت که امیدی دارین- برای استخدام شهرداری در قسمت کارشناس شهرسازی و یا سایر پست ها اولا باید همه دوستان این رو بدونن که : 1- باید تئوری رو خوب بلد باشن، به قوانین و مقررات خصوصا قسمت تاسیسات شهری و ساختمانی تسلط داشته باشن 2- باید در تا حد خوبی بتونین با نرم افزار اتوکد و خصوصا جی ای اس آشنایی کربردی داشته باشین( تأکید میکنم کاربردی، تئوری به درد نمیخوره) 3- اگه این دو فاکتو رو در خودتون میبینین مرحله مهم و بسیار مهم قضیه بند پ هستش که اون هم در شرایطی به درد میخوره که شهرداری واسه استخدام نیرو بخواد و اگه نیرو نخواد کاری از بند پ هم برنمیاد. اما بیشتر دوستانی که ویژگی های مذکور رو که گفتن داشته باشن خیلی راحت میتونن با شرکت های مهندسی مشاور کار کنن یا به صورت قراردادی با شهرداری ها و سایر ارگان ها همکاری کنن.
در ضمن من تا حالا همچین فردی که این سه ويژگی رو داشته باشه ندیدم و سراغ ندارم حدالقل تو کارشناسی( اما در مقطع ارشد خیلیا هستن که شهرداری ها منتشون رو میکشن که باهاشون همکاری داشته باشن ، مث چند تا از دوستان و اساتید بنده)
موفق باشین.
همیشه سربلند و باثبات باشین و اصلا نگران نباشین توصیه های بنده رو اجرا کنین حتما به جایی میرسین.
آخرین ارسال های من :

در میکده آن را به جامی نخریدند، درسی که در مدرسه آموخته بودم. Unit
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، hadii_1992 ، Brightness ، فاطمه زهرا
(۱۳۹۳-۱۱-۸، ۰۵:۵۸ عصر)unit 1 نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۱-۸، ۰۳:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: سوال یک عضو:

اول مدرکتون رو بگیرین- بعدشم اگه دانشجوی سراسری بوده باشین میشه گفت که امیدی دارین- برای استخدام شهرداری در قسمت کارشناس شهرسازی و یا سایر پست ها اولا باید همه دوستان این رو بدونن که : 1- باید تئوری رو خوب بلد باشن، به قوانین و مقررات خصوصا قسمت تاسیسات شهری و ساختمانی تسلط داشته باشن 2- باید در تا حد خوبی بتونین با نرم افزار اتوکد و خصوصا جی ای اس آشنایی کربردی داشته باشین( تأکید میکنم کاربردی، تئوری به درد نمیخوره)  3- اگه این دو فاکتو رو در خودتون میبینین مرحله مهم و بسیار مهم قضیه بند پ هستش که اون هم در شرایطی به درد میخوره که شهرداری واسه استخدام نیرو بخواد و اگه نیرو نخواد کاری از بند پ هم برنمیاد. اما بیشتر دوستانی که ویژگی های مذکور رو که گفتن داشته باشن خیلی راحت میتونن با شرکت های مهندسی مشاور کار کنن یا به صورت قراردادی با شهرداری ها و سایر ارگان ها همکاری کنن.
در ضمن من تا حالا همچین فردی که این سه ويژگی رو داشته باشه ندیدم و سراغ ندارم حدالقل تو کارشناسی( اما در مقطع ارشد خیلیا هستن که شهرداری ها منتشون رو میکشن که باهاشون همکاری داشته باشن ، مث چند تا از دوستان و اساتید بنده)
موفق باشین.
همیشه سربلند و باثبات باشین و اصلا نگران نباشین توصیه های بنده رو اجرا کنین حتما به جایی میرسین.
خیلی خیلی سپاسگذارم که جواب دادین... سرافراز باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط unit 1
از مهندسین شهرسازی سوال دارم از کسایی که خوندن و الان مشغول به کار هستن لطفا راهنمایی بفرمایید .... من تازه فارغ التحصیل شدم در مقطع کارشناسی ، دنبال کارم ولی توی ارگان های دولتی و استخدامی ها کارشناس شهرسازی بیشتر مرد میخوان من باید چیکار کنم کجا دنبال کار بگردم ؟ اصلا امیدی نیست توی شهرداری یا سازمان های دولتی استخدام بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 556 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,612 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,243 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,273 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان alireza 6 1,131 ۱۳۹۴-۶-۱۴، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: barana
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 921 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  مشاوره کارشناس شهرسازی hero 7 2,680 ۱۳۹۴-۴-۲۳، ۰۸:۱۲ صبح
آخرین ارسال: n.houresfand
  درخواست کمک-پروانه اشتغال شهرسازی saharava 3 2,012 ۱۳۹۳-۱۲-۱۱، ۱۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: elham90
  هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,209 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتخاب عنوان طرح نهایی کارشناسی javadrigi 0 1,352 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: javadrigi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان