ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
معرفی بهترین کتاب های کاربردی شهرسازی و معماری
سلام دوستان
الان داشتم کتاب مدل های کمی در برنامه ریزی شهری دکتر کلانتری را میخوندم گفتم چه خوبه تو سایت یه تایپیک بسازیم در مورد اینکه تا حالا دوستان بهترین کتابای که مطالعه  کردن اینجا معرفیش کنن و بگن این کتاب چه کاربردی داره تا به همدیگر کمک کنیم کتابای خوبی را که شاید  بعضیامون  خبر نداشته باشیم بهم اطلاع بدیم

خوشحال میشم بقیه دوستان نیز در این مورد نظر بدن

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: amindatcom ، alireza ، Brightness ، haydariyan ، sahar19
2
RE: معرفی بهترین کتاب های کاربردی شهرسازی و معماری
اولین کتاب خیلی خوبی که میخوام معرفی کنم بهتون    کتاب مدل های کمی در برنامه ریزی (منطقه ای، شهری و روستایی) است نویسنده ان دکتر خلیل کلانتری        انتشارات فرهنگ صبا

دوستان خیلی کتاب خوبیه هر چقد بگم کم گفتم واقعا خصوصا واسه اونایی که میخوان  مقاله و یا پایان نامه یا تو مهندسین مشاور کار میکنن خوبه
فهرست کتابو ضمیمه کردم

.rar   فهرست مطالب.rar (اندازه: 1.22 MB / تعداد دفعات دریافت: 265)

سپاس شده توسط: Brightness ، haydariyan
3
RE: معرفی بهترین کتاب های کاربردی شهرسازی و معماری
کتاب های خوبی که ب درد بچه های طراحی شهری میخوره و خیلی مفید
1.کتاب عناصر طراحی بصری در منظر نوشته سایمون بل ک خیلی ب درد طراحی منظر میخوره
2.کتاب پیاده راه ها از مبانی طراحی تا ویژگی های کارکردی نوشته خشایار کاشانی جو

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: alireza ، haydariyan
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      میزگرد....خط قرمز شهرسازی چیه؟ زمردیان 19,788 1393-5-11، 06:40 عصر
    آخرین ارسال: KOMAILNAZARI
      نام این سبک از معماری را چه بنامیم؟ atelieahjam 7,474 1393-2-4، 06:18 صبح
    آخرین ارسال: Urbanist
      هویت معماری Urbanist 1,506 1393-2-3، 01:01 عصر
    آخرین ارسال: Urbanist
      WD اولین هارددیسک خارجی با پورت Thunderbolt را معرفی کرد amir4500 1,738 1393-1-8، 02:42 عصر
    آخرین ارسال: amir4500
      صندلی داغ از نوع شهرسازی و کمی علمی زمردیان 3,091 1392-12-19، 11:50 عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      میزگرد....متمایز از سایر فروم های شهرسازی زمردیان 2,319 1392-12-19، 11:49 عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      معرفی دو مادربرد جدید گیگابایت با سوکت AM1 amir4500 1,391 1392-12-8، 08:03 عصر
    آخرین ارسال: amir4500
      بهترین گوشی های هوشمند اندرویدی ۲۰۱۴ ( بخش اول ) amir4500 1,718 1392-11-22، 04:49 صبح
    آخرین ارسال: Avril256
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 7-18 mahshid -jm alireza مشاوره کنکور
      میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 7-18 alireza sazmus7 میز گرد
      درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه 7-18 atelieahjam sazmus7 مشاوره متفرقه
      ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل 7-18 Sahab sazmus7 اخبار دانشگاه
      سوالات سراسری ارشد طراحی شهری از سال 84 تا 97 به همراه پاسخنامه 7-15 alireza alireza سوالات سالهای قبل
      مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      کتاب بازآفرینی و حفاظت از میراث شهری 6-23 alireza alireza کتب فارسی(vip-2)
      اعلام نتایج نهایی دکتری ازاد 97 6-18 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
      خلاصه کتاب ساخت شهر و معماری در اقلیم گرم و خشک، طراحی شهری: هنر نو کردن سا... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      خلاصه شهرسازی معاصر از نخستین سرچشمه ها تا منشور آتن به نوشته واتسلاف اوستر... 6-17 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      پلان اتوکدی رستوران dwg 6-17 alireza alireza نقشه کد معماری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل