امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان
با تشکر از مهندس shimita

این فصل به ایمیل شهرساز ارسال شده است هر داوطلبی نیاز دارد ایمیل را قرار دهد برایشان ایمیل کنیم.
دلیل عدم گذاشتن در سایت حق کپی رایت می باشد.
با تشکر
در ساعات گذشته برای 2 داوطلب ارسال شده است.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط arch7070 ، Brightness ، sirwe ، arch111

پیام‌های داخل این موضوع
RE: فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان - توسط alireza - ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۲:۴۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,349 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,129 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,042 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 2,020 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
Exclamation هشدار در مورد پردیس 2 شهید بهشتی godonly. 1 2,293 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۳۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,554 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,158 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,414 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
  در گروه کنکوری های ایران شهرساز به ساده ترین روش عضو شوید alireza 0 827 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۵۸ عصر
  ورکشاپ زبان عمومی و تخصصی شهرسازی (شاه کلید موفقیت در کنکور) alireza 0 796 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۱:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان