امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تست های کتاب هویت شهر با پاسخ تشریحی-ایران شهرساز-هدیه
تست های کتاب هویت شهر با پاسخ تشریحی-ایران شهرساز-هدیه

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   تست های هویت شهر-ایران شهرساز-هدیه.rar (اندازه: 941.67 KB / تعداد دفعات دریافت: 613)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، urbanDesign.h ، محمدرضاپور ، hero ، ریحانه ، FaTyJo0oN ، kiana7822 ، khansa ، unit 1 ، samon ، sepide s ، sepidam
منم چند نمونه سوال از این کتاب دارم به خاطر منسجم شدن مطالب سایت همین جا ارسالش می کنم.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   هویت.pdf (اندازه: 302.76 KB / تعداد دفعات دریافت: 238)
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط raoof ، alireza ، hero ، ریحانه ، kiana7822 ، khansa ، unit 1 ، sepide s ، urbn_ir
150 تست با جواب تشریحی سیر اندیشه ها و تاریخ شهر و شهرسازی با پاسخ تشریحی

پاسخ
 سپاس شده توسط unit 1 ، sepidam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فرم تخفیف برنامه دوره آمادگی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی و طراحی شهری تهران alireza 3 2,401 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خبر ویژه خرید بانک تست با تخفیف 30 درصدی ایران شهرساز در 10 روز منتهی به کنکور 94 ارشد ودکترا alireza 0 126,500 ۱۳۹۳-۱۱-۴، ۱۰:۳۹ عصر
  شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر alireza 10 101,032 ۱۳۹۳-۱۰-۲۸، ۰۸:۳۳ صبح
  هدیه های ایران شهرساز در این روزهای حساس-کنکور 94-برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 2 5,073 ۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  هدیه 9-جدول تطبیقی ویژگیهای شهرهای ایران و اروپا alireza 0 4,259 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۵۶ عصر
  هدیه 8-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش اول-تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 7,886 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۵۳ عصر
  هدیه 7-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش دوم -تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 4,502 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۴۸ عصر
  150 تست با جواب تشریحی سیر اندیشه ها و تاریخ شهر و شهرسازی با پاسخ تشریحی alireza 2 15,290 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۰۵ عصر
  دانلود آزمون ایران شهرساز با پاسخنامه گرایش طراحی شهری alireza 0 4,522 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۱:۰۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان