امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصوبات مهم از سال 80
پیام یک عضو:
سلام ووقت بخیر جناب مهندس یک درخواست ازتون داشتم

برای کنکور  نیاز به مصوبات مهم از سال 80 به بعد دارم  که متاسفانه در صفحه بچه های برنامه ریزی قرار دادم ولی کسی جواب نداد .اگه شما بتونید در این زمینه بهم کمک کنید ممنونتون میشم یا اگه یکی از موسسات داشته باشند با قیمت در سایت قرار بدید.ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,872 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,419 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم alireza 8 3,383 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: zolatan
  باتوجه به پاسخ دوستان عزیز به سوال چرا بعضی از افراد اعتماد به نفس ندارند ، فهمیدیم FA.ARDAKANI 1 1,999 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره کسی میدونه کتابای آقای توسلی و از کجا میتونم گیر بیارم alireza 2 2,465 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۸:۱۸ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  سوال اسکیس دکترا شهرسازی سال 1393 godonly. 7 3,691 ۱۳۹۳-۴-۸، ۰۶:۰۲ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  آیا بعد از گرفتن مدرک مهندسی باید 3 سال بیکار بود؟؟ alireza 0 1,382 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چند توصيه به افرادي كه قصد تحصيل در خارج از كشور را دارند روجا 0 1,291 ۱۳۹۱-۶-۶، ۰۹:۵۸ صبح
آخرین ارسال: روجا
  پندی از سقراط حکیم پریسیما 0 1,909 ۱۳۹۱-۵-۸، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: پریسیما
  گردآوری منابع آزمون نظام مهندسی سال 91 ایلیا 1 6,307 ۱۳۹۱-۵-۵، ۰۸:۲۴ صبح
آخرین ارسال: elham90

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان