امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آدمک تک چشم وارد اینترنت شد
آدمک تک چشم وارد اینترنت شد

[تصویر:  iranshahrsaz.com_adamak.jpg]

با عرض سلام و وقت بخیر حضور دوستان گرامی

امروز در یکی از سایت ها طرح شکلکی رو دیدم که به عنوان ابزاری برای گوگل+1 ازش استفاده می کنند و اون طرح آدمک تک چشم بود ، استفاده از ابزارها در سایت ها خوبه اما باید توجه کرد که ابزارها به چه قصدی طراحی شدند و در اختیار کاربران قرار می گیرند .

ماجرای تک چشم که کاملا مشخص هستش و هر کسی در این زمینه تحقیقی کرده باشه می دونه که قضیه مربوط میشه به فراماسون ها و بعنوان نماد براشون مطرحه ، مثل نمادی که روی اسکناس دلار بکار بردند .

[تصویر:  iranshahrsaz.com_tak-cheshm.jpg]

چند روز پیش که در آستانه کریسمس و سال نو میلادی بودیم در یکی از شبکه های ماهواره ای که فقط برای کودکان برنامه پخش می کنند دیدم همین آدمک ها رو که البته همه دو چشم بودند رو  روی همدیگر طوری چیدنشون (هرمی شکل) که شبیه درخت کاج بشوند و فقط بابانوئل رو تک چشم کرده بودند و در بالای نوک درخت گذاشتنش .

سوالی که با دیدن این انیمیشن برام پیش اومد این بود بابانوئلی رو که سمبول آوردن شادی و هدیه برای کودکان می دونند چرا باید یک چشم داشته باشه و بعد این بابانوئل رو در راس هرم درخت کریسمس کاشتنش .

کسانی که در مورد فراماسون ها تحقیق کرده باشند به خوبی می توانند هدف از این نوع برنامه سازی ها برای کودکان را دریابند. به همین جهت بهتره که ما در انتخاب های خودمون دقت کنیم و از طرح ها و نمادهایی استفاده کنیم که هدف خاصی رو تعقیب نمی کنند.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط amindatcom ، ایلیا ، 9123533029
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عقایدتونو نمی پسندم....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کلا زیر همه چی باید یه خط با پهنای چند اینچی اونم با رنگ قرمز حک کنن یه کلام بگن حرام!! خلاص....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط homayoon.d
جه جيزا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۶:۲۱ عصر)homayoon.d نوشته است: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
عقایدتونو نمی پسندم....

سلام دوست گرامی

بنده از کسی نخواستم که عقایدم رو بپسنده ، عقاید هر کسی برای خودش محترمه و من هم در گفته هام به عقاید کسی بی احترامی نکردم.

با جستجو در اینترنت که اطلاعات زیادی درباره فراماسون ها داره میشه با انواع نمادهایی که دارند و ازش استفاده می کنند آشنا شد . تک چشم هم یکی از نمادهاشون هستش ، اگر اونها از طراحی چنین آدمک هایی هدف خاصی رو دنبال نمی کنند چرا با یک چشم نشونش میدن !!! خوب بیان دو تا چشم براش بگذارند .

دوست گرامی ما سن و سالی ازمون گذشته و با انواع مبانی و مفاهیم در هنرهای تجسمی و اینجور چیزها سروکار داشتیم که بتونیم یک اثر هنری و غیرهنری رو از هم تشخیص بدهیم و بطور عامیانه یک تماشاچی نباشیم. هر اثری برای خودش دارای معانی و مفاهیم خاصی هستش ، حالا میخواد این اثر در قالب نقاشی باشه یا موسیقی باشه یا معماری باشه یا فیلمسازی باشه، هیچ فرقی نداره ، بن مایه و مبانی و اصول پایه ای همه هنرها یکی هستند ، با شناخت و درک مفاهیم پایه ای میشه هر هنری رو نقد کرد ، میشه به انگیزه و بینش و نوع دیدگاه خالق اثر پی برد.

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو با این بیان رسونده باشم . موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط 9123533029
دستت درنکنه مهندس منتها خیلی چیزا میگن جدی نگیر

به جای این که واسمون از ادم تک چشم حرف بزنن من کار میخام، خونه میخام زندگی حداقل میخام

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط homayoon.d
(۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۷:۳۰ عصر)urbanDesign.h نوشته است: کلا زیر همه چی باید یه خط با پهنای چند اینچی اونم با رنگ قرمز حک کنن یه کلام بگن حرام!! خلاص....

سلام دوست گرامی

بله خوب فرمودید رنگ قرمز یعنی رنگی که برای خودش دارای معنی هستش رنگ هشدار ، رنگ خطر و غیره ...

این درکیه که ما از رنگ قرمز تجربه کردیم و بدست آوردیم و رنگ قرمز برای ما چنین تعریفی داره ، اما اینکه کلا زیر همه چیز باید خط کشید ، این درست نیست ، چون خیلی چیزها هستند که رنگ قرمز شامل شون نمیشه و میشه ازشون استفاده کرد.

همانطور که در پاراگراف اول عرض کردم (استفاده از ابزارها در سایت ها خوبه اما باید توجه کرد که ابزارها به چه قصدی طراحی شدند و در اختیار کاربران قرار می گیرند .) بازهم تکرار می کنم ابزارهای خیلی زیادی هستند که میشه بدون هیچ مشکلی ازشون استفاده کرد. موفق باشید

پاسخ
ناپسند بودن عقاید شما از منظر من، مطمئنن نه برا شما مهمه نه برا من نه برا کسایی که این پستا رو میخونین ....باورهایی که وارد عرصه های آکادمیک میشه نباید رنگ و بویه حزبی_جناحی،سیاسی_مذهبی داشته باشه....زبان آکادمیک زبان روشنیه....که مطمئنن باهاش آشنایین.....
شما چیزیو نقد میکنن و مردمو ازش به برائت و مراقبت دعوت میکنین که مبانی نظری و داده هایی که در دست دارین داده هایی پرشبهه و در غالب موارد باورهایه غلطین......
در ضمن باور، خاصیتش نماد آفرینیه به ویژه اگه این باور تبدیل به هنجاری جهان شمول شده باشه .... و در دنیای عدم قطعیت های امروزی که پلورالیسم مرزهای حماقت جزم گرایانه رو از میون برداشته نمیدونم چرا به باورها هنوز هم هتاکی میشه....و اگر این هتاکی ها از سره اینه که این باور ها تهدیدی بر عرفها و هنجارهای داخلیست این ضعف هنجاری داخلیو میرسونه و شما به عنوان فردی که مدعی آشنایی با مبانی هنرهای تجسمی هستین میتونن به جای نقد نماد سازی کنین تا از مرزهای عقاید و باورهاتون صیانت کنین....

هرچند باور من اینه که شما هم مثله من به چیزی که نوشتین باور ندارین

پاسخ
 سپاس شده توسط urbanDesign.h
بدرخواست باز کننده تاپیک این تاپیک بزودی حذف می شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۹:۲۶ عصر)AliReza نوشته است: بدرخواست باز کننده تاپیک این تاپیک بزودی حذف می شود.

جناب مهندس حذفش نکنین.....
این تاپیک یه کلاسه جامعه شناسیه....
از بقیه دوستان هم تقاضا دارم نظراتشونو بذارن....
آقای دهقان نظره شما چیه در مورد مطالب بالا؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خلق آثار سه بعدی در اینترنت sh.mina 0 996 ۱۳۹۳-۵-۱۱، ۰۳:۱۹ عصر
آخرین ارسال: sh.mina
  ژن «مدیریت» کشف شد aramo 0 1,170 ۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۰۷:۲۴ عصر
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان