امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکتری شهرسازی
سلام
دوستان عزیزم در رابطه با کنکور سراسری شهرسازی می خواستم راهنمایی بگیرم  اگه کسی اینجا به رتبه های خوب کنکور دکتری سراسری دسترسی داره  ( یا اگه اینجا حضور داره) ممنون میشم کمکم کنه

سپاس
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
سلام دوست عزیز
در خدمت هستیم میتونید سوالات خودتو بپرسید
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، kiana7822
(۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۷:۲۸ عصر)moarrefy@gmail.com نوشته است: سلام دوست عزیز

سلام و ممنون از لطف شما
راستش من برای دکترای شهرسازی دارم درس میخونم و تا حالا کتابهای اصلی رو خوندم _ با توجه به اینکه ارشدم رو دانشگاه آزاد خوندم برای قبول شدن در دانشگاه سراسری باید رتبه ی زیر ده داشته باشم 17 17

میخواستم راهنمایی بگیرم که چیکار کنم   _ نسبت درصدام باید چطور باشه؟  جزوه ی کلاسی طراحای سوال مهمه ؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۱۰-۹، ۰۵:۴۲ عصر)kiana7822 نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۷:۲۸ عصر)moarrefy@gmail.com نوشته است: سلام دوست عزیز

سلام و ممنون از لطف شما
راستش من برای دکترای شهرسازی دارم درس میخونم و تا حالا کتابهای اصلی رو خوندم _ با توجه به اینکه ارشدم رو دانشگاه آزاد خوندم برای قبول شدن در دانشگاه سراسری باید رتبه ی زیر ده داشته باشم 17 17

میخواستم راهنمایی بگیرم که چیکار کنم   _ نسبت درصدام باید چطور باشه؟  جزوه ی کلاسی طراحای سوال مهمه ؟

سلام
راستش موضوع و مباحث مورد نظر شما در این قسمت بارها میان دوستان بحث و تبادل شده...پیشنهاد می کنم به این قسمت مراجعه کنید تا راحت تر جواب تان را بگیرید

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1664

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، foroogh.r ، kiana7822 ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,736 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,506 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,964 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی alireza 20 5,210 ۱۳۹۴-۵-۷، ۱۰:۰۷ عصر
آخرین ارسال: meysam rezaei
  مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهرسازی ایران وجهان-آرام ابراهیمی aram ebrahimi 2 1,274 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۷:۳۸ عصر
  مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهرسازی برنامه ریزی شهری -فرزانه جانکی پور-رتبه 64 کنکور farzaan 10 3,241 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۶:۴۸ عصر
آخرین ارسال: farzaan
  ورکشاپ زبان عمومی و تخصصی شهرسازی (شاه کلید موفقیت در کنکور) alireza 0 795 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۱:۱۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهر و شهرسازی - مهران عزتی - رتبه 16 کنکور 94 mehran_ezzati 7 2,461 ۱۳۹۴-۴-۸، ۱۰:۰۳ صبح
آخرین ارسال: mehran_ezzati
  خانه شهرسازان ایران:سمینار رایگان موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی در دو گرایش ط alireza 0 1,071 ۱۳۹۴-۴-۴، ۱۱:۴۱ عصر
  دکتری 95 kiana7822 7 3,252 ۱۳۹۴-۳-۱۴، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان