امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردرگمی و استرس در روزهای پایانی
سلام
طبق آماری که از کنکوری های امسال دارم اکثرا اعلام میکنند که سردرگم هستند و استرس دارند و نمی دونند در چه وضعیتی قرار دارند ضمنا امسال به نظر خودم درصدها پایین تر از سال گذشته خواهد بود چون احساس میکنم که افرادی که شدیدا در حال خواندن باشند خیلی کم هستند و یا نیستند.نظر شما چیه شما جزو کدام گروه هستید در کدام درس مشکل دارید فکر میکنید اون چیزی که انتظارش را داشتید برآورده شده؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۱۰-۴، ۰۸:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام
طبق آماری که از کنکوری های امسال دارم اکثرا اعلام میکنند که سردرگم هستند و استرس دارند و نمی دونند در چه وضعیتی قرار دارند ضمنا امسال به نظر خودم درصدها پایین تر از سال گذشته خواهد بود چون احساس میکنم که افرادی که شدیدا در حال خواندن باشند خیلی کم هستند و یا نیستند.نظر شما چیه شما جزو کدام گروه هستید در کدام درس مشکل دارید فکر میکنید اون چیزی که انتظارش را داشتید برآورده شده؟
مهندس به نظر من اینکه میگید افراد درحال شدید خواندن کمن ،برعکسه . یکی از دلایلش همین نبودن بچه ها و اعلام نکردن وضعیتشونه من که فک میکنم رقابت شدیده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
وضعيت داغون
انا التسليم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۱۰-۴، ۰۸:۵۶ عصر)elnaz.h نوشته است: وضعيت داغون
انا التسليم

چرا؟مشکل تون الان چی هست؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۰-۴، ۰۸:۵۴ عصر)barana نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۰-۴، ۰۸:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: سلام
مهندس به نظر من اینکه میگید افراد درحال شدید خواندن کمن ،برعکسه . یکی از دلایلش همین نبودن بچه ها و اعلام نکردن وضعیتشونه من که فک میکنم رقابت شدیده

الان اونهایی که خیلی هم میخونند نتایج خوبی ندارند چند نفر از اونها در آزمون شرکت کردند و وضعیت خیلی خوبی نداشتند!

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۰-۴، ۰۸:۵۹ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۰-۴، ۰۸:۵۶ عصر)elnaz.h نوشته است: وضعيت داغون
انا التسليم

چرا؟مشکل تون الان چی هست؟

مشكلم اينه كه سرعتم بايينه هنوز خيلي جيزا مونده نخوندم واونايي كه خوندم يادم رفته :(

پاسخ
manam ke daghoon- makhsoosan mabani va tarikh va zaban

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم مبانيم داغونه تازه فهميدم بايد كتاب مهدي زاده رو بخونم
ولي عجب كتابيه حيف دير فهميدم

پاسخ
انشاا این 40 45 روز باقی مونده دوستان بیشترین استفاده رو کنن تا بعد آزمون از نتایجشون راضی باشن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم اوضاع درسی داغونه ها اما نمیدونم چرا انقد خجسته هستم و استرسی ندارم..........خدا به داد من یکی برسه کلا متفاوت بقیه هستم من....
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش Sahab 0 16,177 ۱۳۹۶-۹-۱۶، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,475 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  مشاوره اخم ها را باز کنید ما در کنار شما هستیم-هر روز با شما تا کنکور -تعداد نامحدود alireza 1 1,665 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی لازم هست بدونیم شهرهایی صنعتی در چه سالهایی بوجود آمده اند مثل صنعتی کرمانشاه و... alireza 1 1,268 ۱۳۹۳-۸-۱، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان