امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مزیت تعداد اعتبار برای هر نام کاربری
سلام وقت بخیر
از دوست عزیزم آقای دهقان درخواست میکنم که مزیت اعتباری که کاربران دارند نیز توضیح دهند تا دیگر دوستان نیز از وجود آن مطلع شوند
به عنوان مثال وقتی اعتبار شخصی در سایت یک عدد خاصی است، چه مزیتی برای ایشان دارد؟؟
پیشنهاد می شود این امتیازها نظامند بوده و یا توضیح آن در قسمت عمومی داده شود تا دیگر دوستان من جمله بنده نیز از آن مطلع شویم
موفق و پیروز باشید
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۳-۱۰-۱، ۱۱:۳۲ عصر)moarrefy@gmail.com نوشته است: سلام وقت بخیر
از دوست عزیزم آقای دهقان درخواست میکنم که مزیت اعتباری که کاربران دارند نیز توضیح دهند تا دیگر دوستان نیز از وجود آن مطلع شوند
به عنوان مثال وقتی اعتبار شخصی در سایت یک عدد خاصی است، چه مزیتی برای ایشان دارد؟؟
پیشنهاد می شود این امتیازها نظامند بوده و یا توضیح آن در قسمت عمومی داده شود تا دیگر دوستان من جمله بنده نیز از آن مطلع شویم
موفق و پیروز باشید

سلام
در ایران شهرساز برای مدیریت اعتبار مهم است و اعتبار بالا نشان دهنده پاسخ گویی و ارسال موضوع های مفید می باشد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط amindatcom ، atelieahjam ، unit 1

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] آغاز ثبت نام تسهیلات سربازی برای دانش آموختگان برتر/1فروردین Brightness 0 1,144 ۱۳۹۳-۱۲-۲۴، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  استفاده از اسکنر لیزر 3 بعدی برای نقشهبرداری تخت جمشید، ایران sara0111 0 1,544 ۱۳۹۲-۸-۲۸، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  راه حلی برای ساکنین شهرهای بزرگ Ƒanos 0 1,733 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ƒanos
  برای اولین بار در جهان Sadeghpour 0 3,593 ۱۳۹۱-۵-۱۷، ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Sadeghpour
  براي ورود به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی شهرداری های کشور اینجا را كليك نمایید alireza 0 7,432 ۱۳۹۰-۶-۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تغيير نام ‌وزارت «امور ‌زيربنايي» به ‌«راه و شهرسازي‌» وزارت راه و شهرسازي؟ نظرتون چيه؟ Sadeghpour 4 2,792 ۱۳۹۰-۴-۱، ۱۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Sadeghpour
  زمستان سرد برای بازار مسكن alireza 0 1,704 ۱۳۹۰-۳-۱۵، ۰۸:۵۰ صبح
  اکسین برای آزمون دانشگاه آزاد 1390 (خبر داغ) alireza 0 1,890 ۱۳۹۰-۱-۳۱، ۰۷:۱۵ عصر
  تعاریف و مفاهیم کاربری های شهری و تعیین سرانه آنها reza1366 0 8,619 ۱۳۸۹-۱۲-۱۱، ۰۸:۲۶ عصر
آخرین ارسال: reza1366

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان