امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان برای تکنیک برداشت محیطی فیلیپ تیل یه سری منابع میخواستم
درخواست یک عضو:
با سلام و خسته نباشید من دانشجوی ارشد طراحی شهری هستم و برای تکنیک برداشت محیطی فیلیپ تیل یه سری منابع میخواستم و میخوام که بهم کمک کنید و بهم راهنمایی کنید که من کتاب فیلیپ تیل که لاتین هست رو از کجا می تونم پیدا کنم اسمشم هست

:People,paths and purposes Notations for a Participatory Envirotecture 1996. Philip theil

واقعا خیلی به سرعت به کمکتون احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنید مرسی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
یعنی واقعا کسی نیست جواب منو بده؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر)AliReza نوشته است: درخواست یک عضو:
    با سلام و خسته نباشید من دانشجوی ارشد طراحی شهری هستم و برای تکنیک برداشت محیطی فیلیپ تیل یه سری منابع میخواستم و میخوام که بهم کمک کنید و بهم راهنمایی کنید که من کتاب فیلیپ تیل که لاتین هست رو از کجا می تونم پیدا کنم اسمشم هست

:People,paths and purposes Notations for a Participatory Envirotecture 1996. Philip theil

واقعا خیلی به سرعت به کمکتون احتیاج دارم ممنون میشم کمکم کنید مرسی

سلام دوست عزیز
    شاید واقعا کسی در این مورد مثل من چیزی نمیدونه
    من تنها کاری که از دستم برمیومد: اینکه تو فهرست کتابای لاتین کتابخونه حرم رو نگاه کردم؛ متاسفانه این کتاب رو نداره.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    البته ...
    اگه منظورت از برداشت محیطی: برداشت رفتار آدمها توی محیط باشه،
    کتاب ویلیام وایت "زندگی اجتماعی در فضاهای شهری کوچک"
    و کتاب دکتر بحرینی "تحلیل فضاهای شهری"
    کتاب جان لنگ و راپاپورت
    احتالا بتونه کمک باشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,512 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,025 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: mahdisi60
      میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,630 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,118 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,558 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,692 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      کسی با تکنیک دیمتل (DEMATEL) آشنایی داره؟؟؟ sajad ojaghi 1 1,558 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۰۱:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      پایان نامه برای ساختار فضایی محله پایدار alireza 2 2,747 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۱۲:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      درخواست رایگان چند عکس از پرسپکتیو خارجی یه ویلای یک طبقه که قبلا در 3d کشیده شده برام بذارید alireza 1 1,468 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۹:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      مشاوره راستش میخام یه نماز خونه طراحی کنم به نظرشما یه هشت ضلعی این حسو میده alireza 1 1,462 ۱۳۹۳-۸-۶، ۰۸:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان