امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می
(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۲:۱۶ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۱۰:۲۴ صبح)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۵۲ عصر)elnaz.h نوشته است: امسال پردیس کیمیا فکر واسه مدل و فنون جزوه های جدید تهیه کردن که کلاساش مشهد و تهران برگزار میشه و مهندس دهقان لطف کردن واسه اعضا 10 درصد هم تخفیف گذاشتن
اگر تونستید حتما  شرکت کنید مهندس ابراهیم خانی کلاسش فوق فوق العاده است.

این جزوه ای که فرمودین تو کلاس ارایه میشه؟ یا اگه کلاسم نریم میشه تهیش کرد؟

سلام با موسسه برای فروش در سایت مکاتبه میکنم

ممنون آقای دهقان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۱۲:۰۴ صبح)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۲:۱۶ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۳، ۱۰:۲۴ صبح)homayoon.d نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۵۲ عصر)elnaz.h نوشته است: امسال پردیس کیمیا فکر واسه مدل و فنون جزوه های جدید تهیه کردن که کلاساش مشهد و تهران برگزار میشه و مهندس دهقان لطف کردن واسه اعضا 10 درصد هم تخفیف گذاشتن
اگر تونستید حتما  شرکت کنید مهندس ابراهیم خانی کلاسش فوق فوق العاده است.

این جزوه ای که فرمودین تو کلاس ارایه میشه؟ یا اگه کلاسم نریم میشه تهیش کرد؟

سلام با موسسه برای فروش در سایت مکاتبه میکنم

ممنون آقای دهقان
پس هرچه زودتر مارو. خوشحال کنیدممنون
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
خیلی خوبه اگه همچین اتفاقی بیفته و جزوه به دستمون برسه ولی اگرهم نرسید نباید نگران باشیم چون اصلا مشخص نیس که امسال سوالات چطور باشه و از چی سوال بدن همون جزوه و کتابای خودتونو بخونید و توکلتون به خدا باشه چون بعضی چیزا از دست ما خارجه من پارسال فقط 4فصل آمار خونده بودم و امیدی نداشتم که بیشتر از 30% جواب بدم ولی وقتی رفتم سر جلسه دیدم کلا سبک سوالا عوض شده و چیزای دیگه دادن که من تونستم خیلی بیشتر از حد انتظارم جواب بدم و درصدم حدود 44 شد!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط amindatcom ، Brightness
(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۱۱:۵۹ صبح)hero نوشته است: خیلی خوبه اگه همچین اتفاقی بیفته و جزوه به دستمون برسه ولی اگرهم نرسید نباید نگران باشیم چون اصلا مشخص نیس که امسال سوالات چطور باشه و از چی سوال بدن همون جزوه و کتابای خودتونو بخونید و توکلتون به خدا باشه چون بعضی چیزا از دست ما خارجه من پارسال فقط 4فصل آمار خونده بودم و امیدی نداشتم که بیشتر از 30% جواب بدم ولی وقتی رفتم سر جلسه دیدم کلا سبک سوالا عوض شده و چیزای دیگه دادن که من تونستم خیلی بیشتر از حد انتظارم جواب بدم و درصدم حدود 44 شد!

درود مهندس 
ممکنه بدونم سال گذشته ، از چه منبع دیگه ای برای طرح پرسش های آمار استفاده کرده بودند؟! و اگر بفرمائید شما با تسلط روی چه مباحثی تونستید پاسخ بدین سپاسگزار میشم.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط hero
(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۵:۴۶ عصر)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۱۱:۵۹ صبح)hero نوشته است: خیلی خوبه اگه همچین اتفاقی بیفته و جزوه به دستمون برسه ولی اگرهم نرسید نباید نگران باشیم چون اصلا مشخص نیس که امسال سوالات چطور باشه و از چی سوال بدن همون جزوه و کتابای خودتونو بخونید و توکلتون به خدا باشه چون بعضی چیزا از دست ما خارجه من پارسال فقط 4فصل آمار خونده بودم و امیدی نداشتم که بیشتر از 30% جواب بدم ولی وقتی رفتم سر جلسه دیدم کلا سبک سوالا عوض شده و چیزای دیگه دادن که من تونستم خیلی بیشتر از حد انتظارم جواب بدم و درصدم حدود 44 شد!

درود مهندس 
ممکنه بدونم سال گذشته ، از چه منبع دیگه ای برای طرح پرسش های آمار استفاده کرده بودند؟! و اگر بفرمائید شما با تسلط روی چه مباحثی تونستید پاسخ بدین سپاسگزار میشم.
خواهش میکنم خنسا جان پارسال تا جاییکه یادمه سوال راجب به ماتریس های سازگاری و ظرفیت اینا داده بودن با چنتا سوال روش تحقیق و چنتا سوال مدل و بقیشم آمار بود ماتریس هارو که قبلا از خلاصه مباحث خونده پارسه خونده بودم و روش تحقیقم برای پایان نامم از کتاب روش تحقیق ( مقدمه ای بر روش تحقیق اقای حافظ نیا) استفاده کرده بودم مطالبش یادم مونده بود بنظرم بعضی فصلاش منبع خوبیه برای اونایی که میخان امسال روش تحقیق بخونن برای مدلم یکی دو فصل از کتاب مدل حکمت نیا و موسوی خونده بودم....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,223 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,949 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,401 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,536 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,331 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,117 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,013 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 2,001 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان