امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پاورپوینت زیبایی های زندگی اجتماعی در بوشهر (داستان من، همسایه ام و آن غریبه)
دانلود پاورپوینت زیبایی های زندگی اجتماعی در بوشهر (داستان من، همسایه ام و آن غریبه)

تعداد اسلاید: 17
حجم فایل: 6.16 MB

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   زیبایی های زندگی اجتماعی در بوشهر.rar (اندازه: 6.16 MB / تعداد دفعات دریافت: 268)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله دانلود 8 مقال خوب با موضوع گردشگری file 0 1,891 ۱۳۹۴-۱۲-۳، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: file
  مقاله کیفیت‌های مؤثر بر گردشگریِ شهری-ارزیابی کیفیت‌های مؤثر بر گردشگریِ شهری در خیابان شری khansa 0 1,506 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مقاله چالش هاي كليدي توسعه جهانگردي نوين در دوران تحول اقتصادي Brightness 0 1,413 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۰۷:۳۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  مقاله شناخت امکانات و محدودیتهای استان قزوین در راستای نیل به توسعه پایدار گردشگری؛ارائه را Brightness 0 1,903 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۱۰:۵۰ صبح
  تور مجازی از پارک های ملل - روشن - قائم - سعدی - دامادی - جهانپيما شهر ساری atelieahjam 0 1,543 ۱۳۹۳-۱۱-۶، ۰۸:۰۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود پاورپوینت تهران قدیم (مجموعه تصاویر) atelieahjam 0 2,218 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۲:۲۹ عصر
  مقاله كاربرد تصميم سازي چند معياره فرايند تحليل سلسله مراتبي در برنامهريزي گردشگري عشايري ن Brightness 0 1,211 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۱:۱۱ عصر
  گردشگری مجازی در تهران قدیم atelieahjam 0 2,143 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۶:۰۶ عصر
  بازشناسی قابلیت های روستای یوش مازندران در جهت توسعه ی گردشگری با نگاهبر شاخصه های بو khansa 0 1,372 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۶:۱۸ صبح
آخرین ارسال: khansa
  مقاله تاثیر گردشگری شهری برشکل گیری عناصر فضایی در شیراز محمد یگانه 0 1,472 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۱۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان