امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر
شرایط ثبت نام دوره های نکته و تست و کارگاه های آموزشی در تهران و مشهد-پردیس کیمیافکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط raoof ، line18
خیلی عالی است
دست گلتون درد نکنه
من حتما شرکت خواهم کرد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۱:۲۵ عصر)line18 نوشته است: خیلی عالی است
    دست گلتون درد نکنه
    من حتما شرکت خواهم کرد.

فرصت خوبی است
    شماره دفتر را برایتان پیامک کردم.

پاسخ
    طبق خبری که بدستم رسیده فقط 25 نفر ظرفیت کلاس ها می باشد.

پاسخ
    همیشه امکانات برای عده خاصی هست... فقط تهران و مشهد.... جبر جغرافیایی  :)
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
    [تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف-ثبت نام -دوره نکته و تست ویژه آزمون ارشد برنامه ریزی 94-24 دی و 1-3 بهمن-تهران

[تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف-پیش ثبت نام-دوره نکته وتست ویژه آزمون ارشد طراحی شهری94-24-26 دی و2-3 بهمن-تهران
    [تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف-ثبت نام-دوره نکته وتست ویژه آزمون ارشد برنامه ریزی-24-26 دی و1-3 بهمن-مشهد
    [تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف- پیش ثبت نام-دوره نکته وتست ویژه آزمون کارشناسی ارشد94-طراحی شهری-مشهد
    [تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف-ثبت نام-کارگاه های دوره دکتری وکارشناسی ارشد شهرسازی-17-19دی ماه-تهران

پاسخ
    داوطلبین کارگاه ها در تهران برگزار می شود که به اشتباه مشهد درج شده بود.
    [تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف-ثبت نام-کارگاه های دوره دکتری وکارشناسی ارشد شهرسازی-17-19دی ماه-تهران

پاسخ
    شروع کلاس ها از این هفته می باشد.
    اعضایی که فرم پیش ثبت نام برای تخفیف را پر کرده بودند سریعتر مبلغی را به حساب موسسه واریز و به شماره 09120592515 پیام ارسال کنند تا 10 درصد اعمال شود.

پاسخ
    up....

پاسخ
    کلاس فنون به مدت 20 ساعت فردا ساعت 9 شروع می شود برای ثبت نام در لحظه های آخر با دفتر موسسه تماس بگیرید.
    همچنین کلاس مبانی نظری و تحلیل فضاهای معماری و شهرسازی به مدت 20 ساعت فردا ساعت 9 شروع می شود برای ثبت نام در لحظه های آخر با دفتر موسسه تماس بگیرید.
    هر دو کلاس از ساعت 9 تا 19 می باشد و طی دو روز برگزار خواهد شد.
    زمان برگزاری:
    پنج شنبه 25 و جمعه 26 دی ماه 93

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول کنکورارشد طراحی شهری94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری alireza 90 57,815 ۱۳۹۵-۲-۳۱، ۱۲:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: zahra _1992
      خبر ویژه پکیج ویژه مرحله اول برنامه ریزی شهری 94-تضمین قبولی شما در کنکور سراسری alireza 58 47,686 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۳:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: sajjad.fallah
      فرم تخفیف برنامه دوره آمادگی آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی و طراحی شهری تهران alireza 3 2,398 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خبر ویژه خرید بانک تست با تخفیف 30 درصدی ایران شهرساز در 10 روز منتهی به کنکور 94 ارشد ودکترا alireza 0 126,497 ۱۳۹۳-۱۱-۴، ۱۰:۳۹ عصر
      برنامه ریزی راهبردی توسعه شهری وکتاب اصلاح نظام مدیریت و توسعه درایران-پردیس کیمیافکر alireza 8 8,708 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۰۷:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: tehrani
      هدیه های ایران شهرساز در این روزهای حساس-کنکور 94-برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 2 5,067 ۱۳۹۳-۱۰-۲۲، ۱۲:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: amindatcom
      هدیه 8-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش اول-تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 7,853 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۵۳ عصر
      هدیه 7-تاریخ شهر و شهرنشینی در اروپا-بخش دوم -تالیف دکتر پاکزاد alireza 0 4,500 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۴۸ عصر
      تست های کتاب هویت شهر با پاسخ تشریحی-ایران شهرساز-هدیه alireza 2 4,871 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۰۷ عصر
      150 تست با جواب تشریحی سیر اندیشه ها و تاریخ شهر و شهرسازی با پاسخ تشریحی alireza 2 15,288 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۱:۰۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان