امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمورد سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری منبعی هست؟
سوال یک داوطلب دکتری:
درمورد سوالات استعداد تحصیلی آزمون دکتری منبعی هست؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye
سلام بله هادی مسیح خواه دوتا کتاب در این زمینه دارن که یکیش بیشتر توضیحی و اون یکی هم تست هست اکثرا همینارو میخونن
مدرسان شریف هم یه کتاب استعداد تحصیلی تهیه کرده ولی نمیدونم چطوریه
اگه دوستان منابع بهتری رو میشناسن معرفی کنن که بیشتر آشنا بشیم
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، Brightness ، tehrani
کتاب استعداد تحصیلی ماهان هم بد نیست اما بیشتر سعی کنید کتاب اصلی بخونید .کتاب مسیح خواه که دوستمونم اشاره کردند.کتاب خوبیه
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، tehrani
سلام
دو تا مطلب خوب در مورد درس استعداد تحصیلی دکتری در سایت قرار دادم که حتما مطالعه کنید. برای درس استعداد تحصیلی دکتری مطالعه سوالات آزمون دکتری خیلی مهمه که در این لینک ها پاسخ تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری رایگان موجود هستش و می تونین دانلود کنین:

دانلود رایگان پاسخ های تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری
چگونه برای استعداد تحصیلی دکتری 94 آماده شویم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود سوالات دکتری سراسری رشته شهرسازي 96 (برنامه ریزی و طراحی و مدیریت) alireza 0 1,053 ۱۳۹۵-۱۲-۷، ۱۰:۱۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود سوالات دکتری سراسری با پاسخنامه رشته شهرسازي 95 (برنامه ریزی و طراحی و مدیریت) alireza 0 688 ۱۳۹۵-۹-۱۷، ۱۲:۵۹ صبح
  دانلود سوالات دکتری سراسری با پاسخنامه رشته شهرسازي 94 (برنامه ریزی و طراحی و مدیریت) alireza 0 594 ۱۳۹۵-۹-۱۷، ۱۲:۵۹ صبح
  دانلود سوالات دکتری سراسری با پاسخنامه رشته شهرسازي 93 (برنامه ریزی و طراحی و مدیریت) alireza 0 620 ۱۳۹۵-۹-۱۷، ۱۲:۵۸ صبح
  دانلود سوالات كليه رشته هاي امتحانی گروه آزمایشی هنر دکتری تخصصی 95 MHAKBARI 0 1,028 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  دانلود سوالات دکتری تخصصی 95 رشته معماری شهرسازی و ... (سازمان سنجش) MHAKBARI 3 1,701 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۱۳ صبح
  ظرفیت های دکتری 94 zxc 2 1,796 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۱:۱۴ صبح
آخرین ارسال: afiye
  چگونه برای آزمون استعداد تحصیلی دکتری 94 آماده شویم؟ asal94 5 2,637 ۱۳۹۴-۳-۲۰، ۱۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: URBAN 98
  دانلود سوالات دکتری تخصصی معماری 94 MHAKBARI 1 1,931 ۱۳۹۳-۱۲-۲۵، ۱۰:۳۶ عصر
  كليد اوليه سوالات دکتری رشته شهرسازی سال 1394 haydariyan 1 2,023 ۱۳۹۳-۱۲-۲۵، ۰۹:۲۴ عصر
آخرین ارسال: lofra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان