امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره کنکور دکترا
سلام دوستان.اول از همه ببخشید اینجا سوال میپرسم هرچی گشتم جایی برای سوال و راهنمایی در مورد دکترا ندیدم.
من ترم 1 ارشد برنامه ریزی منطقه ای دارم میخونم.قصد ادامه تحصیل دارم برای مقطع دکترا اینه که از الان میخوام شروع کنم اصولی پیش برم.ممنون میشم کلا راهنماییم کنید بگید باید چیکار کنم.دارم ازاد علوم تحقیقات میخونم .برای اینکه سراسری قبول شم چه کار باید بکنم؟امکانش هست اصلا؟و خلاصه هر راهنمایی و هر اطلاعاتی که در این زمینه فکر میکنید لازمه بدونم ممنون میشم برام بگید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز
به نظرم کار خیلی خوبی میکنید که از همین ترم اول به فکر هستید چون ترمای آخر انقد کارپایان نامه و ...آدمو درگیر میکنه که کمترین فرصت واسه مطالعه میمونه.من واقعیتش نمیدونم واسه دکتری سراسری چقدر مدرک دانشگاه آزاد مورد قبول ولی مطمئنم که تو این دنیا چیز غیر ممکنی وجود نداره مطمئنا اگه با همین پشتکار پیش برید رتبه خوبی میارید البته اینو هم بگم که تواین مدتی که وقت دارید حتما به فکر رزومه باشید مدرک زبان ،مقاله و ... چون رزومه تو قبول شدن دکتری خیلی مهم
خوشبختانه ما اینجا کارگروه دکتری تشکیل دادیم هنوز نوپاست و زیاد اوج نگرفته ولی باز جای امیدو مطمئنا روز به روز بهتر میشه شما میتونید با کتابایی که اینجا در اولویت قرار میگیرن شروع کنید و کمی آهسته تر ازکار گروه پیش برید چون الان نزدیک آزمون دکتری و مثلا ما 3تا کتاب رو واسه مطالعه دوهفته ای قرار دادیم شما میتونید این تایم رو طولانی تر کنید چون بالطبع فرصت بیشتری دارید ولی حتما درکنار مطالعتون نت برداری و مانند اینارو داشته باشید که بهتر و منسجمتر پیش برید
با آرزوی موفقیت برای شما
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، sara.k
ممنون از راهنماییتون.ممنون میشم لینک این کارگروهها رو برام بذارید و اینکه درمورد گرایشها هم توضیح بدید که چطور هست هیچ اطلاعی درمورد دکتری من ندارم .باید برای دکترا تو همین رشته خودم ادامه بدم ایا؟و اینکه من شاغلم راستش خیلی وقتم کمه یعنی به درسهای ترمم هم به سختی میرسم به نظرتون با این شرایط میشه برای دکترا اقدام کرد یا واقعا یه وقتی رو باید کاملا خالی کنم؟

پاسخ
خواهش میکنم
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=24214
تو مقطع دکتری گرایش دیگه مطرح نیست و همه یکی میشن چه طراحیا و چه برنامه ریزیا ولی فکر کنم دانشگاه شهید بهشتی گرایشارو جدا میکنه البته مطمئن نیستم
خوب اگه بخواید رشته شهرسازی رو ادامه بدید مسلما باید رشته خودتونو ادامه بدید
مطمئنا اگه برنامه ریزی شده پیش برید حتما میرسید گرچه وقت آزادتون کم ولی چون فاصله تا کنکورتون زیاد با آرامش بیشتری و منسجمتر میتونید مطالعه کنید
رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.k ، .Utopia
ممنون از راهنماییهاتون :)

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال اسکیس کنکور دکترا آزاد رشته شهرسازی 1391 godonly. 5 3,614 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  هر روز یک سوال کنکور دکتری شهرسازی دانشگاه آزاد پکیج saeed nasiri majd 26 9,232 ۱۳۹۳-۶-۲۷، ۱۰:۴۷ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  بررسی جزوه کلاسی تاریخ جهان(کنکور دکتری دانشگاه آزاد) saeed nasiri majd 6 3,343 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۱۲:۰۳ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  هر روز یک سوال کنکور دکتری شهرسازی دانشگاه آزاد saeed nasiri majd 1 1,190 ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۱:۲۳ عصر
  هر روز یک سوال کنکور دکتری شهرسازی دانشگاه آزاد سوال6 saeed nasiri majd 1 1,620 ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۱:۲۰ عصر
  هر روز یک سوال کنکور دکتری شهرسازی دانشگاه آزاد سوال5 saeed nasiri majd 1 1,543 ۱۳۹۳-۶-۱۹، ۱۱:۱۸ عصر
  هر روز یک سوال کنکور دکتری شهرسازی دانشگاه آزاد saeed nasiri majd 2 1,294 ۱۳۹۳-۶-۱۸، ۰۹:۵۲ عصر
  هر روز یک سوال کنکور دکتری شهرسازی دانشگاه آزاد saeed nasiri majd 2 1,463 ۱۳۹۳-۶-۱۸، ۰۹:۵۰ عصر
  هر روز یک سوال کنکور دکتری شهرسازی دانشگاه آزاد saeed nasiri majd 2 1,703 ۱۳۹۳-۶-۱۸، ۰۹:۴۹ عصر
  لغات زبان کنکور دکترای 92 maravia 1 1,397 ۱۳۹۳-۴-۱۲، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: phd.jozveh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان