امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره اشکالی نداره الان به مدت 9روز کتابارو بزارم کنار و پکیج رو بخونم . که بفهمم در کل میخ
سوال یک داوطلب:
منظور از پکیج در متن ارسالی پکیج ویژه مرحله اول طراحی شهری ایران شهرساز می باشد

06:17 fffffff.nnnnn سوالم اینه اشکالی نداره الان به مدت 9روز کتابارو بزارم کنار و پکیج رو بخونم . که بفهمم در کل میخام چی بخونم بعد از 9روز که پکیج رو خوندم . برم سراغ کتابای اصلی ؟؟

06:18 fffffff.nnnnn من کتابارو میخونم ولی حس میکنم چیزی متوجه نمیشم
06:19 fffffff.nnnnn جزوه ها راحتر مسایل رو گفتن
06:19 fffffff.nnnnn مثلا برای شار تا شهر واقعا خلاصش که توی پکیج هست . قابل مفهوم تر از خود کتاب
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,535 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,010 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
Exclamation هشدار در مورد پردیس 2 شهید بهشتی godonly. 1 2,280 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۳۶ صبح
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,544 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,129 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,401 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
  سمینار معرفی منابع و ارایه ی برنامه ی فاز اول مطالعاتی ارشد به صورت رایگان alireza 0 1,090 ۱۳۹۴-۴-۱۱، ۰۳:۱۹ عصر
  در گروه کنکوری های ایران شهرساز به ساده ترین روش عضو شوید alireza 0 816 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۵۸ عصر
  ورکشاپ زبان عمومی و تخصصی شهرسازی (شاه کلید موفقیت در کنکور) alireza 0 792 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۱:۱۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان