امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان همکاری برای دریافت یک پایان نامه دانشگاه تربیت مدرس با هزینه
سلام
یکی از اعضا از مالزی شدیدا به یک پایان نامه ای که مربوط به دانشگاه تربیت مدرس هست نیاز دارد و مبلغی را هم برای دریافت پایان نامه واریز می کند از دانشجویانی که دسترسی به این دانشگاه را دارند تقاضای همکاری می کنیم.
لطفا پیام خصوصی دهید یا ((همکاری پایان نامه تربیت مدرس)) را به شماره 09120592515 ارسال کنید تا تماس بگیرم یا عنوان پایان نامه را ارسال کنم.
شما عکس بگیرید از صفحات پایان نامه و ارسال کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط نجران
(۱۳۹۳-۹-۶، ۰۱:۱۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام
یکی از اعضا از مالزی شدیدا به یک پایان نامه ای که مربوط به دانشگاه تربیت مدرس هست نیاز دارد و مبلغی را هم برای دریافت پایان نامه واریز می کند از دانشجویانی که دسترسی به این دانشگاه را دارند تقاضای همکاری می کنیم.
لطفا پیام خصوصی دهید یا کلمه((همکاری پایان نامه تربیت مدرس)) را به شماره 09120592515 ارسال کنید تا تماس بگیرم یا عنوان پایان نامه را ارسال کنم.

سلام
فکر نکنم اجازه عکس گرفتن از پایان نامه رو بدن
من خودم یه قسمتایی از یه پایان نامه تو تربیت مدرس رو میخواستم به یکی از بچه های انجمن زحمت دادم
بنده خدا مجبور شده بودن بنویسنش
البته این قانون اکثر دانشگاه هاست

آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۳-۹-۶، ۰۱:۲۱ عصر)haydariyan نوشته است:
لطفا پیام خصوصی دهید یا کلمه((همکاری پایان نامه تربیت مدرس)) را به شماره 09120592515 ارسال کنید تا تماس بگیرم یا عنوان پایان نامه را ارسال کنم.

سلام
من خودم یه قسمتایی از یه پایان نامه تو تربیت مدرس رو میخواستم به یکی از بچه های انجمن زحمت دادم

یک پایان نامه ای که عکس گرفته شده بود از دانشگاه فکر کنم علوم و تحقیقات یکی از اعضا ایمیل کرده بود
پس با این حساب امکانش نیست!

پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۶، ۰۱:۳۵ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۶، ۰۱:۲۱ عصر)haydariyan نوشته است:

سلام

یک پایان نامه ای که عکس گرفته شده بود از دانشگاه فکر کنم علوم و تحقیقات یکی از اعضا ایمیل کرده بود
پس با این حساب امکانش نیست!

تا جایی که من خبر دارم نمیذارن تو دانشگاه ماهم این قانون هست
حالا انشاالله که بشه
اسم پایان نامه رو  بذارید شاید بچه ها پی دی افشو داشته باشن

پاسخ
سلام...از اعضا و دانشجویان می تونند به کتابخانه دانشگاه مراجعه کنن و با ارائه کارت دانشجویی ارشد (فقط ارشد و دکتری) می تونن 30 صفحه از پایان نامه مورد نظرشون رو بخوان براشون کپی بگیرن یا به صورت فایل در اختیارشون قرار بدن که قیمت هر صفحه هزار تومان بود.....این چیزی که دارم میگم تا سال قبل انجام می شد و جز کارای عادی بود ....روز حضور هم برای مراجعه کنندگان دانشگاههای دیگه دوشنبه و سه شنبه بود .
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
با تشکر از یکی از اعضا که اعلام همکاری نمودند و امیدواریم به این دوست مان در خارج از کشور بتوانیم کمکی کنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
تشکر از دوست دیگری که تماس گرفتند و پیگیر حل مشکل دوستمان هستند
طبق گفته یکی از دانشجویان دانشگاه با امضای استاد راهنما تا 3 پایان نامه کامل می دهند

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
دوستانی که پیگیر هستند چیکار کردند؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پایان نامه امنیت شهری غفوریان 7 5,234 ۱۳۹۶-۶-۲۱، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: yashar.k
  کمک برای پایان نامه alirezapst 0 1,267 ۱۳۹۵-۱-۲۱، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: alirezapst
  درخواست غیر رایگان درخواست فوری از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز godonly. 1 1,288 ۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۳:۲۶ صبح
آخرین ارسال: sajjad.fallah
  به یگ عدد نمونه پایان نامه برای ورودی شهر و تاثیرش رو ادراک ذهنی مسافران نیازمندیم king_of_black 4 3,263 ۱۳۹۴-۱۰-۱۹، ۰۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: altek
  درخواست رایگان انتخاب موضوع پایان نامه FaTyJo0oN 14 7,175 ۱۳۹۴-۷-۱۸، ۰۷:۴۳ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  پایان نامه دستیابی به اصول عابر مداری در طراحی یک محور شهری در بستر توسعه پایدار alireza 0 1,786 ۱۳۹۴-۵-۲۶، ۰۳:۳۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایان نامه ساماندهی کالبدی فضایی بافت فرسوده alireza 0 2,117 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۴۲ عصر
Rainbow کمک برای پایان نامه rizemize_ph 3 2,379 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: pitzagosht
  پایان نامه ای با عنوان حمل ونقل پایدار با تاکید بر دوچرخه alireza 0 1,077 ۱۳۹۴-۳-۹، ۱۰:۴۲ صبح
  پایان نامه در مورد نقش gis در کاهش مصرف آب alireza 0 1,326 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۶:۵۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان