امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره کتاب سبک شناسی رو باید بخونیم ؟؟مهمه؟؟آیا
سوال یک داوطلب در لاین:
سلام . کتاب سبک شناسی رو باید بخونیم ؟؟مهمه؟؟آیا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI
(۱۳۹۳-۸-۳۰، ۰۷:۱۸ عصر)AliReza نوشته است: سوال یک داوطلب در لاین:
سلام . کتاب سبک شناسی رو باید بخونیم ؟؟مهمه؟؟آیا
بله از مهم ترین و اصلی ترین منابع کنکور ارشد معماری - کتاب سبک شناسی پیر نیا هستش.

دانلود خلاصه و مطالب اصلی کتاب 

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,405 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,541 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,119 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 2,003 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  طراحی شهری پردیس علم و صنعت قبول شدم آیا ارزش رفتن داره؟ alireza 2 1,549 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۰:۱۴ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,546 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  من اسکیسم بد نیس (متوسط رو به بالا ) با تمرین میتونم با رتبه ناپلئونی 731 امیدوار به قبولی باشم؟ (دوره های غیر روزانه) mahsa j 1 901 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر
  با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه alireza 5 2,833 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: واژه
  چجوری میتونم دفترچه B طراحی شهری 94 رو دانلود کنم؟ هرجا میرم فقط دفترچه A رو که سازم alireza 0 1,757 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۴۰ صبح
  با رتبه حدود 250 با اسکیس چند درصد میش تههران رو اوورد؟؟؟ یا دانشگاه های دولتی؟؟؟ alireza 7 2,339 ۱۳۹۳-۱۲-۴، ۱۱:۵۲ صبح
آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان