امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره من رشته م شهرسازی بوده کارشناسی حالا ارشدبرنامه ریزی شرکت کردم ،کتابای پارسه و تستای
سوال یک عضو در لاین:
09:05 M...... من رشته م شهرسازی بوده کارشناسی حالا ارشدبرنامه ریزی شرکت کردم ،کتابای پارسه و تستای سالای قبل استفاده میکنم،خاستم یه راهنمایی کنید که چکارکنم روزانه قبول شم

09:05 M...... معدلم 17.93
09:05 M...... کلن روزانه چقد طرفیتشه
09:06 M...... ممنون میشم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بنظر من شما اول بشین خوب سوالای سالهای قبل رو نگاه کن ببین سوالها چطور بوده بعدش چند کتاب اصلی رو مشخص کن بشین اونهارو بخون و خلاصه برداری کن بعد مرحله آخر بشین خلاصه هاییو که نوشتی با کتابای خلاصه مباحثی که تهیه کردی بخون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 9123533029 ، نجران ، Brightness ، haydariyan
سلام دوست عزیز درست میگن. من خودم که قبول شدم توصیه میکنم اول بشین کتاب انتشارات عصرکنکاش روخوب بخون ببین چه سوالاتی از چه کتابایی اومده بعد با توجه به زمان باقی مانده واینکه کتابای اصلی روباید چندباربخونی بشین کتابایی که سوالات زیادی درکنکوراومده مخصوصا سالهای گذشته روبرای خودت اولویت بندی کن. وحتما خلاصه برداری کنی ازنکات عصرکنکاش وچندباربخونی
موفق باشی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، hero ، barana ، نجران

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,652 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,945 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,442 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58
      من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
      مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,010 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: Yahgmur
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,531 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,945 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان