امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسامی شهرهای جدید به تفکیک شهرهای مادر
اسامی شهرهای جدید به تفکیک شهرهای مادر

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   www.iranshahrsaz.comشهرهای -جدید.pdf (اندازه: 128.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 134)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط homayoon.d ، alireza ، oyster ، Brightness ، a.rahmani? ، فاطمه زهرا ، nilooad
مطالعه این مطلب رو کاملا توصیه می کنم
چون در سالهای اخیر مورد توجه مولفان بوده

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,536 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  سمینار معرفی منابع و ارایه ی برنامه ی فاز اول مطالعاتی ارشد به صورت رایگان alireza 0 1,090 ۱۳۹۴-۴-۱۱، ۰۳:۱۹ عصر
  در گروه کنکوری های ایران شهرساز به ساده ترین روش عضو شوید alireza 0 817 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۵۸ عصر
  اطلاعیه شماره 1 مشاوره ایران شهرساز به کنکوری های ارشد 95 alireza 1 716 ۱۳۹۴-۴-۷، ۰۴:۳۸ عصر
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,241 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23
  من اسکیسم بد نیس (متوسط رو به بالا ) با تمرین میتونم با رتبه ناپلئونی 731 امیدوار به قبولی باشم؟ (دوره های غیر روزانه) mahsa j 1 901 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر
  به نطرتون با این رتبه ارزش این رو داره که بخوام هزینه کنم و توی کلاسای اسکیس شرکت کن alireza 6 1,843 ۱۳۹۳-۱۲-۴، ۱۱:۴۷ صبح
آخرین ارسال: ویسوگ
  کتاب های جدید اقای بحرینی و قبادیان برای کنکور طراحی شهری 94 alireza 8 4,424 ۱۳۹۳-۱۱-۴، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  مشاوره برای آمار به جز کتاب طورانی و کاربرد مدل چی میخونن ؟ منظورم برای روش تحقیقه ممنون می alireza 14 6,748 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: hero

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان