ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟
آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟

آیا می دانید اعضای فعال چند ساعت از روز در سایت حضور دارند؟
آیا می دانید اعضای فعال صادقانه پاسخگوی سایر اعضا بوده اند و خواهند بود؟
آیا می دانید اعضای فعال تا بحال پاسخگوی چندنفر از کاربران از طریق چت روم پایین صفحه سایت و از طریق مکاتبات پیام خصوصی بوده اند؟
آیا می دانید اعضای فعال علاوه بر جستجو در سایت در خارج از سایت نیز برای پاسخگویی به درخواست های کاربران جستجو می کنند؟
آیا می دانید اعضای فعال از هیچ منبعی تغذیه مالی و حمایت نمی شوند و دائما هم در تلاشند تا به بهترین شکل در خدمت دیگران باشند؟
آیا می دانید اعضای فعال انتظاری برای تشکر ندارند و در عوض با بی احترامی هم روبرو می شوند؟
آیا می دانید دانلود کنندگان پس از هر دانلودی از سایت دکمه سپاس را نمی فشارند؟
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Brightness ، alireza ، raoof ، oyster ، amindatcom ، شاسان ، Mehran90 ، unit 1
2
RE: آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟
(1393-8-20، 10:54 عصر)atelieahjam نوشته است: آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟

آیا می دانید اعضای فعال تا بحال پاسخگوی چندنفر از کاربران از طریق چت روم پایین صفحه سایت و از طریق مکاتبات پیام خصوصی بوده اند؟
آیا می دانید اعضای فعال علاوه بر جستجو در سایت در خارج از سایت نیز برای پاسخگویی به درخواست های کاربران جستجو می کنند؟
همیشه سعی ما بر این هست که به درخواست های دوستان حتما پاسخ داده بشه. از همه ی دوستان خوبمون که در تاپیک ها دوستانشون رو راهنمایی میکنند هم تشکر فراوان داریم. امیدوارم بتونیم همراهان خوبی برای هم باشیم. 
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
 سپاس شده توسط: alireza ، amindatcom ، atelieahjam ، haydariyan ، Mehran90 ، mihanazma
3
مطلب جالبی بود .خیلی خوشم اومد مرسی
آخرین ارسال های من :

- - - - -
- - - - - -
 سپاس شده توسط: Brightness ، atelieahjam ، azita30 ، saba30 ، liliarastoo
4
ممنون مهندس shukuh، لازم بود این تاپیک بیاد بالا!
مورد آخری که مهندس ابراهیمی بهش اشاره داشتن رو، از خیلی وقته باهاش روبرو هستیم. دوستان از تاپیک ها بازدید میکنند اما متأسفانه به خودشون زحمت فشردن دکمه ی سپاس رو برای ارسال های دوستانشون نمی دهند. این به نظرم روی انگیزه ی بچه ها برای ارسال های بعدی خیلی تأثیر داره. اینطور نیست؟

سپاس شده توسط: atelieahjam ، alireza ، unit 1
5
مهندس ابراهیمی ادامه هم دارد؟
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
 سپاس شده توسط: atelieahjam ، Brightness
6
(1393-11-5، 07:40 عصر)AliReza نوشته است: مهندس ابراهیمی ادامه هم دارد؟

سلام مهندس جان

دیگه عادت کردیم با این شرایط ، عرض خاصی ندارم ، برای اعضای فعال آرزوی موفقیت داریم . با تشکر از جمع دوستان گرامی

سپاس شده توسط: unit 1
7
بابا فعالاااااا خسته نباشید و خداقوت بهتون
آخرین ارسال های من :

بی تو من تنهای تنهایم
     سپاس شده توسط: Brightness
    8
    چ جالب !! عالیع بود
    آخرین ارسال های من :

[url= کیت آزمایشگاهی
    [/url]
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      آیا می دانید اولین تایپک ارسالی در ایران شهرساز کدام است ؟ atelieahjam 1,549 1393-7-17، 10:16 صبح
    آخرین ارسال: Brightness
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      تجارب گردشگری پایدار در خارج به درخواست یکی از اعضا 8-22 sasan_arzani dhiver1 توسعه پایدار
      معرفی وب سایت چهارراه 8-14 atelieahjam yaldaa60 معرفی سایت های مرتبط باشهرسازی
      نقشه اتوکد شهر قزوین به صورت رایگان و کامل 30 مگابایت 8-8 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
      منابع کامل ارشد معماری-مهم 8-2 mahan alireza سوالات کنکور معماری و عمران
      غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت دوم و پایانی 8-1 0RKIDEH alireza تحقیقات ،جزوات(vip-2)
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 7-18 mahshid -jm alireza مشاوره کنکور
      میزگرد موضوع فضای شهری سواحل 7-18 alireza sazmus7 میز گرد
      درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه 7-18 atelieahjam sazmus7 مشاوره متفرقه
      ضوابط جذب هیات علمی دانشگاه آزاد اعلام شد/ شرط سنی و معدل 7-18 Sahab sazmus7 اخبار دانشگاه
      سوالات سراسری ارشد طراحی شهری از سال 84 تا 97 به همراه پاسخنامه 7-15 alireza alireza سوالات سالهای قبل
      مواد امتحانی کنکور دکتری ۹۸ اعلام شد/ ممنوعیت شرکت قبولی‌های ۹۷ 6-30 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      جزئیات ثبت نام قبول شدگان در دوره ارشد دانشگاه آزاد 97 اعلام شد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      ۳۱ شهریورماه آغاز فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد 6-29 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      فلش کارت خلاصه کتاب مصوبات شورایعالی شهرسازی و معماری 6-28 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
      نتایج نهایی دانشگاه آزاد در کنکور ارشد ۹۷ اعلام شد 6-27 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل