ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.51
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پاورپوینت پیاده راه ها (مبانی نظری، تجارب و نگرش های جهانی) -187 اسلاید
پاورپوینت پیاده راه ها (مبانی نظری، تجارب و نگرش های جهانی) -187 اسلاید
حجم 43 مگ

با تشکر از استاد سیدمحسن موسوی

قیمت: 2000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، یا .

.jpg   3.jpg (اندازه: 63.19 KB / تعداد دفعات دریافت: 528)
.jpg   4.jpg (اندازه: 78.49 KB / تعداد دفعات دریافت: 527)

آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: پاورپوینت پیاده راه ها (مبانی نظری، تجارب و نگرش های جهانی) -187 اسلاید
سرویس بــانــکــ یک سیستم مدیریت مالی است که کاربران به وسیله‌ی آن، می‌توانند مطالب خود را با قیمت مورد نظر خود به فروش برسانند و یا مطالب دیگران را خریداری کنند و در هر زمان یا زمان تعیین شده توسط مدیریت، درآمد حاصل از فروش خود را با شرایط تعیین شده، از مدیریت دریافت کنند.$

آخرین ارسال های من :
    3
    پاورپوینت پیاده راه ها دانلود نمیشه. پرداخت هم کردم .خواهشا برام ایمیلش کنید .
    roosta.z888@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
      4
      (1394-9-7، 11:29 صبح)zari joon نوشته است: پاورپوینت پیاده راه ها دانلود نمیشه. پرداخت هم کردم .خواهشا برام ایمیلش کنید .
      roosta.z888@yahoo.com

سلام مجددا دانلود کنید ایمیل نمی شود.

سپاس شده توسط: سهیل1483
      5
      سلام لینک پرداخت خرابه دوست عزیز من فایل رو لازم دارم اگر بررسی کنید ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
        6
        (1395-8-7، 10:00 عصر)iman19 نوشته است: سلام لینک پرداخت خرابه دوست عزیز من فایل رو لازم دارم اگر بررسی کنید ممنون میشم
        سلام
        اگر مشکل هنوز باقی است لطفا در تلگرام پیام دهید 09120592515

7
        سلام وممنون از مطلبی که گذاشتید من برای پرداخت مشکل دارم روی پرداخت که کلیک میکنم ارور میدهمیشه کمکم کنید تا دانلود کنم ممنون

آخرین ارسال های من :
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          Photo ایده جالب برای پل های عابر پیاده archopedia 1,916 1394-4-9، 10:27 صبح
          آخرین ارسال: archopedia
            پاورپوینت تفکیک اراضی و املاک maryam taban 1,872 1394-3-19، 09:29 صبح
          آخرین ارسال: maryam taban
            دانلود پاورپوینت شناخت مفهوم چشم انداز و درک تفاوت آن با انواع اهداف atelieahjam 2,276 1394-1-22، 05:12 عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            دانلود پاورپوینت تاثير كالبد و فرم بر حس تعلق ساكنين محله atelieahjam 2,182 1394-1-21، 11:26 عصر
            پاورپوینت عالی تحلیل استراتژیک بازار مسکن(pest & swot) محمد یگانه 1,848 1393-9-27، 02:46 صبح
          آخرین ارسال: محمد یگانه
            دانلود پاورپوینت مدل اتوماسیون سلولی روشی نوین در شبیه سازی رشد شهری atelieahjam 2,185 1393-8-28، 11:34 صبح
            رایگان دانلود پاورپوینت Marina Bay Sands Hotel atelieahjam 1,486 1393-7-17، 06:18 عصر
            مبانی طراحی 1 Sh@bn@m 2,046 1393-6-23، 01:35 صبح
          آخرین ارسال: Sh@bn@m
            دانلود پاورپوینت شهر الكترونيك و سفر های نوین در آن atelieahjam 1,187 1393-3-11، 08:27 عصر
            دانلود پاورپوینت شهر الكترونيك atelieahjam 1,329 1393-3-11، 08:21 عصر
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            آزمون استخدامی 43نفر GIS کار در وزارت نیرو در سراسر کشور؛ مهلت ثبتنام 29مرد... 9 ساعت پیش arkadas alireza اخبار استخدامی
            کاملترین خلاصه کتاب تاریخ شکل شهر به نویسندگی جیمز موریس و ترجمه راضیه رضاز... 5-26 alireza alireza منابع رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
            خلاصه رایگان کتاب تاریخ شهر اثرلئوناردو بنه ولو و ترجمه پروانه موحد 5-26 alireza alireza منابع رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
            مصاحبه اختصاصی با رتبه های برتر و شرکت کنندگان آزمون های آنلاین ایران شهرسا... 5-24 alireza alireza مشاوره برای کنکور مرحله اول
            جزوه آمار واحتمال مهندس طورانی 5-24 alireza alireza منابع رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
            خلاصه کتاب آمار طورانی به همراه ارائه فرمول های ضروری به همراه تصویر و نمود... 5-24 alireza alireza منابع غیر رایگان شامل جزوات و خلاصه ها
            افتتاح انجمن های جدید ویژه کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 98 5-23 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 1 کشور در گرایش طراحی شهری 96 5-23 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            جدیدترین منابع ارشد برنامه ریزی شهری 1398 5-22 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            خلاصه ی کتاب معماری غرب ، ریشه ها و مفاهیم نوشته امیر بانی مسعود 5-22 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1398 5-22 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            دومین کنگره ملی توسعه زیرساخت های فناور صنعت راه و ساختمان ایران - دانشگاه ... 5-19 Sahab Sahab اخبار همایش ها
            دانلود رایگان 3 سال از مجموعه نکات کنکور 16 ساله اخیر برنامه­ ریزی شهری ایر... 5-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            درخواست غیر رایگان  جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادم... 5-7 ehsan12 alireza جزوه های معماری
            جدیدترین منابع ارشد طراحی شهری 1398 5-6 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل