امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره الان تست کار نمیکنم من گذاشتم برای ماه آخر الان گفتم یکم بلد نباشم روحیم خراب میشه د
سوال یک داوطلب:
ولی الان تست کار نمیکنم من گذاشتم برای ماه آخر الان گفتم یکم بلد نباشم روحیم خراب میشه
درسته کارم یا نه؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
الان به رئوف میگفتم که به قول جان نش هر کدوم از این بچه مدرسه اییا یه نظریه ای دارن...هر کسی باید راه خودشو بره ولی راهشو کاملا متناسب با علایقو تواناییی ها و محدودیتاش تئوریزه کنه...جا پایه کسی گذاشتن کاره درستی نیس مخصوصا جا پایه من،سایزه پات باید خیلی گنده باشه :)
ولی توصیه من بهت اینه که کتاب عصر کنکاشو بگیر سوالاتو بخون و به جواباش و منابعش نگا کن...اولن طراحای سوال همون طراحای همیشگین پس با سبک و سیاق سوالاشون آشنا میشی و از طرفی میفهمی که کتابا و سر فصلای پرسوال کدوما هستن و از طرفی وقتی میری سراغ کتاب مطالب مرتبط با اون تستو کامل و دقیق می خونی چون میدونی مطلب مهمیه...مطالبم راحتتر تو ذهنت تثبیت میشه
اگه به خاطره خراب شدن روحیت نمیری سراغ تست،بهتره بدونی که اگه بری سراغش کلیم روحیه میگیری...سوالا رو ببینی متوجه میشی چی میگم :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، a.rahmani?

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,184 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,614 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,993 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,540 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,126 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی آمار برای دوهفته اول A.pourvahedi 1 1,247 ۱۳۹۴-۵-۱، ۱۲:۵۲ عصر
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,238 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23
  من اسکیسم بد نیس (متوسط رو به بالا ) با تمرین میتونم با رتبه ناپلئونی 731 امیدوار به قبولی باشم؟ (دوره های غیر روزانه) mahsa j 1 899 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی آمادگی برای کنکور تحلیلی تشریحی برنامه ریزی 94 elham shiri 11 3,909 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: سازندگان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان